Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Vinicius po dwóch golach z Deportivo Alaves: Jestem w najlepszej formie

Vinicius znajduje się w znakomitej formie
Vinicius znajduje się w znakomitej formieAFP
Vinicius dwukrotnie trafił we wtorkowym meczu z Alaves (5:0) i potwierdził że w 2024 roku znajduje się z znakomitej formie.

Vinicius po meczu powiedział: "Jestem naprawdę zadowolony z występu drużyny, musimy wejść w dobry rytm. Przed nami bardzo ważny mecz, który zwieńczy nasz sezon".

"Zawsze cieszymy się noszeniem tej koszulki i grą dla tych kibiców na tym stadionie. Moim marzeniem od dziecka była gra tutaj, a teraz mamy okazję zapewnić to zwycięstwo wielu dzieciakom, które chcą tu być, ale nie mogą. Musimy dać radość naszym fanom, a zwłaszcza dzieciakom, które mają przed sobą przyszłość".

"Czuję, że jestem w najlepszej formie. Teraz mamy czas na treningi, a to daje nam spokój ducha, aby móc wykonać dobrą robotę i dotrzeć do finału w najlepszej formie".

Na temat swojej relacji z Bellinghamem dodał: "Mamy świetny kontakt. Zawsze powtarzam, że jestem wielkim fanem Bellinghama i zrobiłem wszystko, by do nas dołączył. On jest szczęśliwy i my jesteśmy szczęśliwi. Miejmy nadzieję, że uda mu się strzelić więcej goli i zostać najlepszym strzelcem ligi".