Co z kapitanem Rakowa? "Robimy wszystko, żeby Zori był gotowy"

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co z kapitanem Rakowa? "Robimy wszystko, żeby Zori był gotowy"

Co z kapitanem Rakowa? "Robimy wszystko, żeby Zori był gotowy"
Co z kapitanem Rakowa? "Robimy wszystko, żeby Zori był gotowy"Profimedia
Ostoja defensywy, niestrudzony wojownik – Zoran Arsenić grał we wszystkich meczach od początku sezonu, ale w sobotę nie wrócił po przerwie z szatni. Trener Medalików nie przesądza, czy Chorwat zagra.

Przed pierwszym meczem rundy play-off Ligi Mistrzów kibice pozostają w niepewności co do kadry Rakowa Częstochowa. Podczas konferencji prasowej jedno z pytań dotyczyło zawodnika, bez którego trudno sobie jedenastkę Medalików wyobrazić, Zorana Arsenicia

W odróżnieniu od kolegów ze zmieniającego się składu, kapitan grał w każdym mecz ligowym i pucharowym od lipca, w tym aż ośmiokrotnie po 90 minut w niewiele ponad miesiąc. Jeszcze w przerwie meczu Raków-Stal w sobotę zapewniał, że czuje się dobrze, po czym z szatni na boisko nie wrócił, zastąpiony przez Adnana Kovacevicia

Troska o jego zdrowie wydaje się zrozumiała, ale trener Dawid Szwarga nie chciał przesądzić, czy Arsenić pojawi się na boisku we wtorkowym pojedynku z FC Kopenhaga w Sosnowcu. "Nie chciałbym procentowo tego określać, nie jestem lekarzem. Robimy wszystko, żeby Zori był gotowy i żeby był w stanie zagrać" – zapewnił Szwarga, odmawiając podania jakichkolwiek szczegółów co do przewidywanego składu.

Chorwacki zawodnik Rakowa był obecny na poniedziałkowym treningu na głównym boisku stadionu w ArcelorMittal Park. Początek meczu Raków-Kopenhaga na tej samej murawie już we wtorek o 21:00.