Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Luis de la Fuente o pojedynku z Anglią w finale Euro 2024: "To będzie bardzo trudny mecz"

De la Fuente
De la FuenteProfimedia
Luis de la Fuente ocenił przeciwników Hiszpanii w finale mistrzostw Europy: "Na tym etapie nie ma słabych drużyn, czeka nas bardzo trudny mecz". Hiszpania na turnieju zmierzyła się już z Włochami, Chorwacją, Niemcami, Francją, a teraz kolejni są Anglicy.

Luis de la Fuente powiedział TVE, że pierwsza połowa została obejrzana wspólnie podczas kolacji, a druga została przeanalizowana przez personel techniczny w biurze. "Teraz zaczyna się nasz dzień pracy, ponieważ musimy dokładniej przeanalizować mecze Anglii".

W szatni panowały różne opinie na temat faworytów finału. "Zawsze są zawodnicy, którzy mają inne preferencje, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że obie drużyny są silne i mogliśmy mieć trudny mecz z Holandią".

Luis de la Fuente szybko podkreślił potencjał Anglii. "Mają bardzo doświadczonych zawodników, nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale także klubowych. To będzie bardzo trudny i skomplikowany mecz".

Jeden z trzech faworytów

Anglia była, obok Francji i prawdopodobnie gospodarzy - Niemiec, jednym z faworytów turnieju. "Mieliśmy szansę przejść przez mecze z Niemcami i Francją, teraz nadchodzi kolejna siła" - dodał Fuente.

Przyznał, że drużyna jest w dobrej formie. "Jesteśmy w dobrej formie i dzisiaj otrząsnęliśmy się po wczorajszym wysiłku. Teraz będziemy przygotowywać się do meczu z Anglią".

Podkreślił także potencjał rywala: "Anglia ma bardzo dobrych zawodników i jest bardzo silną drużyną. Czeka nas trudne spotkanie".