Piłka nożna »Suazi » MTN Premier League » 2016/2017

MTN Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷SUAZI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Suazi¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/suazi/mtn-premier-league/¬ZX÷00Suazi 005......0000000000157000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Suazi¬~AA÷6HXNL9W0¬AD÷1492693200¬ADE÷1492693200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬WV÷red-lions¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Ao8NtB8Q¬AD÷1492437600¬ADE÷1492437600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬WU÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷hADIsigK¬AD÷1492435800¬ADE÷1492435800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷EJEErXwE¬AD÷1492434000¬ADE÷1492434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷0GQWJm1D¬AD÷1492430400¬ADE÷1492430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷ltNSKTo7¬AD÷1492428600¬ADE÷1492428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ruxo2uEQ¬AD÷1490535000¬ADE÷1490535000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swall.¬WV÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷K0TCcaMs¬AD÷1490527800¬ADE÷1490527800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬WU÷mbabane-highlanders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷ENSGdJyl¬AD÷1490520600¬ADE÷1490520600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬AG÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷8tKZXA0f¬AD÷1490450400¬ADE÷1490450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0zVavDNQ¬AD÷1490450400¬ADE÷1490450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷GRE¬AF÷Green M.¬WV÷green-mamba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷d6GVYjol¬AD÷1490443200¬ADE÷1490443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷0¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬WU÷young-buffaloes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷0ObEWgI7¬AD÷1489325400¬ADE÷1489325400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fRe6YFme¬AD÷1489240800¬ADE÷1489240800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷ba2czxJr¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬WV÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷Gzc2ZeYl¬AD÷1489237200¬ADE÷1489237200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷MZvUi4lG¬AD÷1489233600¬ADE÷1489233600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1492925360
113
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUAZI: MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Suazi¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷s¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/suazi/mtn-premier-league/¬ZX÷00Suazi 005......0000000000157000MTN Premier 018League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Suazi¬~AA÷dnt4ejZn¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Sundowns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬WU÷manzini-sundowns¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AN÷n¬~AA÷x2yPjSmI¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green M.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Green M.¬WU÷green-mamba¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬WV÷mbabane-highlanders¬AN÷n¬~AA÷tzQBm2y9¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Sea Birds¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬WV÷royal-leopards¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬WU÷manzini-sea-birds¬AN÷n¬~AA÷Ak6wAklt¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬WV÷tambuti¬AN÷n¬~AA÷bHPXl6IU¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manzini Wanderers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬WU÷manzini-wanderers¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬WV÷young-buffaloes¬AN÷n¬~AA÷KQQTkn3O¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Lions¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬WU÷red-lions¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬WV÷midas-mbabane-city¬AN÷n¬~AA÷lleAXZ21¬AD÷1493299800¬ADE÷1493299800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbabane Swall.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall.¬WU÷mbabane-swall¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬WV÷moneni-pirates¬AN÷n¬~~
1
1492925360
7
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie MTN Premier League 2016/2017 wyniki w sekcji Piłka nożna/Suazi. MTN Premier League 2016/2017 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. MTN Premier League 2016/2017 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony MTN Premier League 2016/2017 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). MTN Premier League 2016/2017 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.