Pewna wygrana Unii w 17. kolejce TAURON Hokej Ligi. Czy ktoś zatrzyma GKS Katowice?PZHL
Za nami kolejna seria rozgrywek. Po czwartkowych zmaganiach JKH z Cracovią, w piątek zobaczyliśmy jak Unia Oświęcim zdominowała Sanok kończąc spotkanie wynikiem 7:3. Natomiast mecz w Sosnowcu zakończył się wynikiem 5:1 dla Katowiczan.

Pierwszą tercję w Sanoku całkowicie zdominowali goście z Oświęcimia, zdobywając trzy gole, równocześnie nie oddając przeciwnikom ani jednej bramki. Gospodarze obudzili się w drugiej tercji, w której obie drużyny oddały do dwa celne strzały. Mimo walki Sanoczan, mecz zakończył się wynikiem 3:7.

W piątek JHK GKS Jastrzębie przegrał u siebie z Cracovią 4:6. Dwie bramki dla gości z Krakowa zdobył Radosław Sawicki.

Niestety dla gospodarzy, podobnie przebiegł mecz w Stadionie Zimowym w Sosnowcu. Katowiczanie zdominowali Zagłębie i zakończyli spotkanie wynikiem 5:1. Szczególnie dobrze zaprezentował się Hampus Olsson, który oddał trzy celne strzały na bramkę.