Spurs wysoko przegrali z Clippers, Sochan zdobył osiem punktów

Spurs wysoko przegrali z Clippers, Sochan zdobył osiem punktówAFP
Koszykarze San Antonio Spurs zanotowali dziewiątą porażkę z rzędu, przegrywając u siebie z Los Angeles Clippers 99:124. Mecz odbywał się w w ramach In-Season Tournament.

Gospodarze byli w stanie toczyć wyrównany pojedynek z Clippers jedynie w pierwszej kwarcie. Od jej zakończenia przegrywali już do samego końca spotkania.

Jeremy Sochan nie ma za sobą udanego meczu - w trakcie 30 minut spędzonych na parkiecie zdobył osiem punktów, trafiając tylko trzy z 12 prób z gry. Nie trafił wszystkich trzech rzutów z dystansu, a do swojego dorobku dołożył solidne osiem zbiórek, ale też tylko jedną asystę.

Zdecydowanym liderem Spurs był Keldon Johnson, który miał 22 punkty, 10 zbiórek i pięć asyst. Victor Wembanyama zaliczył gorsze spotkanie, zdobywając tylko dziewięć oczek.

Najlepszym zawodnikiem gości był dziś Paul George, który zdobył 28 punktów, pięć zbiórek i sześć asyst. Pomagał mu autor 21 punktów - Kawhi Leonard. Gorsze wyniki zanotowali James Harden i Russell Westbrook.