Reprezentacja Polski w świetnym stylu rozpoczęła Turniej o Puchar NiepodległościPZHL
W Turniej o Puchar Niepodległości Polacy weszli z przytupem. Podopieczni Roberta Kalabera nie dali Estończykom szans. Mecz zakończył się wynikiem 7:3.

Pierwszy celny strzał na konto biało-czerwonych oddał Bartosz Ciura już na początku meczu. Następny gol strzelił Dariusz Wanat w piętnastej minucie spotkania, a dwie minuty później celnym strzałem odgryzł się Estończyk Robert Rooba.

Drugą tercję spotkania całkowicie zdominowała reprezentacja Polski, zdobywając trzy gole. Dwa gole zdobył Bartłomiej Jeziorski, a trzeci poszedł na konto Filipa Komorskiego.

Estończycy obudzili się w trzeciej tercji meczu. Obie drużyny dwa razy umieściły gumę w bramce przeciwnika. Celne strzały dla Polaków oddał Alan Łyszczarczyk i Patryk Krężołek.