Unia lepsza od GKS Tychy w półfinale Polskiej Hokej Ligi

PZHL
W sobotę, 11 marca do półfinałowej rywalizacji przystąpiły Tauron Re-Plast Unia Oświęcim i GKS Tychy. Przy głośnym dopingu kibiców gospodarze wygrali 2:0, a kolejny świetny występ w tym sezonie zaliczył bramkarz Kevin Lindskoug. W niedzielę mecz numer dwa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

Po pierwszej bezbramkowej tercji w drugiej w 28. minucie bramkę dla Unii Oświęcim zdobył ukraiński obrońca Filipp Pangelov-Yuldashev. W ostatniej odsłonie krążek wpakował do bramki niezawodny Krystian Dziubiński. Czyste konto zachował bramkarz gospodarzy Kevin Lindskoug, który błyszczy w tym sezonie. Szwedzki golkiper już po raz trzeci w play-offach nie dał się zaskoczyć rywalom. Wcześniej nie puścił bramki w dwóch spotkaniach ćwierćfinałowych z KH Energa Toruń. W niedzielę o godz. 17:00 rozpocznie się mecz numer dwa tej pary.

Bezpośrednie pojedynki Unii Oświęcim z GKS Tychy

W poniedziałek i wtorek kibiców czekają dwa spotkania fazy play-off Polskiej Hokej Ligi w parze GKS Katowice – Comarch Cracovia, w której w serii do czterech zwycięstw jest 1:1.