ITF Vic Mężczyźni 2019 - wyniki na żywo, rezultaty, drabinki

Tenis ITF Mężczyźni - Singiel

ITF Vic Mężczyźni
2019
Loading...
results
SA÷2¬~ZA÷ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Vic (Hiszpania), ziemna¬ZEE÷lIyZ7AgK¬ZB÷3473162¬ZC÷x0U5ochj¬ZD÷p¬ZE÷86ySjqVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_lIyZ7AgK¬ZJ÷5¬ZL÷/tenis/itf-mezczyzni-singiel/vic/¬ZX÷01511...000Vic, ziemna 011ziemna02000000Vic (Hiszpan015pania)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Mężczyźni - Singiel¬~AA÷6FnHNSyd¬AD÷1558444200¬ADE÷1558444200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558452982¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷4zbPoC6h¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AG÷1¬BA÷2¬BC÷6¬BE÷5¬WN÷GAK¬AF÷Gakhov I. (Rus)¬JB÷Iw2TpWLb¬WV÷gakhov-ivan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷7¬~AA÷Kbl9Pl7q¬AD÷1558443300¬ADE÷1558443300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteve L. E. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558453842¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteve L. E. (Esp)¬JA÷f5WCtHUC¬WU÷esteve-lobato-eduardo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷6¬DC÷3¬WN÷CAC¬AF÷Cacao T. (Por)¬JB÷YeVGuypJ¬WV÷cacao-tiago¬AH÷1¬BB÷5¬BD÷7¬BF÷1¬DD÷7¬~AA÷v1zusHxH¬AD÷1558440000¬ADE÷1558440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balzerani R. (Ita)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558450120¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Balzerani R. (Ita)¬JA÷nuT4rw00¬WU÷balzerani-riccardo¬AG÷1¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷6¬DA÷7¬DE÷4¬WN÷GIL¬AF÷Gil F. (Por)¬JB÷0rX8scF6¬WV÷gil-frederico¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷7¬BD÷1¬BF÷7¬DB÷9¬DF÷7¬~AA÷QcWzrcNA¬AD÷1558439100¬ADE÷1558439100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krainik P. (Can)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558444467¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krainik P. (Can)¬JA÷QPvdpaVm¬WU÷krainik-pavel¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷BRA¬AF÷Brancaccio R. (Ita)¬JB÷4Gw0qJpf¬WV÷brancaccio-raul¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~
2
1558501383
4
fixtures
SA÷2¬~ZA÷ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Vic (Hiszpania), ziemna¬ZEE÷lIyZ7AgK¬ZB÷3473162¬ZC÷x0U5ochj¬ZD÷p¬ZE÷86ySjqVb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_lIyZ7AgK¬ZJ÷5¬ZL÷/tenis/itf-mezczyzni-singiel/vic/¬ZX÷01511...000Vic, ziemna 011ziemna02000000Vic (Hiszpan015pania)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Mężczyźni - Singiel¬~UD÷130210¬ZC÷x0U5ochj¬UR÷¬UN÷Ćwierćfinał¬UL÷3¬UF÷¬US÷1558684800¬~UD÷130209¬ZC÷x0U5ochj¬UR÷¬UN÷Półfinał¬UL÷2¬UF÷¬US÷1558771200¬~UD÷130208¬ZC÷x0U5ochj¬UR÷¬UN÷Finał¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1558857600¬~AA÷z9wOpawh¬AD÷1558519200¬ADE÷1558519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avidzba A. (Rus)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Avidzba A. (Rus)¬JA÷MwgWTwo7¬WU÷avidzba-alen¬WN÷MOR¬AF÷Moro Canas A. (Esp)¬JB÷0UizTc0D¬WV÷moro-canas-alejandro¬AN÷n¬~AA÷ll1BI5ch¬AD÷1558519200¬ADE÷1558519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ordeig R. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORD¬AE÷Ordeig R. (Esp)¬JA÷IRsBhz9n¬WU÷ordeig-roger¬WN÷MAR¬AF÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JB÷dItFifOh¬WV÷martin-tiffon-pol¬AN÷n¬~AA÷Sv0FHPCb¬AD÷1558519200¬ADE÷1558519200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo B. P. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROG¬AF÷Roglan A. (Esp)¬JB÷4rpNkYh5¬WV÷roglan-albert¬WM÷TOL¬AE÷Toledo B. P. (Esp)¬JA÷jutJjEwa¬WU÷toledo-bague-pol¬AN÷n¬~AA÷M1aJGqS4¬AD÷1558524600¬ADE÷1558524600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jebens H. (Ger)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEB¬AE÷Jebens H. (Ger)¬JA÷n7ZRlh8B¬WU÷jebens-hendrik¬WN÷DIA¬AF÷Diaz Acosta F. (Arg)¬JB÷QcYVmCNH¬WV÷diaz-acosta-facundo¬AN÷n¬~AA÷Yy3NF3sB¬AD÷1558524600¬ADE÷1558524600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uryson N. (Arg)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URY¬AE÷Uryson N. (Arg)¬JA÷fXxzmWxO¬WU÷uryson-nicolas¬WN÷PLA¬AF÷Pla Malfeito J. (Esp)¬JB÷YNyvnjhU¬WV÷pla-malfeito-jaume¬AN÷n¬~AA÷dIvKouOo¬AD÷1558524600¬ADE÷1558524600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zeballos F. (Bol)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zeballos F. (Bol)¬JA÷QBaNVaGf¬WU÷zeballos-federico¬WN÷SAM¬AF÷Samper-Montana J. (Esp)¬JB÷42bRUJV0¬WV÷samper-montana-jordi¬AN÷n¬~AA÷WzXWrw84¬AD÷1558531800¬ADE÷1558531800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berrettini J. (Ita)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berrettini J. (Ita)¬JA÷fslQkL7Q¬WU÷berrettini-jacopo¬WN÷MEL¬AF÷Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra)¬JB÷djzhouGs¬WV÷meligeni-rodrigues-alves-felipe¬AN÷n¬~AA÷hpYSqJhb¬AD÷1558531800¬ADE÷1558531800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Casanova H. (Arg)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Casanova H. (Arg)¬JA÷EXuIiswE¬WU÷casanova-hernan¬WN÷BAR¬AF÷Barranco C. J. (Esp)¬JB÷CIbLj1hK¬WV÷barranco-cosano-javier¬AN÷n¬~AA÷WC66Jorn¬AD÷1558533600¬ADE÷1558533600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Roca Batalla O. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Roca Batalla O. (Esp)¬JA÷z7vnbdoP¬WU÷roca-batalla-oriol¬WN÷CAB¬AF÷Cabral F. (Por)¬JB÷xGQDgGgt¬WV÷cabral-francisco¬AN÷n¬~AA÷fiiWDsCN¬AD÷1558537200¬ADE÷1558537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Martos Gornes S. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martos Gornes S. (Esp)¬JA÷jgLi5Dhh¬WU÷martos-gornes-sergio¬WN÷GER¬AF÷Lopez Montagud C. (Esp)¬JB÷UqKe4X7b¬WV÷lopez-montagud-carlos¬AN÷n¬~AA÷bkmDO8Mk¬AD÷1558537200¬ADE÷1558537200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Matos R. (Bra)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Matos R. (Bra)¬JA÷WMaHmYyt¬WU÷matos-rafael¬WN÷ALC¬AF÷Alcala Gurri M. (Esp)¬JB÷ADbLnhin¬WV÷alcala-gurri-max¬AN÷n¬~AA÷G0hSENdH¬AD÷1558539000¬ADE÷1558539000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sanchez Jover C. (Esp)¬ER÷1/16-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEI¬AF÷Weis A. (Ita)¬JB÷dWLm6gwn¬WV÷weis-alexander¬WM÷SKO¬AE÷Sanchez Jover C. (Esp)¬JA÷bo3p7ZNu¬WU÷sanchez-jover-carlos¬AN÷n¬~AA÷YobKd9Ir¬AD÷1558598400¬ADE÷1558598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gil F. (Por)¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Gil F. (Por)¬JA÷fZLWmO84¬WU÷gil-frederico¬WN÷EST¬AF÷Esteve L. E. (Esp)¬JB÷xbBymrOA¬WV÷esteve-lobato-eduardo¬AN÷n¬~~
2
1558501383
13
Settings
POMOC: Jesteś na stronie ITF Vic Mężczyźni 2019 wyniki w sekcji Tenis/ITF Mężczyźni - Singiel. ITF Vic Mężczyźni 2019 livescore, wyniki końcowe i po setach, ITF Vic Mężczyźni 2019 na żywo, drabinki i rankingi ITF Mężczyźni - Singiel – wszystko na FlashScore.pl. Oprócz strony ITF Vic Mężczyźni 2019 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 2000 rozgrywek tenisowych z ponad 70 krajów na świecie. Po prostu kliknij kategorię po lewej i wybierz turniej. ITF Vic Mężczyźni 2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!