Dallas pewnie pokonało Spurs. Sochan nie pojawił się na parkiecie

Luka Doncić zdobył 28 punktów i miał 10 asyst w starciu przeciwko San Antonio SpursAFP
Dallas Mavericks pewnie pokonało San Antonio Spurs 142:116. Najwięcej punktów zdobył Luka Doncić. Jeremy Sochan nie pojawił się na parkiecie z powodu urazu mięśnia czworogłowego.

Dallas Mavericks od początku spotkania wyglądało zdecydowanie lepiej niż San Antonio Spurs. Podczas pierwszej kwarty zyskało już sporą przewagę i prowadziło 34:26. Do przerwy było 74:63.

Trzecia kwarta była bardzo dobra w wykonaniu Spurs. Drużyna, w której występuje Jeremy Sochan, wygrała 27:25 i przed decydującym starciem przegrywała 90:99. Czwarta część meczu należała jednak zdecydowanie do Dallas. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 142:116.

Dobule-dobule zanotował Luka Doncić, który zdobył 28 punktów i miał 10 asyst. Jeremy Sochan nie pojawił się na parkiecie z powodu urazu.

Dla San Antonio Spurs była to 15. porażka z rzędu. Dallas Mavericks zajmuje szóste miejsce w Konferencji Zachodniej.