Randal Kolo Muani z Eintrachtu Frankfurt opuszcza treningi, by wymusić transfer do PSG

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Randal Kolo Muani z Eintrachtu Frankfurt opuszcza treningi, by wymusić transfer do PSG
Kolo Muani chce przejść do PSG
Kolo Muani chce przejść do PSG
Profimedia
Francuski napastnik Randal Kolo Muani opuścił środowy trening Eintrachtu Frankfurt, starając się wymusić transfer do Paris Saint-Germain.

Niemiecki klub potwierdził w środę, że Kolo Muani zdecydował się opuścić sesję treningową z powodu "chęci transferu do innego klubu przed zakończeniem okienka transferowego w piątek wieczorem".

Eintracht potwierdził, że zawodnik nie zagra w czwartkowym meczu kwalifikacyjnym Ligi Europy u siebie z Levskim Sofia. Wyjazdowy mecz w Bułgarii zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę dla ekipy z Frankfurtu zdobył właśnie Kolo Muani.

Dyrektor sportowy Eintrachtu, Markus Kroesche, powiedział w oświadczeniu: "Znamy Randala inaczej i znamy jego prawdziwy charakter", mówiąc, że "zachowanie nie ma wpływu na działania transferowe".

Kontrakt napastnika we Frankfurcie obowiązuje do 2027 roku. Według doniesień, klub z Hesji czeka na ofertę PSG w wysokości 100 milionów euro (108 milionów dolarów) za napastnika.

Kolo Muani przeniósł się do Niemiec z Nantes na zasadzie wolnego transferu w 2022 roku i miał przełomowy sezon we Frankfurcie, strzelając 23 gole i wykonując 17 asyst w 46 meczach.

Napastnik, który grał w finałowym meczu mundialu, w którym jego Francja przegrała z Argentyną, powiedział we wtorek Sky Germany: "Chciałbym przejść do Paryża i powiedziałem o tym osobom odpowiedzialnym".