Nieoficjalnie: Barcelona i Nico Williams mieli osiągnąć porozumienie

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Nieoficjalnie: Barcelona i Nico Williams mieli osiągnąć porozumienie

Nico Williams, przeciwko Francji
Nico Williams, przeciwko Francji AFP
Kataloński Sport nie ukrywa, że Blaugrana jest zainteresowana podpisaniem kontraktu z Nico Williamsem. Napastnik olśniewa na mistrzostwach Europy z Hiszpanią i w LaLiga EA Sports z Athletikiem Bilbao.

Nico Williams stał się jedną z pereł rynku transferowego. Teoretycznie skrzydłowy zamierza pozostać w Athletic jeszcze przez jeden sezon. Europa jednak walczy o jego podpis po wymarzonej kampanii z Los Leones (z którymi wygrał Copa del Rey i zakwalifikował się do Europy) i świetnym występie z "La Roja" na mistrzostwach Europy.

Klubami, które najbardziej naciskają na transfer Williamsa są Chelsea i Barcelona. W Anglii finanse nie są problemem. Drużyny Premier League mają wysoki margines mobilności ekonomicznej. Barcelona z kolei szuka odpowiednich możliwości, aby móc podpisać kontrakt z piłkarzem, a Williams stał się celem numer jeden zespołu z Culé.

W środę rano "Diario Sport" poinformował, że Barça osiągnęła porozumienie z Williamsem. Katalońska gazeta twierdzi, że zespół Blaugrany spotkał się w zeszłym tygodniu w Barcelonie z agentem zawodnika, Félixem Taintą, i że osiągnięto porozumienie w sprawie podpisania kontraktu.