Durant, LeBron i Curry ogłaszają, że zagrają na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Durant, LeBron i Curry ogłaszają, że zagrają na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku

LeBron James chce być na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu
LeBron James chce być na Igrzyskach Olimpijskich w ParyżuGetty Images via AFP
Kevin Durant jako pierwszy ogłosił podczas Phoenix Suns Media Day, że zagra na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. To świetna wiadomość dla USA i potwierdzenie chęci wielu gwiazd NBA, by stanąć w obronie swojego kraju po katastrofie ostatnich mistrzostw świata. Zaraz za nim uplasowali się LeBron James i Stephen Curry.

To właśnie gwiazdor Lakersów, gdy tylko zobaczył klęskę reprezentacji USA na mundialu, sam zgłosił chęć ponownego założenia koszulki swojego kraju. Według wszystkich relacji to on rozpoczął proces rekrutacji innych gwiazd, aby pomścić zniewagę tego, co się stało.

Jednym z tych, którzy będą obok niego, będzie Kevin Durant. "Zagram na igrzyskach w przyszłym roku" – powiedział stanowczo gwiazdor Suns. Wraz z nim i LeBronem Jamesem potwierdził to Steph Curry, gwiazdor Warriors. "Jeśli wszystko pójdzie dobrze, chcę grać, być w drużynie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży" – powiedział.

Steve Kerr, jego trener w Golden State, z pewnością nie będzie stawiał przeszkód, aby on, pozostała dwójka i reszta gwiazd, które niewątpliwie będą nadal dołączać do tego, co zapowiada się na prawdziwy Dream Team, a nie zmienników, z którymi reprezentacja USA prezentowała się na mistrzostwach świata.