NHL - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Hokej USA NHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rksFZ9cL¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000186000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SQpPtcNh¬AD÷1550286000¬ADE÷1550286000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷ClTlhwxF¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷juShiciL¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷ENtLsw8n¬AD÷1550280600¬ADE÷1550280600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷4OPtfa72¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷IRTpgJM8¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷fktRDw5s¬AD÷1550277000¬ADE÷1550277000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷UBtPbCU3¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷82uTcWqA¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷K0sHrJht¬AD÷1550275200¬ADE÷1550275200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷OSnfWeFe¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷2JobVFU1¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷ITlaIJdQ¬AD÷1550201400¬ADE÷1550201400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷x4OH0Yai¬WU÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷zksLahFc¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷ryKm0oOD¬AD÷1550201400¬ADE÷1550201400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷UiYjXy0k¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷j1ZnYHpq¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷O6keJasK¬AD÷1550199600¬ADE÷1550199600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷d8oVxV7p¬WU÷vegas-golden-knights¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷zapZykNj¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷tGREigKD¬AD÷1550196000¬ADE÷1550196000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷d0HEjQ0A¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷A3LIkpGG¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷2PSAhZ47¬AD÷1550194200¬ADE÷1550194200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷OnJ6hnWc¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷2wIAi6o4¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷8b78edkD¬AD÷1550192400¬ADE÷1550192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷Uc1jpDFA¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷r15fqXUG¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷pGjiKuSD¬AD÷1550192400¬ADE÷1550192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷QPfaripN¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷4Gg3sBaT¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷U784dxz7¬AD÷1550190600¬ADE÷1550190600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷dp3rnZpb¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷zy2nog04¬WV÷ottawa-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷82T6gFk1¬AD÷1550190600¬ADE÷1550190600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷6BO1gSGi¬WV÷dallas-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷SKPcf81o¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷faP2feze¬AD÷1550188800¬ADE÷1550188800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷vPplz5GT¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷EHyGVOOp¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷zo90cIK0¬AD÷1550188800¬ADE÷1550188800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷xrmsleGo¬WU÷florida-panthers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷GYoomFVi¬WV÷calgary-flames¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷x0jcbb5f¬AD÷1550115000¬ADE÷1550115000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷nJ7XTiVT¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷OvaaPBwo¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷fy1havjl¬AD÷1550106000¬ADE÷1550106000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷Q3JOVD0H¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷4fISUXFN¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
4
1550323189
1002
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷rksFZ9cL¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/nhl/¬ZX÷02USA 003......0000000000186000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷AkzUuHxa¬AD÷1550340000¬ADE÷1550340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷8GMcjH6R¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷AP8PoyFr¬WV÷detroit-red-wings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xEVVCcKm¬AD÷1550340000¬ADE÷1550340000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷QwzYdjaG¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷4UYydAEM¬WV÷calgary-flames¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ltZXvyh5¬AD÷1550347200¬ADE÷1550347200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷4n8TpeUl¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷GMBXqFqe¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ppIn9FJC¬AD÷1550361600¬ADE÷1550361600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷bifBA9TF¬WV÷toronto-maple-leafs¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷plj7BkE9¬WU÷arizona-coyotes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OUTwByk0¬AD÷1550361600¬ADE÷1550361600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷IyFCk8ij¬WU÷new-york-islanders¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷dSDGlS6d¬WV÷edmonton-oilers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷G4UZBHZg¬AD÷1550361600¬ADE÷1550361600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷biYueUTS¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷zDP7jlxp¬WV÷montreal-canadiens¬AL÷{"1":[{"TVI":239,"BU":"http:\/\/www.tvp.pl\/","BN":"TVP Sport"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2LSsAe46¬AD÷1550361600¬ADE÷1550361600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷OY1bDBqc¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷2P02CVb3¬WV÷ottawa-senators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IFwxve7B¬AD÷1550365200¬ADE÷1550365200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷xx0trgE7¬WV÷dallas-stars¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷bo1xqZb1¬WU÷carolina-hurricanes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷d6xtwFMH¬AD÷1550367000¬ADE÷1550367000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷QigO6xi8¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷4rhS5d6E¬WV÷columbus-blue-jackets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bmMj8ZYI¬AD÷1550372400¬ADE÷1550372400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷jmIvgsbr¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷UwHrh1Dl¬WV÷vancouver-canucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vVRpxZyO¬AD÷1550372400¬ADE÷1550372400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷n7sX4GLK¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷0Aoy4zyR¬WV÷nashville-predators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xGplygiU¬AD÷1550374200¬ADE÷1550374200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷IkY2afqr¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷dtX6bEbl¬WV÷boston-bruins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":21,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EyMgdxNu¬AD÷1550424600¬ADE÷1550424600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷xhl4cYDf¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷Grm8dhT0¬WV÷new-york-rangers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hSKcedxn¬AD÷1550433600¬ADE÷1550433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷A5nCeCr7¬WU÷minnesota-wild¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷O8jGfWcD¬WV÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lfE6gz7b¬AD÷1550444400¬ADE÷1550444400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷YwY6Hg5Q¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷zmKYCDDs¬WV÷philadelphia-flyers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A3F2fGih¬AD÷1550444400¬ADE÷1550444400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷QDUbJFzE¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷44T2IZkK¬WV÷buffalo-sabres¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷APYcGWQu¬AD÷1550448000¬ADE÷1550448000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷nFBmiLSf¬WU÷florida-panthers¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷Q5Aijur1¬WV÷montreal-canadiens¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rHDAhfM4¬AD÷1550455200¬ADE÷1550455200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷IB9wCXSm¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷GdStBirf¬WV÷washington-capitals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-MLKEAqY8.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lGX1Fjtn¬AD÷1550523600¬ADE÷1550523600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷W2DalJCD¬WV÷arizona-coyotes¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷KS9ekac7¬WU÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1550323189
380
POMOC: Jesteś na stronie NHL wyniki w sekcji Hokej/USA. NHL livescore, wyniki częściowe i końcowe, NHL na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NHL wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Hokej – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę, turniej, puchar). NHL wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Następne mecze: 16.02. Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings, Pittsburgh Penguins - Calgary Flames, Colorado Avalanche - St. Louis Blues, 17.02. Arizona Coyotes - Toronto Maple Leafs, New York Islanders - Edmonton Oilers, Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens, Winnipeg Jets - Ottawa Senators, Carolina Hurricanes - Dallas Stars, Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets, San Jose Sharks - Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights - Nashville Predators, Los Angeles Kings - Boston Bruins. śledź NHL livescore, wyniki, spotkania i tabela!
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!