Torneo Federal A 2018/2019 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Piłka nożna Argentyna Torneo Federal A2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda zwycięzców¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷CrQNirjD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷47¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000202000Torneo Feder035ięzców000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷xhroZS1A¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552859836¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷tKVxh31N¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷OrLsiNGT¬WV÷boca-unidos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CAzbWQoT¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷Y7738Oo4¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷SU677r1A¬WV÷villa-mitre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷URvwykXc¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856206¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷f3TQf5H4¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷CvvMeo2b¬WU÷deportivo-maipu¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷n3kYyVHi¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856028¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷4EzEc7Xo¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷byzIdRnh¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YJyfX6WM¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sansinena¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷xtEfApHi¬WU÷sansinena¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷fH8a94Wc¬WV÷gimnasia-e-r¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rVrsz9n4¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷YgSUgPWA¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷2TWYhqnH¬WV÷desamparados¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UkNPRpfp¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856379¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷tYAB62GG¬WU÷sol-de-mayo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷Od0G5MVM¬WV÷alvarado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷GrskYnHG¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552856093¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷pnR8nsPp¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷bkFjBQ1o¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda przegranych¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000205000Torneo Feder036ranych000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷nakIntX2¬AD÷1552950000¬ADE÷1552950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552956691¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷G4n1wD5D¬WU÷sportivo-las-parejas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUG¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷I9Qq2drE¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷Ye1zOdf2¬AD÷1552939200¬ADE÷1552939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552946007¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬JB÷21rcvgj7¬WV÷atletico-parana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷8vqguZz1¬WU÷def-pronunciamiento¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷f52WOxud¬AD÷1552870800¬ADE÷1552870800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552878058¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷CCkpse6l¬WU÷juventud-unida-universitario¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷UmpktFLf¬WV÷sportivo-estudiantes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tbrRpK1F¬AD÷1552856400¬ADE÷1552856400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552863422¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AH¬AF÷AH Zapla¬JB÷lb0OfEzl¬WV÷ah-zapla¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷6ZAJefLs¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷xU7RPIPk¬AD÷1552856400¬ADE÷1552856400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo Alem¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552863337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Lorenzo Alem¬JA÷tQSCa3MF¬WU÷san-lorenzo-alem¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷YLjtryir¬WV÷racing-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷bZhMo0n9¬AD÷1552854600¬ADE÷1552854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552861352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷d0Pm1GcK¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷4QOi0zDQ¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AglpDutp¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552838580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷zg9ezmg4¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷UF8aZ68A¬WV÷deportivo-roca¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4GmlCaej¬AD÷1552694400¬ADE÷1552694400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552701934¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷tjC3YQNG¬WU÷ferro-gen-pico¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente de Neuquen¬JB÷OE18XpwN¬WV÷independiente-de-neuquen¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6uUrYtI9¬AD÷1552608000¬ADE÷1552608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552614623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷M9XxmQxA¬WU÷atletico-parana¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷lW3ZophG¬WV÷douglas-haig¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷bFUvZM23¬AD÷1552608000¬ADE÷1552608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552614524¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUG¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷ldZUln8c¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rJYYm6N3¬WV÷def-pronunciamiento¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~
1
1553035838
414
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Runda przegranych¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷I5SEGRSD¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷48¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000205000Torneo Feder036ranych000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷bw9NQbAq¬AD÷1553112000¬ADE÷1553112000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷nRZ31Pi3¬WU÷cipolletti¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷UkP80q79¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~AA÷tbMeVv2S¬AD÷1553126400¬ADE÷1553126400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Roca¬ER÷Kolejka 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Roca¬JA÷KKsIwMad¬WU÷deportivo-roca¬WN÷CLU¬AF÷Ferro Gen.Pico¬JB÷8zy025xc¬WV÷ferro-gen-pico¬AN÷n¬~AA÷naR9xd9e¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬JA÷S2v18X4m¬WU÷atletico-parana¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷dxq57iKg¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷tMQDyGO1¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷zTs96BZa¬WU÷douglas-haig¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷IiXD5Vl6¬WV÷def-pronunciamiento¬AN÷n¬~AA÷KlsVqvHL¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen.Pico¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen.Pico¬JA÷214SgYkf¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷dO3Whh50¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷KCPHzzv8¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia y Tiro¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia y Tiro¬JA÷WfyI4k4C¬WU÷gimnasia-y-tiro¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷QHzM39JI¬WV÷antoniana¬AN÷n¬~AA÷lOoZrbWR¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente de Neuquen¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente de Neuquen¬JA÷zF2zhCK6¬WU÷independiente-de-neuquen¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Roca¬JB÷hjcuiWZC¬WV÷deportivo-roca¬AN÷n¬~AA÷jXX0vIvq¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Cordoba¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Cordoba¬JA÷WtdqjjkJ¬WU÷racing-cordoba¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷pppREZRJ¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷8rXkqSs8¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷48ZP2TYO¬WU÷san-martin-formosa¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷40u1RCBP¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷YeN5wxfk¬AD÷1553461200¬ADE÷1553461200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷Kolejka 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷rV2UDgsQ¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷SAN¬AF÷San Lorenzo Alem¬JB÷lCuc9Dks¬WV÷san-lorenzo-alem¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTYNA: Torneo Federal A - Grupa mistrzowska¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentyna¬ZC÷08MJhOz7¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/pilka-nozna/argentyna/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentyna 009entyna0050000000248000Torneo Feder036zowska000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentyna¬~AA÷bw1evGgo¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷S6KXvaXH¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷prFxvJnO¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷2BRym8co¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷OYDtww2U¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷0fknbMXu¬WV÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~AA÷lSPqonSc¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷zDsaeKHb¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷rws3fvX4¬WV÷alvarado¬AN÷n¬~AA÷t2QunSCi¬AD÷1554580800¬ADE÷1554580800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷dMred02h¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷Ecgjctmn¬WU÷san-jorge-tucuman¬AN÷n¬~
1
1553035838
20
POMOC: Jesteś na stronie Torneo Federal A 2018/2019 wyniki w sekcji Piłka nożna/Argentyna. Torneo Federal A 2018/2019 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Torneo Federal A 2018/2019 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Torneo Federal A 2018/2019 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Torneo Federal A 2018/2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!