Piłka ręczna »Europa » EHF Cup » 2016/2017

results
7
1472553952
0
fixtures
SA÷7¬~ZA÷EUROPA: EHF Cup - Runda wstępna¬ZEE÷OjzzFDCT¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷x48EEKMB¬ZD÷p¬ZE÷8GCrjDs8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_OjzzFDCT¬ZJ÷20¬ZL÷/pilka-reczna/europa/ehf-cup/¬ZX÷05Europa......006Europa0040000000116000EHF Cup - Ru023stępna000¬~AA÷67EcLPf8¬AD÷1472828400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alpla HC Hard¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALP¬AE÷Alpla HC Hard¬WU÷alpla-hc-hard¬WN÷LIM¬AF÷Limburg Lions¬WV÷limburg-lions¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷K4gNdtI7¬AD÷1472828400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Creteil¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRE¬AE÷Creteil¬WU÷creteil¬WN÷ZAM¬AF÷Zamet¬WV÷zamet¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷6VdpCLHf¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷B.S.B. Batumi¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BSB¬AE÷B.S.B. Batumi¬WU÷b-s-b-batumi¬WN÷POR¬AF÷Porto¬WV÷porto¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷vLC5J3PK¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chambery Savoie¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chambery Savoie¬WU÷chambery-savoie¬WN÷KRA¬AF÷KRAS/Volendam¬WV÷kras-volendam¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷pMelBuX0¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Csurgoi¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOD¬AF÷Bodo¬WV÷bodo¬WM÷CSU¬AE÷Csurgoi¬WU÷csurgoi¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷xdhtD12l¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Famiglia¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAM¬AE÷Famiglia¬WU÷famiglia¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prague¬WV÷dukla-prague¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷ljWmWt9Q¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Filippos Beroias¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIL¬AE÷Filippos Beroias¬WU÷filippos-beroias¬WN÷BUD¬AF÷Budvanska¬WV÷budvanska¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷b5gxEsmr¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haukar¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DIO¬AF÷Diomidis Argous¬WV÷diomidis-argous¬WM÷HAF¬AE÷Haukar¬WU÷haukar¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷tEfJcM21¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaerjeng¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAE¬AE÷Kaerjeng¬WU÷kaerjeng¬WN÷VOJ¬AF÷Vojvodina¬WV÷vojvodina¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷WEyqXMgK¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metaloplastika¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metaloplastika¬WU÷metaloplastika¬WN÷KAS¬AF÷Kaspiya¬WV÷kaspiya¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷vLlc9J1D¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpus-85¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpus-85¬WU÷olimpus-85¬WN÷ZAP¬AF÷ZTR Zaporozhye¬WV÷zaporozhye¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷hOxuY2vE¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prilep¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prilep¬WU÷prilep¬WN÷PFA¬AF÷Pfadi Winterthur¬WV÷pfadi-winterthur¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷SpogAan7¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timisoara¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Timisoara¬WU÷timisoara¬WN÷POL¬AF÷Polva Serviti¬WV÷polva-serviti¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷hOG9INvR¬AD÷1472914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Varazdin¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAR¬AE÷Varazdin¬WU÷grk-varazdin¬WN÷ANK¬AF÷Ankaraspor¬WV÷ankaraspor¬AM÷1 runda.¬AN÷n¬~AA÷S49zNxWC¬AD÷1473001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ankaraspor¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANK¬AE÷Ankaraspor¬WU÷ankaraspor¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬WV÷grk-varazdin¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷6e8vMdoJ¬AD÷1473001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diomidis Argous¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIO¬AE÷Diomidis Argous¬WU÷diomidis-argous¬WN÷HAF¬AF÷Haukar¬WV÷haukar¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷lI67PViB¬AD÷1473001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pfadi Winterthur¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PFA¬AE÷Pfadi Winterthur¬WU÷pfadi-winterthur¬WN÷PRI¬AF÷Prilep¬WV÷prilep¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷KxFjTDhn¬AD÷1473001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Porto¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Porto¬WU÷porto¬WN÷BSB¬AF÷B.S.B. Batumi¬WV÷b-s-b-batumi¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~AA÷jaIFR0Hs¬AD÷1473001200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vojvodina¬ER÷Ćwierćfinał¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOJ¬AE÷Vojvodina¬WU÷vojvodina¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬AM÷2 runda.¬AN÷n¬~
7
1472553952
32
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie EHF Cup 2016/2017 wyniki w sekcji Piłka ręczna/Europa. EHF Cup 2016/2017 livescore, wyniki częściowe i końcowe, EHF Cup 2016/2017 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony EHF Cup 2016/2017 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Piłka ręczna – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej lub puchar). EHF Cup 2016/2017 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.