Piłka nożna »Argentyna » Primera División » 2017/2018

results
1
1503289366
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Primera División¬ZEE÷naYhNOaA¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷67b39Wvk¬ZD÷p¬ZE÷hhYlbPDp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/primera-division/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0000000000169000Primera Divi016visión000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷fsIv4K1G¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNW4isIA¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AkTmpvX0.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2R3V722i¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLBqpaAp¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AkTmpvX0.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tI2Z6MHc¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UwZGlu2T¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lrzDoCok¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0bs0hN24¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬WV÷huracan¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AkTmpvX0.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MTJW5tX3¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmzDkLnN¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AkTmpvX0.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MDV8j1XG¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬WV÷patronato¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-AkTmpvX0.png?bookmaker","IO":42,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0KIz50nA¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6Jp8nhWr¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOFmqJPj¬AD÷1503864000¬ADE÷1503864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ldFo0B0r¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYglKWiE¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M9DgbkVf¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zaxPrAV7¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UBYE5XxL¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬WV÷talleres-cordoba¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷82XI4ihR¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDHcc9p1¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d8wLqjG1¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkZA6DNE¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4G77g88¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnEkaVFl¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dS56emFD¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iy72dTa7¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SYYGpW0e¬AD÷1505073600¬ADE÷1505073600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1503289366
378
POMOC: Jesteś na stronie Primera División 2017/2018 wyniki w sekcji Piłka nożna/Argentyna. Primera División 2017/2018 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Primera División 2017/2018 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Primera División 2017/2018 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Primera División 2017/2018 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.