Piłka nożna »Botswana » Premier League » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷YqD3Z2IR¬AD÷1481043600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4It0p4cs¬AD÷1480860900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬WU÷gilport-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬WV÷extension-gunners¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷by4XlpkQ¬AD÷1480774500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8dbrSMsD¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jL3wT2S6¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬WV÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Crp8rrSg¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷0joUkQZJ¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬WU÷security-systems¬AG÷2¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nmcnRtcJ¬AD÷1480773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CU4ZTrD0¬AD÷1480698000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kolejka 9¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬WV÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7BC0ku2¬AD÷1480255200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fHC81VPe¬AD÷1480169700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hjiSLaBA¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷xtI32BAk¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬WU÷gaborone-utd¬AG÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷bkJa3ieq¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6geWKJQG¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬WU÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷AR1NMud4¬AD÷1480168800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AG÷1¬WN÷NIC¬AF÷Nico United¬WV÷nico-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Wz3JNLtb¬AD÷1480093200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬ER÷Kolejka 8¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HAS¬AF÷Mahalapye Hotspurs¬WV÷mahalapye-hotspurs¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6FE90MWa¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬ER÷Kolejka 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0xEDatn6¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Lovers¬ER÷Kolejka 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green Lovers¬WU÷green-lovers¬AG÷0¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷vTCHb01C¬AD÷1479920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬ER÷Kolejka 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬WU÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷AmL02r2m¬AD÷1479913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nico United¬ER÷Kolejka 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬WV÷black-forest¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷hCA512Hg¬AD÷1479913200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬ER÷Kolejka 7¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬WV÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1481099882
68
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷fXfo0ldk¬ZD÷s¬ZE÷O67DeE8U¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷hUgzUttk¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬WV÷centre-chiefs¬AN÷n¬~AA÷WKhvT0ee¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nico United¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIC¬AE÷Nico United¬WU÷nico-united¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬WV÷bdf-xi¬AN÷n¬~AA÷zgaVUMQr¬AD÷1481119200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Police XI¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Green Lovers¬WV÷green-lovers¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬WU÷police-xi¬AN÷n¬~AA÷QshrSKA1¬AD÷1481130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Forest¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬WV÷security-systems¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬WU÷black-forest¬AN÷n¬~AA÷vodnRvQ7¬AD÷1481130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Extension Gunners¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬WU÷extension-gunners¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬WV÷township-rollers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tjzVkO28¬AD÷1481130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mahalapye Hotspurs¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAS¬AE÷Mahalapye Hotspurs¬WU÷mahalapye-hotspurs¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬WV÷gilport-lions¬AN÷n¬~AA÷KtZYlrIE¬AD÷1481130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orapa United¬ER÷Kolejka 10¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬WU÷orapa-united¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AN÷n¬~~
1
1481099882
7
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie Premier League 2016/2017 wyniki w sekcji Piłka nożna/Botswana. Premier League 2016/2017 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Premier League 2016/2017 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Premier League 2016/2017 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Premier League 2016/2017 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.