Najlepsze wyniki na żywo, najszybsze aktualizacje

10 powodów żeby korzystać z FlashScore.pl – najlepszego serwisu wyników na żywo

FlashScore.pl jest najlepszym serwisem z wynikami na żywo w Polsce. Oto 10 powodów dlaczego serwis jest taki popularny.

1
NAJSZYBSZE AKTUALIZACJE

Będziesz zdumiony tym, jak szybkie są nasze wyniki. W wielu przypadkach jesteśmy w tyle o nie mniej niż 10 sekund za prawdziwą akcją na boisku. Monitorujemy jakość naszego serwisu każdego dnia i staramy się go ulepszać.

2
SZEROKA OFERTA

Śledź tysiące rozgrywek z 32 dyscyplin sportu na żywo. Niższe ligi, challengery tenisowe, mniej popularne sporty drużynowe, a także turnieje golfowe – podajemy szybkie i dokładne wyniki ze wszystkich tych wydarzeń.

3
PERSONALIZACJA

Wybierz swoje ulubione spotkania i śledź je w zakładce Moje mecze. Czy chcesz więcej możliwości ustawień? Po prostu zaloguj się i będziesz miał dostęp do wielu więcej opcji takich jak ustawianie swoich ulubionych lig na stronie głównej.

4
TABELE LIVE

Aktualizujemy kolejność drużyn w tabelach w czasie rzeczywistym, oznacza to że możesz sprawdzać aktualną tabelę nawet jeżeli spotkania jeszcze trwają!

5
POWIADOMIENIA DZWIĘKOWE

Nie przegapisz nigdy bramki! Z włączonymi naszymi dźwiękowymi powiadomieniami, będziesz zawsze słyszał dźwięk wiwatującej publiczności kiedy jedna z drużyn zdobędzie gola.

6
TABELE I DRABINKI

Tabele ogólne, u siebie i na wyjeździe, aktualna forma zespołu, tabele powyżej/poniżej, rankingi do przerwy i po pełnym czasie, drabinki turniejowe, najlepsi strzelcy i wiele innych!

7
LIVE CENTRE

Statystyki zespołu (sytuacje bramkowe, posiadanie piłki, rzuty rożne, spalone, faule itd.), składy wyjściowe, statystyki zawodników, komentarz live – te oto zaawansowane funkcje "Live Centre" są dostępne dla wszystkich ważnych meczów.

8
NAJCIEKAWSZE MOMENTY NA WIDEO

Oglądaj wszystkie bramki z najlepszych lig bezpośrednio na naszej stronie! Dodajemy nowe filmy już chwilę po tym jak zostanie zdobyta bramka.

9
PORÓWNYWARKA KURSÓW

Najbardziej pełna porównywarka kursów: wszystkie twoje ulubione rodzaje zakładów od ponad 10 zakładów bukmacherskich porównywane w jednym miejscu!

10
STATYSTYKI HEAD-TO-HEAD

Dowiedz się, który z zespołów posiada psychologiczną przewagę nad drugim analizując wcześniejsze spotkania. Statystyka zawiera wszystkie ligowe, pucharowe i międzynarodowe mecze.

+1
APLIKACJA MOBILNA

Wyniki na żywo zawsze pod ręką! Ściągnij naszą zupełnie nową aplikację mobilną (dostępna na iPhone’a i Android) i śledź nasze mecze wszędzie.