Namibijska Premier League - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Piłka nożna Namibia

MTC Premiership
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NAMIBIA: MTC Premiership¬ZEE÷YN47L5z8¬ZB÷136¬ZY÷Namibia¬ZC÷SE84i1Dn¬ZD÷c¬ZE÷rebSdITk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷136_YN47L5z8¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/namibia/mtc-premiership/¬ZX÷00Namibia 007amibia0000000000183000MTC Premiers015ership000¬ZCC÷0¬ZAF÷Namibia¬~AA÷d8gfXfkP¬AD÷1568397600¬ADE÷1568397600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tura Magic¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tura Magic¬JA÷27moAAGj¬WU÷tura-magic¬WN÷AFR¬AF÷African Stars¬JB÷4CRTYggi¬WV÷african-stars¬AN÷n¬~AA÷6sqUQhSh¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mighty Gunners¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MGU¬AE÷Mighty Gunners¬JA÷CdXmUV7M¬WU÷mighty-gunners¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷6JWiTkNS¬WV÷citizens-fc¬AN÷n¬~AA÷SjpQRYCn¬AD÷1568469600¬ADE÷1568469600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Julinho Sporting¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUL¬AE÷Julinho Sporting¬JA÷GUwuWiwA¬WU÷julinho-sporting¬WN÷BLU¬AF÷Blue Waters¬JB÷bgTqVBhG¬WV÷blue-waters¬AN÷n¬~AA÷l6YYPCsa¬AD÷1568469600¬ADE÷1568469600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Life Fighters¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIF¬AE÷Life Fighters¬JA÷8SIJO9Vq¬WU÷life-fighters¬WN÷YOU¬AF÷Young Brazilians¬JB÷Q3DONTpj¬WV÷young-brazilians¬AN÷n¬~AA÷29xwPWd5¬AD÷1568469600¬ADE÷1568469600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNAM¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷4fCSMm0d¬WU÷unam¬WN÷OKA¬AF÷Okahandja¬JB÷Ic0AoXxc¬WV÷okahandja¬AN÷n¬~AA÷bHuMSEct¬AD÷1568473200¬ADE÷1568473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigers¬ER÷Kolejka 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷xvuyXXN3¬WV÷eleven-arrows¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷r3QXXD8c¬WU÷tigers¬AN÷n¬~AA÷zNzoNARH¬AD÷1569002400¬ADE÷1569002400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷African Stars¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷African Stars¬JA÷jmhNrVMF¬WU÷african-stars¬WN÷ELE¬AF÷Eleven Arrows¬JB÷IeLjR2ir¬WV÷eleven-arrows¬AN÷n¬~AA÷2q7sMUtO¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Africa¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Africa¬JA÷dnKfQM6l¬WU÷black-africa¬WN÷LIF¬AF÷Life Fighters¬JB÷vB9aPtMf¬WV÷life-fighters¬AN÷n¬~AA÷IesitYRu¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blue Waters¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Blue Waters¬JA÷QRBBMv6D¬WU÷blue-waters¬WN÷TIG¬AF÷Tigers¬JB÷QJHnoOrE¬WV÷tigers¬AN÷n¬~AA÷Wboeuhsn¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Okahandja¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okahandja¬JA÷4AGjprbK¬WU÷okahandja¬WN÷MGU¬AF÷Mighty Gunners¬JB÷bXFfq2DQ¬WV÷mighty-gunners¬AN÷n¬~AA÷ENz0vCdh¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Young Brazilians¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Brazilians¬JA÷zg7MvMLs¬WU÷young-brazilians¬WN÷UNA¬AF÷UNAM¬JB÷IHdRwtyl¬WV÷unam¬AN÷n¬~AA÷tz6oLldU¬AD÷1569085200¬ADE÷1569085200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Citizens¬ER÷Kolejka 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷Citizens¬JA÷hED3O0y1¬WU÷citizens-fc¬WN÷JUL¬AF÷Julinho Sporting¬JB÷nyD7NKj7¬WV÷julinho-sporting¬AN÷n¬~AA÷hEZ3wWBb¬AD÷1569434400¬ADE÷1569434400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNAM¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNA¬AE÷UNAM¬JA÷d8eVx0jf¬WU÷unam¬WN÷BLA¬AF÷Black Africa¬JB÷Qs0ZyK50¬WV÷black-africa¬AN÷n¬~AA÷Mmv8xjR4¬AD÷1569607200¬ADE÷1569607200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigers¬ER÷Kolejka 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigers¬JA÷4YbwyvL6¬WU÷tigers¬WN÷CIT¬AF÷Citizens¬JB÷nclrzbzD¬WV÷citizens-fc¬AN÷n¬~
84
Ustawienia
POMOC: Jesteś na stronie Namibijska Premier League wyniki w sekcji Piłka nożna/Namibia. Namibijska Premier League wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Namibijska Premier League na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Namibijska Premier League wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Namibijska Premier League wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!