Czeka nas siódmy, decydujący mecz Unia – GKS Tychy

PZHL
W poniedziałek, 20 marca na Stadionie Zimowym odbył się szósty mecz w parze GKS Tychy – Tauron Re-Plast Unia Oświęcim. Miejscowi wygrali 5:4 po dogrywce i w serii do czterech zwycięstw jest 3-3. Decydujący mecz odbędzie się w środę, 22 marca na lodowisku w Oświęcimiu.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Po pierwszej tercji było 2:0. Bramki dla śląskiej drużyny zdobyli Mateusz Gościński i Bartłomiej Jeziorski. Na początku drugiej tercji Tommi Laakso strzelił gola dla Unii, ale dobrze dysponowani tyszanie podwyższyli wynik na 3:1.

W trzeciej tercji znowu mnóstwo się działo. Unia strzeliła trzy gole i wyszła na prowadzenie! Jednak później Filip Komorski doprowadził do remisu. W dogrywce pierwszoplanową postacią także był Komorski. Reprezentant Polski objechał bramkę i wpakował krążek do siatki. Decydujący mecz odbędzie się w środę, 22 marca na lodowisku w Oświęcimiu.

Ostatnie pojedynki GKS Tychy z Unią Oświęcim

We wtorek, 21 marca o godz. 18:30 rozpocznie się mecz Comarch Cracovii z GKS Katowice. W tej parze, która wyłoni pierwszego półfinalistę, jest remis 3:3.