Sergio Ramos mówi, że jeśli strzeli gola na Bernabéu, nie będzie tego świętował

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sergio Ramos mówi, że jeśli strzeli gola na Bernabéu, nie będzie tego świętował

Sergio Ramos podczas meczu Valencia-Sevilla
Sergio Ramos podczas meczu Valencia-SevillaProfimedia
Środkowy obrońca z Camas udzielił wywiadu dla DAZN, w którym wyraził wdzięczność Realowi Madryt za wszystko, czego doświadczył w klubie z Concha Espina w ciągu 16 sezonów. Jeśli w niedzielę zdoła strzelić Realowi gola w barwach Sevilli, nie zamierza celebrować.

"Będę czuł się jak w domu, ponieważ spędziłem tam tak wiele lat, z najważniejszymi momentami w mojej karierze i mam wspaniałe wspomnienia z fanami i kolegami z drużyny. To będzie wyjątkowy i emocjonalny moment" - powiedział Sergio Ramos przed powrotem na Santiago Bernabeu. Mecz Real-Sevilla ma się odbyć w niedzielę o 21:00.

Sevilla ma dobrą passę wyników w ostatnich meczach, ale Ramos zdaje sobie sprawę z trudności wizyty w Chamartín. Królewscy są głównym kandydatem do tytułu i to oni będą faworytem. "Real Madryt jest faworytem do wygrania wszystkiego, w każdym roku. Przeżywają dobry moment, są w czołówce i mają zawodników o niezwykłej jakości. Dobrze znamy teren, po którym będziemy stąpać i postaramy się zagrać tam dobry mecz".

Wyraził również swój szacunek dla madryckich kibiców. "Mam wiele szacunku dla fanów i dla Realu Madryt i jeśli strzelę gola, nie będę świętował. Ale jeśli będę miał wystarczająco dużo szczęścia i ta bramka wystarczy do zwycięstwa, będę zachwycony, ponieważ te trzy punkty bardzo się przydadzą".

Po latach w Realu Ramos trafił do PSG, a stamtąd z powrotem do Hiszpanii
Po latach w Realu Ramos trafił do PSG, a stamtąd z powrotem do HiszpaniiFlashscore