Arkadiusz Milik przeszedł zabieg artroskopii kolana, poinformował Juventus

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Arkadiusz Milik przeszedł zabieg artroskopii kolana, poinformował Juventus

Arkadiusz Milik przeszedł zabieg artroskopii kolana, poinformowały władze Juventusu
Arkadiusz Milik przeszedł zabieg artroskopii kolana, poinformowały władze JuventusuPAP
Arkadiusz Milik przeszedł w poniedziałek zabieg artroskopii łąkotki lewego kolana - poinformował Juventus. Piłkarz reprezentacji Polski doznał kontuzji w piątkowym meczu towarzyskim z Ukrainą w Warszawie i nie wystąpi w mistrzostwach Europy.

W wydanym komunikacie Juventus sprecyzował, że zabieg przeprowadził profesor Roberto Rossi i że zakończył się on pełnym sukcesem. Milik ma rozpocząć rehabilitację już we wtorek.

Milik nabawił się kontuzji w drugiej minucie meczu z Ukrainą. Kilkadziesiąt sekund później opuścił boisko, podpierany przez dwóch członków sztabu medycznego. Jego miejsce zajął debiutujący w ekipie biało-czerwonych Kacper Urbański.

Kilka godzin później selekcjoner Michał Probierz ogłosił ostateczny skład reprezentacji na Euro 2024, w którym zabrakło napastnika Juventusu. Z powodu kontuzji Milik stracił również poprzednie mistrzostwa Europy w 2021 roku.

Spotkanie z Ukrainą na PGE Narodowym w Warszawie Polacy wygrali 3:1. W poniedziałek wieczorem na tym samym obiekcie rozegrają ostatni sparing przed turniejem w Niemczech, a ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Turcji.

Lista kontuzji Arkadiusza Milika
Lista kontuzji Arkadiusza MilikaFlashscore

Rywalizację w grupie D mistrzostw Europy biało-czerwoni rozpoczną 16 czerwca od meczu z Holandią w Hamburgu, pięć dni później zagrają z Austrią w Berlinie, a 25 czerwca - z Francją w Dortmundzie.