NBA - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Koszykówka USA

NBA
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pGjmMyoN¬AD÷1573529400¬ADE÷1573529400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573538233¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷n1fILj2m¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷108¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷UPqNKAHg¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷28¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷UmxwRaqJ¬AD÷1573529400¬ADE÷1573529400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573538335¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷8lhlQKOj¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷15¬BC÷36¬BE÷22¬BG÷25¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷MitWl41i¬WV÷toronto-raptors¬AH÷88¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷32¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷llcvOcGA¬AD÷1573520400¬ADE÷1573520400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573529458¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷xS4rShPJ¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷30¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷32¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷zNQa39nJ¬WU÷new-orleans-pelicans¬AG÷116¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷34¬AW÷1¬~AA÷fRczPw14¬AD÷1573518600¬ADE÷1573518600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573527567¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷rF8h5VH6¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷25¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷32¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷xx8d4kXC¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷106¬BB÷21¬BD÷33¬BF÷25¬BH÷27¬AW÷1¬~AA÷SvdrNHVG¬AD÷1573518600¬ADE÷1573518600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573527353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷GI3nRCvQ¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷109¬BA÷22¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷8AeEMWns¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷35¬BD÷22¬BF÷34¬BH÷22¬AW÷1¬~AA÷dtuXPJob¬AD÷1573516800¬ADE÷1573516800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573525905¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷nmFq7imf¬WU÷detroit-pistons¬AG÷114¬BA÷26¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷4O9l6B20¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷41¬BD÷25¬BF÷26¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷jcwZRuUC¬AD÷1573439400¬ADE÷1573439400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573448458¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷folpR09p¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷35¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷EmzGrTvI¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷104¬BA÷30¬BC÷30¬BE÷18¬BG÷26¬AW÷1¬~AA÷EHkSQaWi¬AD÷1573437600¬ADE÷1573437600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573447690¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷EZGy9DIs¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷124¬AT÷107¬BI÷17¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷32¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷8dGu8XXm¬WV÷atlanta-hawks¬AZ÷0¬AH÷113¬AU÷107¬BJ÷6¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷31¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷zRjORuHo¬AD÷1573434000¬ADE÷1573434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573442197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷KYb3RLY8¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷37¬BC÷31¬BE÷38¬BG÷32¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷2cl8QulF¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷112¬BB÷30¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷32¬AW÷1¬~AA÷nBct3dvo¬AD÷1573432200¬ADE÷1573432200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573440945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷EyCH3It2¬WU÷new-york-knicks¬AG÷87¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷tr0aS1J2¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷30¬AW÷1¬~AA÷AozDKO9I¬AD÷1573430400¬ADE÷1573430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573439155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷hMN85vCk¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AG÷119¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷24¬BG÷39¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷zoDD4bRe¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷37¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷EJt4Mpu6¬AD÷1573426800¬ADE÷1573426800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573434394¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷QBwUCMJF¬WU÷orlando-magic¬AG÷102¬BA÷33¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷rmYYBtZL¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷28¬AW÷1¬~AA÷SMp8L4fC¬AD÷1573426800¬ADE÷1573426800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573434881¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷MwXxB0lS¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷33¬BC÷20¬BE÷35¬BG÷26¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷vJJ46Kdq¬WV÷charlotte-hornets¬AH÷106¬BB÷24¬BD÷34¬BF÷23¬BH÷25¬AW÷1¬~AA÷Kds0NQPa¬AD÷1573417800¬ADE÷1573417800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573427815¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷hbuMErk3¬WU÷minnesota-timberwolves¬AZ÷0¬AG÷98¬AT÷90¬BI÷8¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷26¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷nLvQD249¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷100¬AU÷90¬BJ÷10¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0fRbPnem¬AD÷1573347600¬ADE÷1573347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573356012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷WhfRh1Sq¬WU÷chicago-bulls¬AG÷94¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷27¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷0SbViLsj¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷20¬BD÷30¬BF÷36¬BH÷31¬AW÷1¬~AA÷t6rdO6Ag¬AD÷1573347600¬ADE÷1573347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573355793¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷vJcZjucd¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷122¬BA÷34¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷tOyIFOZd¬WV÷dallas-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷138¬BB÷31¬BD÷37¬BF÷36¬BH÷34¬AW÷1¬~AA÷M3SfQSus¬AD÷1573347600¬ADE÷1573347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573355967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷nLIfbN4M¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷36¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷30¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷Uq8acsKS¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷41¬BH÷24¬AW÷1¬~AA÷CQ6GvJDI¬AD÷1573344000¬ADE÷1573344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1573353636¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷KMIdicNk¬WU÷charlotte-hornets¬AG÷110¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷2o81jHxd¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷33¬BD÷22¬BF÷26¬BH÷34¬AW÷1¬~~
210
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷bPyjUVy1¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷O6kiLe0T¬AD÷1573603200¬ADE÷1573603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷rTmRJUWa¬WU÷indiana-pacers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷xjmVIln6¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tnxJGF8p¬AD÷1573603200¬ADE÷1573603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷dh3WGSGI¬WV÷cleveland-cavaliers¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷GtnZH81C¬WU÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fktNFZNj¬AD÷1573605000¬ADE÷1573605000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷zq2zGnWO¬WU÷miami-heat¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷lnjIvW8P¬WV÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dfK5vJ0i¬AD÷1573606800¬ADE÷1573606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷Q7spzjHt¬WU÷chicago-bulls¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷8WWlZ9Wn¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rBIDxcV3¬AD÷1573610400¬ADE÷1573610400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷fmZ0W7G5¬WU÷denver-nuggets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷xCO5VRVB¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷M1HHyHpA¬AD÷1573610400¬ADE÷1573610400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷lnS9UooI¬WU÷phoenix-suns¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷r9RDT50O¬WV÷los-angeles-lakers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zoJ9wwGc¬AD÷1573610400¬ADE÷1573610400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷GdzcXm1a¬WV÷brooklyn-nets¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷nNVhYTog¬WU÷utah-jazz¬AL÷{"1":[{"TVI":22,"BU":"http:\/\/www.canalplus.pl\/","BN":"CANAL+ Sport (Pol)"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4Q6Mzy0G¬AD÷1573614000¬ADE÷1573614000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷MaQHSPFU¬WU÷sacramento-kings¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷MZdOm9ot¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CjAUYEUS¬AD÷1573689600¬ADE÷1573689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷8jazo7Vb¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷jFlupRp5¬WV÷memphis-grizzlies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITAQZfFM¬AD÷1573689600¬ADE÷1573689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷0QeSnT0n¬WU÷orlando-magic¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷fmeWomGh¬WV÷philadelphia-76ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EaddUYxp¬AD÷1573691400¬ADE÷1573691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷U5mqqo0B¬WU÷boston-celtics¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷Ot2nr5FH¬WV÷washington-wizards¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wzi1Thhj¬AD÷1573691400¬ADE÷1573691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷2X0jsPUN¬WU÷houston-rockets¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷pdjetqpU¬WV÷los-angeles-clippers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ARk5SC7d¬AD÷1573693200¬ADE÷1573693200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷MHsNy3ho¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷zLV40nVo¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OUwmidpc¬AD÷1573700400¬ADE÷1573700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷EBU8a6ph¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷WnPDbQab¬WV÷golden-state-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WhGLkqMJ¬AD÷1573700400¬ADE÷1573700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷IJZvmrW3¬WV÷toronto-raptors¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷0ruzlOGc¬WU÷portland-trail-blazers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5sijGa3¬AD÷1573772400¬ADE÷1573772400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷AwOHcpF4¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷40NLd4UA¬WV÷miami-heat¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dKValfUF¬AD÷1573779600¬ADE÷1573779600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷zPwbwGTk¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷4br2xzqd¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ITWekzF9¬AD÷1573779600¬ADE÷1573779600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷GzRPeOqH¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷dYvfvdEq¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qgz4mEqM¬AD÷1573779600¬ADE÷1573779600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷tQIbxIb2¬WV÷dallas-mavericks¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷rks6yfb2¬WU÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4pZ7nYbS¬AD÷1573783200¬ADE÷1573783200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷fTM2yxE8¬WU÷phoenix-suns¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷ljM6zdTE¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ARBzrh7q¬AD÷1573788600¬ADE÷1573788600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷StLAZFrL¬WU÷denver-nuggets¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷8hx8YZcR¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/16-17.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"Obowi\u0105zuj\u0105 ograniczenia regionalne. Wymagane jest aktywne konto lub postawiony zak\u0142ad w ci\u0105gu ostatnich 24 godzin. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
1085
Ustawienia
Tryb ciemny
POMOC: Jesteś na stronie NBA wyniki w sekcji Koszykówka/USA. NBA livescore, wyniki częściowe i końcowe, NBA na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NBA wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). NBA wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Następne mecze: 13.11. Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder, Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers, Miami Heat - Detroit Pistons, Chicago Bulls - New York Knicks, Denver Nuggets - Atlanta Hawks, Phoenix Suns - Los Angeles Lakers, Utah Jazz - Brooklyn Nets, Sacramento Kings - Portland Trail Blazers, 14.11. Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies, Orlando Magic - Philadelphia 76ers, Boston Celtics - Washington Wizards, Houston Rockets - Los Angeles Clippers. śledź NBA livescore, wyniki, spotkania i tabela!
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!