NHL - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Hokej USA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jirVPVgc¬AD÷1571619600¬ADE÷1571619600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571628503¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷OjgYRaWE¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷2shxRJoL¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷KlPYt9Cb¬AD÷1571612400¬ADE÷1571612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571621905¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷dlwrmUTS¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷bcP9rlxp¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷C0qRQBvi¬AD÷1571612400¬ADE÷1571612400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571622104¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷UTgUSuH8¬WV÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷IgjQTL12¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷8SIpIJzi¬AD÷1571605200¬ADE÷1571605200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571614729¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zVQuM9rd¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷ELPqLTc2¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷fPEtJaLp¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571599489¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷S4NXNVDq¬WU÷new-york-rangers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷6eMyNkTk¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷6oLUskch¬AD÷1571538600¬ADE÷1571538600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571547926¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷AXvzkjaG¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷lOwvlAEM¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷xpSENuDT¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571546563¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷8Kt1TijM¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷MNp5SB5S¬WV÷calgary-flames¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷OMVPrVsn¬AD÷1571529600¬ADE÷1571529600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571539307¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷E5oRjCU3¬WU÷nashville-predators¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷S8kVkWqA¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷tIY5P1rH¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571536106¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷G4SiXZjc¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷feReWg63¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷pWWLqBSu¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571535423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷thmJhYai¬WU÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷KrnNihFc¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷GGdCP7sO¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571535401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷dUE0zipN¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷84I4ZAaT¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷f7eGORdU¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571535463¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷4z4zUlNj¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷Qq5WUU7p¬WU÷pittsburgh-penguins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷Yi77QmSH¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571535794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷zFQixDFA¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷E5PeyXUG¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷bgTAOLcN¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571536039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷z7rgVDL9¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷EcscUXzG¬WV÷boston-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷2RZ1QsTA¬AD÷1571511600¬ADE÷1571511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571520688¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷lbz69Wbj¬WU÷st-louis-blues¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷21vA8jEd¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷84zbRND4¬AD÷1571504400¬ADE÷1571504400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571514049¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷4QbZEhyT¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷6Zp1ACqp¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷Kl33RTCB¬AD÷1571450400¬ADE÷1571450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571459784¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷6uMmwg04¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷SlNqvZpb¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷dUWgS3bb¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571455660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷d0eRGE6G¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷zifVFYLM¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷QR3aS9c5¬AD÷1571445000¬ADE÷1571445000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571454149¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷WMTzteGo¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷pQXvuFVi¬WV÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷j9BnVBDn¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571449183¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷SGqHxM9g¬WU÷florida-panthers¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷tKmLytPa¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷UaAjUVSh¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571448582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷zsmPz0v6¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷EXoTZJgC¬WV÷dallas-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷ny5eTkra¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571449011¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷tfIPYw9I¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷IJugHBwo¬WV÷new-york-rangers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~~
232
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷EBOxtTR4¬AD÷1571698800¬ADE÷1571698800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷tMEEs8ij¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷fPIItS6d¬WV÷vegas-golden-knights¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pSdYOk93¬AD÷1571698800¬ADE÷1571698800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷KInsQw1R¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷MRY8Lc9r¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷h2NtumsB¬AD÷1571702400¬ADE÷1571702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷8S605Bqc¬WU÷st-louis-blues¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷nJ544Vb3¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OIexO9O9¬AD÷1571704200¬ADE÷1571704200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷UixHJyve¬WV÷ottawa-senators¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷GlYCKHOl¬WU÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6sosNTwG¬AD÷1571785200¬ADE÷1571785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷CGRLIeg1¬WU÷boston-bruins¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷j7QPHF87¬WV÷toronto-maple-leafs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AwIov7dH¬AD÷1571785200¬ADE÷1571785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷4f093kE9¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷roaD29TF¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lUGkwRBN¬AD÷1571785200¬ADE÷1571785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷x8bH1TrM¬WU÷florida-panthers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷zgHK0mbS¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷riGgxoRT¬AD÷1571785200¬ADE÷1571785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷tzfmd76q¬WU÷new-york-rangers¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷KQhieRLk¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KpkoMmgM¬AD÷1571787000¬ADE÷1571787000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷4OT6tao8¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷rFSAuJ0E¬WV÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E7lkL78S¬AD÷1571788800¬ADE÷1571788800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷QwIFvwGK¬WU÷minnesota-wild¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷vsMJwcVQ¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Iq7LX4Zp¬AD÷1571788800¬ADE÷1571788800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷l0cefoyd¬WU÷nashville-predators¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷Sjdag5j2¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGzHGRGq¬AD÷1571788800¬ADE÷1571788800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷dM8oZGwr¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷zD7kYzgl¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Klo4dlCo¬AD÷1571790600¬ADE÷1571790600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷ravnH8r9¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷UezrIlT2¬WU÷chicago-blackhawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YiVLFoWk¬AD÷1571792400¬ADE÷1571792400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷hl2fXf8f¬WU÷calgary-flames¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷Wv1bWEN0¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CrUPE5od¬AD÷1571873400¬ADE÷1571873400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷Q102VYx7¬WU÷ottawa-senators¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷xx46UhhD¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bup8e8Ri¬AD÷1571875200¬ADE÷1571875200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷xMwjGScF¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷GCxfFnDL¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~
1143
Ustawienia
POMOC: Jesteś na stronie NHL wyniki w sekcji Hokej/USA. NHL livescore, wyniki częściowe i końcowe, NHL na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NHL wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Hokej – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę, turniej, puchar). NHL wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Następne mecze: 22.10. Philadelphia Flyers - Vegas Golden Knights, Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets, St. Louis Blues - Colorado Avalanche, Dallas Stars - Ottawa Senators, 23.10. Boston Bruins - Toronto Maple Leafs, Buffalo Sabres - San Jose Sharks, Florida Panthers - Pittsburgh Penguins, New York Rangers - Arizona Coyotes, Detroit Red Wings - Vancouver Canucks, Minnesota Wild - Edmonton Oilers, Nashville Predators - Anaheim Ducks, Winnipeg Jets - Los Angeles Kings. śledź NHL livescore, wyniki, spotkania i tabela!
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!