Liga Konferencji Europy 2021/2022 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
bookmaker
Zakład bez ryzyka do 600 PLN
Warunki Zakładu Bez ryzyka opisano w Regulaminie oraz Oficjalnym Komunikacie, dostępnym na www.efortuna.pl. FORTUNA to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
bookmaker
Pakiet Powitalny 1500 PLN
STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z prawem i karany. 18+
bookmaker
100% Bonus Startowy aż do 200 PLN
Otwórz konto już dzisiaj i ubiegaj się o swój 100% Bonus Startowy. Regulamin ma zastosowanie. GamblingTherapy.org. 18+
Liga Konferencji Europy
2021/2022
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje¬ZEE÷GfRbsVWM¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷2Z79pHIh¬ZD÷t¬ZE÷2Pp69woD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GfRbsVWM¬ZJ÷1¬ZL÷/pilka-nozna/europa/liga-konferencji-europy/¬OAJ÷hIGmsTXI-z92hbnY0.png¬ZX÷00Europa 006Europa0030000000001001Liga Konfere038ikacje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷Kd1eceih¬AD÷1627588800¬ADE÷1627588800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Clara (Por)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627595643¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHK¬AF÷Shkupi (Mkd)¬JB÷CEsqUWu0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷r9ghOOQq-rZ5I03Jq.png¬WM÷SAN¬AE÷Santa Clara (Por)¬JA÷tlnmTje6¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷2kJEjthT-8YbSHBUH.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 3-0. Łączny wynik: 5-0.¬AW÷1¬~AA÷Y5r0hcvL¬AD÷1627585200¬ADE÷1627585200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osijek (Cro)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬QQ÷https://livesportradio2.eu/global/repol3/playlist.m3u8¬AO÷1627592063¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POG¬AF÷Pogoń Szczecin (Pol)¬JB÷tUkITHOg¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4llzD25k-8pZ6Ogg7.png¬WM÷OSI¬AE÷Osijek (Cro)¬JA÷KKlMSyv0¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷AaUx8TjC-jeyDb3Qo.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 1-0.¬AW÷1¬~AA÷pjDxUscl¬AD÷1627585200¬ADE÷1627585200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vllaznia (Alb)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627592376¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AEL¬AF÷AEL Limassol (Cyp)¬JB÷M7VIdxmn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷485PfrhT-2elj0Sdn.png¬WM÷VLL¬AE÷Vllaznia (Alb)¬JA÷GUUMed2h¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷MT7vPNoe-z5KryiaI.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Łączny wynik: 0-2.¬AW÷1¬~AA÷QeeWF03l¬AD÷1627584300¬ADE÷1627584300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemian (Irl)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627590844¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange (Lux)¬JB÷vPmYEFhn¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷pltObToe-Cf94Cqq3.png¬WM÷BOH¬AE÷Bohemian (Irl)¬JA÷8bhxEZ7h¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷SnFMzBSq-tpxa8Bwj.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 1-0. Łączny wynik: 4-0.¬AW÷1¬~AA÷IwzeqEI4¬AD÷1627584300¬ADE÷1627584300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dun. Streda (Svk)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627590908¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Partizan (Srb)¬JB÷GfAmzac1¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷vLhtb4Pq-reaZlTOk.png¬WM÷STR¬AE÷Dun. Streda (Svk)¬JA÷UcEiZIC7¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷YoNa7tXH-KvXMKbaH.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Łączny wynik: 0-3.¬AW÷1¬~AA÷xrZGlyIe¬AD÷1627584300¬ADE÷1627584300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maribor (Slo)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627590929¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hammarby (Swe)¬JB÷406ayFVb¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷fwPW4XmC-8CwkkOCF.png¬WM÷MAR¬AE÷Maribor (Slo)¬JA÷bN53zZp5¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷vsMQ8y96-6LYnpy6a.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-3. Łączny wynik: 1-4.¬AW÷1¬~AA÷S8uhfJ98¬AD÷1627583400¬ADE÷1627583400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Aris (Gre)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627593140¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷FC Astana (Kaz)¬JB÷Iwsuy0WJ¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷8A2NuPmC-dvVk9NUq.png¬WM÷ARI¬AE÷Aris (Gre)¬JA÷GOarzKoQ¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷WCmA1PA6-803Y617l.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-2. Łączny wynik: 2-3.¬AW÷1¬~AA÷hjPWny2r¬AD÷1627583400¬ADE÷1627583400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Servette (Sui)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627590402¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOL¬AF÷Molde (Nor)¬JB÷M7iYPZNI¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Y95jeTlC-MgANCdfe.png¬WM÷SER¬AE÷Servette (Sui)¬JA÷bXE187ho¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷xKRIi65k-tjVrEyLg.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-3. Łączny wynik: 2-3.¬AW÷1¬~AA÷fFBCauJ7¬AD÷1627583400¬ADE÷1627583400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Univ. Craiova (Rou)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627590390¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Univ. Craiova (Rou)¬JA÷OCgseL1D¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷nyNLzxUH-0SBybEQf.png¬WN÷LAC¬AF÷Laci (Alb)¬JB÷CSnPJ4vE¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷2ogjpF86-tYT2wDC2.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Łączny wynik: 0-1.¬AW÷1¬~AA÷672kAm6F¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷AEK (Gre)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627592181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Mostar (Bih)¬JB÷niSLI1mp¬AS÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷WCgUs6S0-jNyIbDeB.png¬WM÷AEK¬AE÷AEK (Gre)¬JA÷fHRPHL2j¬AS÷0¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷ph8YRKne-lKYCJNFO.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-2. Łączny wynik: 2-3.¬AW÷1¬~AA÷42WFyu84¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Borac Banja Luka (Bih)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588345¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIN¬AF÷Linfield (Nir)¬JB÷IaYeMxd1¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷8vO5MeT0-QFKo6HzU.png¬WM÷BOR¬AE÷Borac Banja Luka (Bih)¬JA÷W2x0LdB7¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷dIPVGf96-6wbkt5up.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-4. Łączny wynik: 0-4.¬AW÷1¬~AA÷nTxUNSd4¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connah's Q. (Wal)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588489¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prishtina (Kos)¬JB÷r71jwKGp¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷8QiRpUWH-Kf5KrYuG.png¬WM÷CON¬AE÷Connah's Q. (Wal)¬JA÷Mc0fxvWj¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷xW68lp8k-zVZvhQGS.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-4. Łączny wynik: 5-6.¬AW÷1¬~AA÷tOJaLMuR¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Feyenoord (Ned)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588489¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRI¬AF÷Drita (Kos)¬JB÷tWYE9KG6¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷CGGpODme-pQ6Br6X6.png¬WM÷FEY¬AE÷Feyenoord (Ned)¬JA÷zgYI8vWC¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷Ag6J0jT0-WOuIgrtU.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 3-2.¬AW÷1¬~AA÷ANRqX0SP¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Partizani (Alb)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588354¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAS¬AF÷Basel (Sui)¬JB÷jwdQRKFF¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷hvqyV1hT-t6Pk7Gk6.png¬WM÷PAR¬AE÷Partizani (Alb)¬JA÷KC0UQvVL¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷KMUe5pUH-K4OqaAaN.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-3. Łączny wynik: 0-5.¬AW÷1¬~AA÷lOHweUDH¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Puskas Academy (Hun)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588154¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RFS¬AF÷RFS (Lat)¬JB÷hpkplEEs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷YVWzOf7k-QHJEzaG6.png¬WM÷PUS¬AE÷Puskas Academy (Hun)¬JA÷n7llmYTm¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷vmq4n6Pq-YmSv3BTa.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-3. Łączny wynik: 0-5.¬AW÷1¬~AA÷06RXUlVD¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rijeka (Cro)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588217¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIZ¬AF÷Gzira (Mlt)¬JB÷YZrL2tv3¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷UNfhSIT0-OKBsMnDA.png¬WM÷RIJ¬AE÷Rijeka (Cro)¬JA÷29mP10g9¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷tnwEgSTH-WU0uuGKO.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-0. Łączny wynik: 3-0.¬AW÷1¬~AA÷GbqiCOvg¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shkendija (Mkd)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588518¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIG¬AF÷Riga FC (Lat)¬JB÷d6Lh4qJI¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷WnBBFtRq-hYGiSMaJ.png¬WM÷SHK¬AE÷Shkendija (Mkd)¬JA÷zcKd33YO¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fZuGEi8k-UHvCt4sd.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 0-2. Łączny wynik: 0-3.¬AW÷1¬~AA÷phEtC9y3¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Śląsk Wrocław (Pol)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬QQ÷https://livesportradio2.eu/global/repol2/playlist.m3u8¬AO÷1627588401¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARA¬AF÷Ararat (Arm)¬JB÷rewrQqeA¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷jV8jDuXH-EZsYDWXL.png¬WM÷SLA¬AE÷Śląsk Wrocław (Pol)¬JA÷xIxnP3AG¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷O0emI6A6-MBNlZnaS.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 4-2. Łączny wynik: 7-5.¬AW÷1¬~AA÷Q3NvoFWf¬AD÷1627581600¬ADE÷1627581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vojvodina (Srb)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627588548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAN¬AF÷FK Panevezys (Ltu)¬JB÷bi1iVUab¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷67iWEQ5k-pISj0z9r.png¬WM÷VOJ¬AE÷Vojvodina (Srb)¬JA÷Cf5eUlF4¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷GMkDkmVH-2ZOmSM7d.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-0. Łączny wynik: 2-0.¬AW÷1¬~AA÷KEMfl6qd¬AD÷1627579800¬ADE÷1627579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Breidablik (Ice)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627586734¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austria Wiedeń (Aut)¬JB÷ryml42Yj¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷WzaSlUhT-6VRhIH4E.png¬WM÷BRE¬AE÷Breidablik (Ice)¬JA÷dvyWSoBi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷Q7O0ncS0-ObSrI8w4.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-1. Łączny wynik: 3-2.¬AW÷1¬~AA÷CSZNZIxH¬AD÷1627579800¬ADE÷1627579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fola (Lux)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627586527¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Szachcior Soligorsk (Blr)¬JB÷WMOkrKIK¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷xMKnsKWH-vqYidB2B.png¬WM÷FOL¬AE÷Fola (Lux)¬JA÷ADNgsvYQ¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷CQnULsCN-bk2iE04U.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-1. Łączny wynik: 3-1.¬AW÷1¬~AA÷ncSqdJPL¬AD÷1627579800¬ADE÷1627579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Tel Aviv (Isr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627586491¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUT¬AF÷Sutjeska (Mne)¬JB÷CQkQZ1ff¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷M9JSpLle-vc10bKdq.png¬WM÷MAC¬AE÷M. Tel Aviv (Isr)¬JA÷t0fUYL90¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷vifKdrkC-tKdE47s3.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 3-1.¬AW÷1¬~AA÷f3oCz49b¬AD÷1627578900¬ADE÷1627578900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TNS (Wal)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627585531¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAU¬AF÷Kauno Zalgiris (Ltu)¬JB÷48E2sqL0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷WWSvU6ne-dfZiKW6p.png¬WM÷TNS¬AE÷TNS (Wal)¬JA÷YsJ6t3z7¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬OA÷vodmkvVH-fHFO2iNH.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 5-0. Łączny wynik: 10-1.¬AW÷1¬~AA÷QZJe3NJr¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aarhus (Den)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584833¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAR¬AF÷Larne (Nir)¬JB÷t63m6oAE¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷jsdDsCBN-WA0mGOir.png¬WM÷AAR¬AE÷Aarhus (Den)¬JA÷zT2i55PK¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷fsNkF78k-6LxmU1Jh.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-2. Łączny wynik: 2-3.¬AW÷1¬~AA÷MVGmqg17¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod (Isr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584835¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QAR¬AF÷Qarabag (Aze)¬JB÷Es87RnaN¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷jaZQdb86-bcf8qvlN.png¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod (Isr)¬JA÷hY6BQ6ET¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷zVNnuc96-Od5WC3GL.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 0-1.¬AW÷1¬~AA÷Q5OrzW3e¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BATE (Blr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584792¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUC¬AF÷Dinamo Batumi (Geo)¬JB÷jDIR2CbM¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬OB÷SdmVE7ne-MmBVkRUM.png¬WM÷BAT¬AE÷BATE (Blr)¬JA÷bwIV1WDS¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷juF3N0Qq-88iwFcm2.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-0. Łączny wynik: 2-4.¬AW÷1¬~AA÷nD25WFH1¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Beer Sheva (Isr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584679¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Arda (Bul)¬JB÷IJjoFI90¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷tb1VDB86-GCDptO7k.png¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva (Isr)¬JA÷dAkkExP6¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬OA÷MH6GxSQq-zkMhUh09.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 2-0. Łączny wynik: 6-0.¬AW÷1¬~AA÷6VhVL6RG¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa (Isr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584746¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TBI¬AF÷Din. Tbilisi (Geo)¬JB÷rRipa1w4¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷jXbbBhiT-hIGIG2bI.png¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa (Isr)¬JA÷MHjlbLhA¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬OA÷f7kWiQ7k-dtnBkpF4.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-1. Łączny wynik: 7-2.¬AW÷1¬~AA÷EX5c8RzS¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milsami (Mda)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584460¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELF¬AF÷Elfsborg (Swe)¬JB÷2s5DOiy3¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬OB÷zVHrRpme-zZ5EF0aF.png¬WM÷MIL¬AE÷Milsami (Mda)¬JA÷d44HNBj9¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷jZaBy58k-4xYpy1Dg.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-4. Łączny wynik: 0-9.¬AW÷1¬~AA÷UyM2CvA2¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Raków Częstochowa (Pol)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬QQ÷https://livesportradio2.eu/global/repol1/playlist.m3u8¬AO÷1627588122¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUD¬AF÷Suduva (Ltu)¬JB÷pv8FXWUN¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷WArbPile-MsxyHT72.png¬WM÷RAK¬AE÷Raków Częstochowa (Pol)¬JA÷EDCJWjpU¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷judml86k-SYyPe9GI.png¬AM÷Mecz rozgrywany u siebie na innym stadionie - Stadion Miejski. Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 1-0.¬AW÷1¬~AA÷U78GRvjm¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosenborg (Nor)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584448¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAF¬AF÷Hafnarfjordur (Ice)¬JB÷SIk4Kx8k¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷E1fFcbQq-KKh7GEoq.png¬WM÷ROS¬AE÷Rosenborg (Nor)¬JA÷Muk8JdNe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬OA÷KIKNRC5k-GCaL3IkL.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-0. Łączny wynik: 6-1.¬AW÷1¬~AA÷z5BOPIKa¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sivasspor (Tur)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584738¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Petrocub (Mda)¬JB÷SxtbtKU8¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷vXIhgfVH-rTQWnQel.png¬WM÷SIV¬AE÷Sivasspor (Tur)¬JA÷Mau2uvpF¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷jiLzjC6k-6cjkkBQF.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-0. Łączny wynik: 2-0.¬AW÷1¬~AA÷dOonozlh¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Slovacko (Cze)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627587868¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv (Bul)¬JB÷Y7Q9ss5R¬AS÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷GdiVVjkC-Kl0cnHWE.png¬WM÷SLO¬AE÷Slovacko (Cze)¬JA÷zHCyw1Dr¬AS÷0¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷hr1vteAN-rsxg5a16.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Łączny wynik: 1-2.¬AW÷1¬~AA÷4fx7tC2N¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vålerenga (Nor)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584527¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GNT¬AF÷Gent (Bel)¬JB÷l0U6ufZt¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷hr2efhUH-dj3kTXin.png¬WM÷VAL¬AE÷Vålerenga (Nor)¬JA÷SjTAvElm¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷YTZ2UNAN-tKCX3yV6.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-4. Łączny wynik: 2-4.¬AW÷1¬~AA÷lbrvmdJu¬AD÷1627578000¬ADE÷1627578000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhodino (Blr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584576¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COP¬AF÷FC Kopenhaga (Den)¬JB÷hUOgoP52¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬OB÷Gbsca9AN-6ctAGJIR.png¬WM÷ZHO¬AE÷Zhodino (Blr)¬JA÷WKNcpqL8¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷WnfQiTT0-rFT1Ycgc.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 1-4. Łączny wynik: 1-9.¬AW÷1¬~AA÷dKaXNdkC¬AD÷1627577100¬ADE÷1627577100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zilina (Svk)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627583740¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷APL¬AF÷Apollon (Cyp)¬JB÷6k6wMkqf¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷b9OA1NmC-OpFFMI5T.png¬WM÷ZIL¬AE÷Zilina (Svk)¬JA÷EF5sL9b0¬AS÷0¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷OhzUl6Pq-pQlsVipk.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 3-1. Łączny wynik: 5-3.¬AW÷1¬~AA÷GWY8tYQR¬AD÷1627576200¬ADE÷1627576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Santa Coloma (And)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627582714¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIB¬AF÷Hibernian (Sco)¬JB÷t0znjZEG¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷dpI0AACN-bTUeWSYf.png¬WM÷SAN¬AE÷FC Santa Coloma (And)¬JA÷zNZkkgUM¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷z9gbeS96-Uy7CANDF.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-3. Łączny wynik: 1-5.¬AW÷1¬~AA÷0ITDaZ2o¬AD÷1627576200¬ADE÷1627576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hacken (Swe)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627583097¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABE¬AF÷Aberdeen (Sco)¬JB÷EuyGcgeP¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷jZtMK2me-CSU1kMV3.png¬WM÷HAC¬AE÷Hacken (Swe)¬JA÷j1SsgD3t¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷SKgaQAoe-rH8NJ1j3.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 1-5. Łączny wynik: 3-5.¬AW÷1¬~AA÷zy6ZdgB8¬AD÷1627576200¬ADE÷1627576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levadia (Est)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627582991¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk (Irl)¬JB÷06fiJXr3¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷M9GQpFCN-l4AoVSJd.png¬WM÷LEV¬AE÷Levadia (Est)¬JA÷UuaeIib9¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷WI5haE5k-ATeoWqlq.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-2. Łączny wynik: 3-4.¬AW÷1¬~AA÷YLbvEvY0¬AD÷1627576200¬ADE÷1627576200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sepsi Sf. Gheorghe (Rou)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627586218¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRN¬AF÷Trnava (Svk)¬JB÷vc9mBXiB¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷8xkIg95k-fgHMEzwd.png¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi Sf. Gheorghe (Rou)¬JA÷YJ8iAi7H¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷v7csDwBN-SSjK7bG2.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 1-2.¬AW÷1¬~AA÷YcGiNrBE¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Birkirkara (Mlt)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627584589¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LJU¬AF÷O. Ljubljana (Slo)¬JB÷M1xaD2Hs¬AS÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷I9Rc8wT0-bHxgSFIu.png¬WM÷BIR¬AE÷Birkirkara (Mlt)¬JA÷GOy3CMWm¬AS÷0¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷t2zbmTAN-pGZ7Hkt5.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Łączny wynik: 1-2.¬AW÷1¬~AA÷EFvMPlSi¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bodo/Glimt (Nor)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627581046¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Valur (Ice)¬JB÷6R7Cp2OA¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷ML7RLHoe-2BCxGLFb.png¬WM÷BOD¬AE÷Bodo/Glimt (Nor)¬JA÷I1BGqMwH¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷Mchoi2Pq-EeXpg5bb.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 3-0. Łączny wynik: 6-0.¬AW÷1¬~AA÷nHG7llwm¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamo Brześć (Blr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627581009¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLZ¬AF÷Pilzno (Cze)¬JB÷C0pkIQyG¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷bqVYEnjT-6sEsOLMh.png¬WM÷DIN¬AE÷Dynamo Brześć (Blr)¬JA÷Q3lgHpiM¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷UP5VqXiT-n559qrYC.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 1-2. Łączny wynik: 2-4.¬AW÷1¬~AA÷8IXxuEyO¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Honka (Fin)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627581100¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOM¬AF÷Domzale (Slo)¬JB÷AR2BFXQ6¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷pG9rdrU0-SrRCEyCN.png¬WM÷HON¬AE÷Honka (Fin)¬JA÷4l2FEitD¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷fc6pdr8k-fVp3aikb.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 1-1. Łączny wynik: 1-2.¬AW÷1¬~AA÷fsKFnS7a¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keshla (Aze)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627580985¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOC¬AF÷Soczi (Rus)¬JB÷GAlSArUk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷hW5ZOm8k-IoXyTbVQ.png¬WM÷FKK¬AE÷Keshla (Aze)¬JA÷f1mW92qd¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷CjwpVMUH-rsni210a.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-3. Łączny wynik: 2-7.¬AW÷1¬~AA÷OMBWrp7O¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sumqayit (Aze)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627581176¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CUK¬AF÷Cukaricki (Srb)¬JB÷KQTaPsqq¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷jgyiHxVH-Yg3Xqitr.png¬WM÷SUM¬AE÷Sumqayit (Aze)¬JA÷W0X3O1bk¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷dABsfyjC-fooADing.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 0-2.¬AW÷1¬~AA÷SS3Z6dgE¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vaduz (Lie)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627581164¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UJP¬AF÷Ujpest (Hun)¬JB÷WMrZL8xi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷44GzKsme-zNocN8qj.png¬WM÷VAD¬AE÷Vaduz (Lie)¬JA÷ADswLSic¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷nVSXTCiT-4YPYQT2h.png¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie. Wynik pierwszego spotkania: 1-2. Łączny wynik: 2-5.¬AW÷1¬~AA÷IuJFjcmq¬AD÷1627574400¬ADE÷1627574400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Worskła Połtawa (Ukr)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627583594¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUP¬AF÷KuPS (Fin)¬JB÷SGdtWJgJ¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷SpqXiv96-QmnPTclB.png¬WM÷VOR¬AE÷Worskła Połtawa (Ukr)¬JA÷vg9mvHot¬AZ÷0¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷Io75AMme-6DUXnVEk.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-2. Łączny wynik: 4-5.¬AW÷1¬~AA÷j9DOp6xC¬AD÷1627570800¬ADE÷1627570800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tobol (Kaz)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627579737¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAJ¬AF÷Hajduk Split (Cro)¬JB÷GUvMWPj9¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷za6xgv7k-YPabeFoQ.png¬WM÷TOB¬AE÷Tobol (Kaz)¬JA÷fLwQVq6F¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷zZyVCpT0-U5EENdJB.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-2. Łączny wynik: 4-3.¬AW÷1¬~AA÷UHcjT8YK¬AD÷1627567200¬ADE÷1627567200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷FK Liepaja (Lat)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627576982¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia (Bul)¬JB÷6mLsOkwh¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷MZmpVA7k-CrwuL2Nb.png¬WM÷LIE¬AE÷FK Liepaja (Lat)¬JA÷0AKoN9hb¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷hhn26vVH-zmcZ5gvQ.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-0. Łączny wynik: 0-1.¬AW÷1¬~AA÷p6g4uWHT¬AD÷1627563600¬ADE÷1627563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Szachtar K. (Kaz)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627573628¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCS¬AF÷FCSB (Rou)¬JB÷ELpMyCY5¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷tSilVMne-h4TRd9Rs.png¬WM÷SHA¬AE÷Szachtar K. (Kaz)¬JA÷hCqQzWmC¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷f7dxBvT0-bctUTFt2.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-1. Łączny wynik: 3-2.¬AW÷1¬~AA÷pvy88tvI¬AD÷1627408800¬ADE÷1627408800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buducnost (Mne)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627415426¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUD¬AE÷Buducnost (Mne)¬JA÷EP0QIrYB¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷rHk2vaPq-Im04cvCk.png¬WN÷TOR¬AF÷HB Torshavn (Fai)¬JB÷hGaUH2mI¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷0Ah6L1gT-8CoyMFka.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 0-4. Łączny wynik: 0-6.¬AW÷1¬~AA÷lCsaA295¬AD÷1627408800¬ADE÷1627408800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hibernians (Mlt)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627415514¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOL¬AF÷Folgore (San)¬JB÷KraAMQYn¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷2gpmn7me-x0JI9isc.png¬WM÷HIB¬AE÷Hibernians (Mlt)¬JA÷Yo3ELplg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷KAYoXgme-0C90v2M9.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 3-1. Łączny wynik: 7-3.¬AW÷1¬~AA÷hpCUfN9I¬AD÷1627400700¬ADE÷1627400700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Inter Escaldes (And)¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1627409834¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEU¬AF÷Teuta (Alb)¬JB÷0rODi6ZC¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷d6TJntiT-jBP4UoqM.png¬WM÷INT¬AE÷Inter Escaldes (And)¬JA÷vZMHjQlJ¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷YaiWtn8k-OYQKFTZB.png¬AM÷Wynik pierwszego spotkania: 2-0. Łączny wynik: 2-3.¬AW÷1¬~
174
fixtures
SA÷1¬~ZA÷EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje¬ZEE÷GfRbsVWM¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷2Z79pHIh¬ZD÷t¬ZE÷2Pp69woD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GfRbsVWM¬ZJ÷1¬ZL÷/pilka-nozna/europa/liga-konferencji-europy/¬OAJ÷hIGmsTXI-z92hbnY0.png¬ZX÷00Europa 006Europa0030000000001001Liga Konfere038ikacje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~UD÷176476¬ZC÷2Z79pHIh¬UN÷Finał¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1629388800¬US÷1629993600¬~AA÷SpV0YASa¬AD÷1628016300¬ADE÷1628016300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bohemian (Irl)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAO¬AF÷PAOK (Gre)¬JB÷dOxfycW7¬GRB÷0¬OB÷StctWES0-tY7P7OnO.png¬WM÷BOH¬AE÷Bohemian (Irl)¬JA÷rLYkxwH1¬GRA÷0¬OA÷SnFMzBSq-tpxa8Bwj.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowiązują ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Mecz u siebie rozgrywany na innym stadionie.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4CkuoZgF¬AD÷1628016300¬ADE÷1628016300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linfield (Nir)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOL¬AF÷Fola (Lux)¬JB÷hKHyshqm¬GRB÷0¬OB÷CQnULsCN-bk2iE04U.png¬WM÷LIN¬AE÷Linfield (Nir)¬JA÷ETIXsYTt¬GRA÷0¬OA÷8vO5MeT0-QFKo6HzU.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/163\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-163.png","BN":"Fortuna","BI":163}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6DVdB5s8¬AD÷1628179200¬ADE÷1628179200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KuPS (Fin)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷FC Astana (Kaz)¬JB÷OjQJsEBU¬GRB÷0¬OB÷8A2NuPmC-dvVk9NUq.png¬WM÷KUP¬AE÷KuPS (Fin)¬JA÷AmMFrfdO¬GRA÷0¬OA÷SpqXiv96-QmnPTclB.png¬AM÷Neutralne boisko - Bolt Arena.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ac2M3p5I¬AD÷1628179200¬ADE÷1628179200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Plovdiv (Bul)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COP¬AF÷FC Kopenhaga (Den)¬JB÷8EbubV1l¬GRB÷0¬OB÷Gbsca9AN-6ctAGJIR.png¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv (Bul)¬JA÷fBfyaBnr¬GRA÷0¬OA÷GdiVVjkC-Kl0cnHWE.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OCO9WlcC¬AD÷1628179200¬ADE÷1628179200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soczi (Rus)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Partizan (Srb)¬JB÷zZNmcvgR¬GRB÷0¬OB÷vLhtb4Pq-reaZlTOk.png¬WM÷SOC¬AE÷Soczi (Rus)¬JA÷drPqbKwL¬GRA÷0¬OA÷hW5ZOm8k-IoXyTbVQ.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Am7lD2oU¬AD÷1628179200¬ADE÷1628179200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tobol (Kaz)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOB¬AE÷Tobol (Kaz)¬JA÷pSHSqZMP¬GRA÷0¬OA÷zZyVCpT0-U5EENdJB.png¬WN÷ZIL¬AF÷Zilina (Svk)¬JB÷xK9fugVt¬GRB÷0¬OB÷OhzUl6Pq-pQlsVipk.png¬AM÷Neutralne boisko - Astana Arena.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GUNDRaBp¬AD÷1628181900¬ADE÷1628181900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elfsborg (Swe)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Mostar (Bih)¬JB÷fuxx1sBa¬GRB÷0¬OB÷WCgUs6S0-jNyIbDeB.png¬WM÷ELF¬AE÷Elfsborg (Swe)¬JA÷GlwY1Neg¬GRA÷0¬OA÷zVHrRpme-zZ5EF0aF.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jLsk0KH9¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AEL Limassol (Cyp)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QAR¬AF÷Qarabag (Aze)¬JB÷S2wWRAFF¬GRB÷0¬OB÷jaZQdb86-bcf8qvlN.png¬WM÷AEL¬AE÷AEL Limassol (Cyp)¬JA÷EaZRSj09¬GRA÷0¬OA÷485PfrhT-2elj0Sdn.png¬AM÷Neutralne boisko - AEK Arena.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dtBup8RB¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Sofia (Bul)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OSI¬AF÷Osijek (Cro)¬JB÷jqmb8PIP¬GRB÷0¬OB÷AaUx8TjC-jeyDb3Qo.png¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia (Bul)¬JA÷Chlf953J¬GRA÷0¬OA÷MZmpVA7k-CrwuL2Nb.png¬AM÷Neutralne boisko - Nacionalen Stadion Vasil Levski.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8A9htyk4¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Batumi (Geo)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Dinamo Batumi (Geo)¬JA÷M98w5Fwa¬GRA÷0¬OA÷SdmVE7ne-MmBVkRUM.png¬WN÷SIV¬AF÷Sivasspor (Tur)¬JB÷007s4Zh5¬GRB÷0¬OB÷jiLzjC6k-6cjkkBQF.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EabcGx7E¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laci (Alb)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AND¬AF÷Anderlecht (Bel)¬JB÷YT1eExTP¬GRB÷0¬OB÷joamS2WH-jopDKADo.png¬WM÷LAC¬AE÷Laci (Alb)¬JA÷KQciFIDJ¬GRA÷0¬OA÷2ogjpF86-tYT2wDC2.png¬AM÷Neutralne boisko - Elbasan Arena.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mg7tqw5o¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Haifa (Isr)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷HB Torshavn (Fai)¬JB÷4dGImE8O¬GRB÷0¬OB÷0Ah6L1gT-8CoyMFka.png¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa (Isr)¬JA÷Q5HElfgI¬GRA÷0¬OA÷f7kWiQ7k-dtnBkpF4.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowiązują ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷25tjtp8m¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Riga FC (Lat)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIB¬AF÷Hibernians (Mlt)¬JB÷zsn54nsB¬GRB÷0¬OB÷KAYoXgme-0C90v2M9.png¬WM÷RIG¬AE÷Riga FC (Lat)¬JA÷Mwr15SR4¬GRA÷0¬OA÷WnBBFtRq-hYGiSMaJ.png¬AM÷Neutralne boisko - Daugavas stadions.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nstBTc5b¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosenborg (Nor)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOM¬AF÷Domzale (Slo)¬JB÷bZqPfAbf¬GRB÷0¬OB÷pG9rdrU0-SrRCEyCN.png¬WM÷ROS¬AE÷Rosenborg (Nor)¬JA÷KroLejql¬GRA÷0¬OA÷KIKNRC5k-GCaL3IkL.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qwv6yISe¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vitesse (Ned)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk (Irl)¬JB÷GzzWq6P9¬GRB÷0¬OB÷M9GQpFCN-l4AoVSJd.png¬WM÷VIT¬AE÷Vitesse (Ned)¬JA÷xpySpnA3¬GRA÷0¬OA÷0SkRbu96-C8O9OuEs.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hfZ2wrh6¬AD÷1628182800¬ADE÷1628182800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vojvodina (Srb)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAS¬AF÷LASK (Aut)¬JB÷61EV7Lm3¬GRB÷0¬OB÷hpJBhRlC-fPPbcG9N.png¬WM÷VOJ¬AE÷Vojvodina (Srb)¬JA÷hbAR81Yd¬GRA÷0¬OA÷GMkDkmVH-2ZOmSM7d.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bi6EGyR¬AD÷1628184600¬ADE÷1628184600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trabzonspor (Tur)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Trabzonspor (Tur)¬JA÷bZiV7z6g¬GRA÷0¬OA÷xEBA7XkC-xvUieVls.png¬WN÷MOL¬AF÷Molde (Nor)¬JB÷xQjZ6fLa¬GRB÷0¬OB÷Y95jeTlC-MgANCdfe.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Gtd9xglT¬AD÷1628186400¬ADE÷1628186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferreira (Por)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAR¬AF÷Larne (Nir)¬JB÷x0iFIY7b¬GRB÷0¬OB÷jsdDsCBN-WA0mGOir.png¬WM÷FER¬AE÷Ferreira (Por)¬JA÷QPmBJEhh¬GRA÷0¬OA÷SCQIL996-fytIFzZ2.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86odafUB¬AD÷1628186400¬ADE÷1628186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kołos Kowaliwka (Ukr)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Szachtar K. (Kaz)¬JB÷OtHaO2vS¬GRB÷0¬OB÷f7dxBvT0-bctUTFt2.png¬WM÷KOL¬AE÷Kołos Kowaliwka (Ukr)¬JA÷AwDePrPL¬GRA÷0¬OA÷4S8rqvT0-tpIjLy9F.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IFFEaY88¬AD÷1628186400¬ADE÷1628186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prishtina (Kos)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prishtina (Kos)¬JA÷h41yk7sO¬GRA÷0¬OA÷8QiRpUWH-Kf5KrYuG.png¬WN÷BOD¬AF÷Bodo/Glimt (Nor)¬JB÷4v5ulRdU¬GRB÷0¬OB÷Mchoi2Pq-EeXpg5bb.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WMZJwink¬AD÷1628186400¬ADE÷1628186400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Śląsk Wrocław (Pol)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬QQ÷https://livesportradio2.eu/global/repol1/playlist.m3u8¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva (Isr)¬JB÷Awc9eibt¬GRB÷0¬OB÷MH6GxSQq-zkMhUh09.png¬WM÷SLA¬AE÷Śląsk Wrocław (Pol)¬JA÷8UAs0XkP¬GRA÷0¬OA÷O0emI6A6-MBNlZnaS.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OrTOyGbB¬AD÷1628187300¬ADE÷1628187300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trnava (Svk)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv (Isr)¬JB÷6FJdnJpn¬GRB÷0¬OB÷vifKdrkC-tKdE47s3.png¬WM÷TRN¬AE÷Trnava (Svk)¬JA÷SOKhmaVu¬GRA÷0¬OA÷8xkIg95k-fgHMEzwd.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tGP1XFPF¬AD÷1628188200¬ADE÷1628188200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gent (Bel)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GNT¬AE÷Gent (Bel)¬JA÷xAhRV6Jl¬GRA÷0¬OA÷hr2efhUH-dj3kTXin.png¬WN÷RFS¬AF÷RFS (Lat)¬JB÷bJgNWn4r¬GRB÷0¬OB÷YVWzOf7k-QHJEzaG6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4zYRyVG1¬AD÷1628188200¬ADE÷1628188200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern (Sui)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FEY¬AF÷Feyenoord (Ned)¬JB÷jHbPi9c5¬GRB÷0¬OB÷Ag6J0jT0-WOuIgrtU.png¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern (Sui)¬JA÷CQaLhkra¬GRA÷0¬OA÷hlZMxSRq-Op7gTg32.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rc1WneP2¬AD÷1628189100¬ADE÷1628189100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hibernian (Sco)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIJ¬AF÷Rijeka (Cro)¬JB÷p0PKOATI¬GRB÷0¬OB÷tnwEgSTH-WU0uuGKO.png¬WM÷HIB¬AE÷Hibernian (Sco)¬JA÷69QGPjEC¬GRA÷0¬OA÷dpI0AACN-bTUeWSYf.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Acf58gYd¬AD÷1628189100¬ADE÷1628189100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TNS (Wal)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLZ¬AF÷Pilzno (Cze)¬JB÷AXeNLbK7¬GRB÷0¬OB÷bqVYEnjT-6sEsOLMh.png¬WM÷TNS¬AE÷TNS (Wal)¬JA÷WtcJMv51¬GRA÷0¬OA÷vodmkvVH-fHFO2iNH.png¬AM÷Neutralne boisko - Cardiff City Stadium.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Od8cjFD4¬AD÷1628190000¬ADE÷1628190000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Breidablik (Ice)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABE¬AF÷Aberdeen (Sco)¬JB÷ITNieETG¬GRB÷0¬OB÷jZtMK2me-CSU1kMV3.png¬WM÷BRE¬AE÷Breidablik (Ice)¬JA÷4QJmdfEA¬GRA÷0¬OA÷Q7O0ncS0-ObSrI8w4.png¬AM÷Neutralne boisko - Laugardalsvöllur.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dQMHUSRO¬AD÷1628190000¬ADE÷1628190000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cukaricki (Srb)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hammarby (Swe)¬JB÷vVCRkdo1¬GRB÷0¬OB÷fwPW4XmC-8CwkkOCF.png¬WM÷CUK¬AE÷Cukaricki (Srb)¬JA÷0vENjxWf¬GRA÷0¬OA÷jgyiHxVH-Yg3Xqitr.png¬AM÷Neutralne boisko - Stadion Partizana.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fNq7BY2d¬AD÷1628190000¬ADE÷1628190000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raków Częstochowa (Pol)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬QQ÷https://livesportradio2.eu/global/repol2/playlist.m3u8¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAZ¬AF÷Kazań (Rus)¬JB÷06xhUgrp¬GRB÷0¬OB÷4S4SoG76-O0RAJvtt.png¬WM÷RAK¬AE÷Raków Częstochowa (Pol)¬JA÷OpoQYZZS¬GRA÷0¬OA÷judml86k-SYyPe9GI.png¬AM÷Mecz rozgrywany u siebie na innym stadionie - Stadion Miejski.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJURzsp3¬AD÷1628190000¬ADE÷1628190000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shamrock Rovers (Irl)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEU¬AF÷Teuta (Alb)¬JB÷4l4meVx5¬GRB÷0¬OB÷d6TJntiT-jBP4UoqM.png¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers (Irl)¬JA÷AR4qdBNb¬GRA÷0¬OA÷hUM5YvA6-lUVEnMK6.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CxgmqDOR¬AD÷1628190000¬ADE÷1628190000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ujpest (Hun)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAS¬AF÷Basel (Sui)¬JB÷8AOiwArC¬GRB÷0¬OB÷hvqyV1hT-t6Pk7Gk6.png¬WM÷UJP¬AE÷Ujpest (Hun)¬JA÷f7KmvjT5¬GRA÷0¬OA÷44GzKsme-zNocN8qj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6m4AsUN3¬AD÷1628191800¬ADE÷1628191800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Clara (Por)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LJU¬AF÷O. Ljubljana (Slo)¬JB÷2F8LgZMF¬GRB÷0¬OB÷I9Rc8wT0-bHxgSFIu.png¬WM÷SAN¬AE÷Santa Clara (Por)¬JA÷ju5HfF79¬GRA÷0¬OA÷2kJEjthT-8YbSHBUH.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ncp0bEqI¬AD÷1628604000¬ADE÷1628604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szachtar K. (Kaz)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Szachtar K. (Kaz)¬JA÷KC2VIt2k¬GRA÷0¬OA÷f7dxBvT0-bctUTFt2.png¬WN÷KOL¬AF÷Kołos Kowaliwka (Ukr)¬JB÷tM3RJMnq¬GRB÷0¬OB÷4S8rqvT0-tpIjLy9F.png¬AM÷Neutralne boisko - Astana Arena.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGpFSHK4¬AD÷1628618400¬ADE÷1628618400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Domzale (Slo)¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOM¬AE÷Domzale (Slo)¬JA÷pjrXhlT6¬GRA÷0¬OA÷pG9rdrU0-SrRCEyCN.png¬WN÷ROS¬AF÷Rosenborg (Nor)¬JB÷6aqTgUD0¬GRB÷0¬OB÷KIKNRC5k-GCaL3IkL.png¬AM÷Neutralne boisko - Stadion Stožice.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
64
Reklama
Reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są zablokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
Reklama
Albania Algieria Andora Anglia Premier League Championship League One League Two EFL Cup Puchar FA Angola Arabia Saudyjska Argentyna Armenia Aruba Australia Austria Admiral Bundesliga Azerbejdżan Bahrajn Bangladesz Belgia Jupiler League Benin Bermudy Białoruś Boliwia Bośnia i Hercegowina Botswana Brazylia Serie A Bułgaria Burkina Faso Burundi Chile Chiny Chorwacja Curaçao Cypr Czarnogóra Czechy Dania Dominikana DR Kongo Dżibuti Egipt Ekwador Estonia Eswatini Etiopia Fidżi Filipiny Finlandia Francja Ligue 1 Gabon Gambia Ghana Gibraltar Grecja Gruzja Gwatemala Gwinea Haiti Hiszpania LaLiga Puchar Króla Holandia Eredivisie Honduras Hong Kong Indie Indonezja Irak Iran Irlandia Irlandia Północna Islandia Izrael Jamajka Japonia Jemen Jordania Kambodża Kamerun Kanada Katar Kazachstan Kenia Kirgistan Kolumbia Kongo Korea Południowa Kosowo Kostaryka Kuwejt Laos Lesotho Liban Liberia Libia Liechtenstein Litwa Luksemburg Łotwa Macedonia Północna Makao Malawi Malediwy Malezja Mali Malta Maroko Mauretania Mauritius Meksyk Mołdawia Mongolia Mozambik Myanmar Namibia Niemcy Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigeria Nikaragua Norwegia Nowa Zelandia Oman Pakistan Palestyna Panama Paragwaj Peru Polska PKO BP Ekstraklasa Fortuna 1 Liga Fortuna Puchar Polski Portugalia Liga Portugal Reunion Rosja RPA Pierwsza liga Rumunia Rwanda Salwador San Marino Senegal Serbia Seszele Sierra Leone Singapur Słowacja Słowenia Somalia Sri Lanka Sudan Syria Szkocja Szwajcaria Szwecja Tadżykistan Tajlandia Tajwan Tanzania Togo Trinidad i Tobago Tunezja Turcja Turkmenistan Uganda Ukraina Urugwaj USA MLS Uzbekistan Walia Wenezuela Węgry Wietnam Włochy Serie A Serie B Puchar Włoch Wybrzeże Kości Słoniowej Wyspy Owcze Wyspy Zielonego Przylądka Zambia ZEA Zimbabwe Afryka Puchar Narodów Afryki Mistrzostwa Świata Ameryka Południowa Copa America Copa Libertadores Mistrzostwa Świata Ameryka Północna i Centralna Gold Cup Mistrzostwa Świata Australia i Oceania Mistrzostwa Świata Azja Puchar Azji Mistrzostwa Świata Europa Euro Liga Mistrzów Liga Europy Liga Narodów UEFA Mistrzostwa Europy U21 Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Europy U19 Mistrzostwa Europy U17 Świat Mistrzostwa Świata Igrzyska olimpijskie Mistrzostwa Świata U20 Mistrzostwa Świata U17 Mecze towarzyskie Międzyklubowe towarzyskie
POMOC: Jesteś na stronie Liga Konferencji Europy 2021/2022 wyniki w sekcji Piłka nożna/Europa. Liga Konferencji Europy 2021/2022 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Liga Konferencji Europy 2021/2022 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Liga Konferencji Europy 2021/2022 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Liga Konferencji Europy 2021/2022 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!
mockup