NBA. LeBron i Antetokounmpo zdobyli ponad 40 punktów. Lakers i Bucks wygrali swoje mecze

Giannis Antetokounmpo poprowadził Milwaukee Bucks do przerwania serii porażek
Giannis Antetokounmpo poprowadził Milwaukee Bucks do przerwania serii porażekAFP
Milwaukee Bucks pokonało Minnesotę Timberwolves 123:114, a Los Angeles Lakers ograło Atlantę Hawks 130:121. Świetne mecze rozegrali LeBron James i Giannis Antetokounmpo.

Pierwsza kwarta nie układała się po myśli Milwaukee Bucks. Przez długi czas przegrywali, a ostatecznie zakończyła się wynikiem 33:34. Druga była jeszcze gorsza. Minnesota grała bardzo dobrze i na przerwę schodziła, prowadząc 61:50.

Trzecia kwarta to był koncert gry Milwaukee. Buck znokautowali swoich rywali i wyszli na prowadzenie 89:83. Swoją dominację potwierdzili w ostatniej odsłonie i wygrali całe spotkanie 123:114.

Najlepszym punktującym w meczu był Giannis Antetokounmpo. Grek zdobył 43 punkty, zaliczył 20 zbiórek i miał pięć asyst. Milwaukee Bucks przerwali serię czterech porażek z rzędu.

Los Angeles Lakers również nie miało dobrego wejścia w mecz i przegrali wysoko pierwszą kwartę 23:33. Druga była lepsza w ich wykonaniu, ale mimo to na przerwę schodzili z wynikiem 62:67.

Podobnie jak w spotkaniu Milwaukee Lakers wzięli się za odrabianie strat w trzeciej kwarcie. Na ostatnią odsłonę wychodzili, prowadząc już 98:95.

Czwarta kwarta potwierdziła ich dominację i ostatecznie Lakers wygrali 130:121.

Najlepiej punktującym graczem meczu był LeBron James, który zdobył 47 punktów, zanotował 10 zbiórek i miał 9 asyst.