Milwaukee Bucks rozgromili Orlando Magic. Kolejny dobry mecz Giannisa

Giannis rozegrał kolejne dobre spotkanie po powrocie do gry
Giannis rozegrał kolejne dobre spotkanie po powrocie do gryAFP
Milwaukee Bucks pokonali przed własną publicznością Orlando Magic 139:117. Liderzy Konferencji Wschodniej zanotowali 16. zwycięstwo z rzędu.

Pierwsza kwarta układała się po myśli graczy Milwaukee, którzy utrzymywali kilkupunktowe prowadzenie. Jednak od stanu 29:22 stracili kilka punktów z rzędu i Orlando doprowadziło do stanu 29:29. Ostatnie słowo należało jednak do nich i prowadzili 31:29.

Druga kwarta przyniosła kibicom dużo emocji i sporo trafionych rzutów. Milwaukee zdobyło w ciągu 12. minut aż 45 punktów, a Orlando dorzuciło do tego 37. Na przerwę gospodarze schodzili, prowadząc 76:66.

Po przerwie znowu byliśmy świadkami wyrównanego pojedynku. Przed ostatnią kwartą Milwaukee prowadziło 108:96. Czwarta część meczu to już dominacja Bucks, którzy nie pozwolili Magic na rozpędzenie się i mecz zakończył się wynikiem 139:117. Bucks wygrali 16. spotkanie z rzędu.

Najlepiej punktującym meczu był Giannis Antetokounmpo. Grek zdobył 31 oczek, do tego dołożył 7 zbiórek i 6 asyst. Milwaukee Bucks znajdują się na czele Konferencji Wschodniej, mając tyle samo zwycięstw na koncie co Boston Celtics.