Mourinho chce wzmocnić obronę Fenerbahce środkowym obrońcą Manchesteru United

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Mourinho chce wzmocnić obronę Fenerbahce środkowym obrońcą Manchesteru United

Victor Lindelöf
Victor Lindelöf MICHAEL REGAN/GETTY IMAGES EUROPE/Getty Images via AFP
Turecki klub Fenerbahce niedawno mianował José Mourinho na stanowisko trenera, a teraz Portugalczyk chce sprowadzić zawodnika, którego kiedyś trenował w Manchesterze United.

Czas José Mourinho w Manchesterze United nie jest uważany za udany, mimo że jest jednym z najbardziej utytułowanych menedżerów klubu od czasów Sir Alexa Fergusona. Mourinho zajął drugie miejsce w Premier League 2017/18, podczas gdy sezon wcześniej wygrał Ligę Europy.

Teraz charyzmatyczny Portugalczyk objął stanowisko trenera Fenerbahce i stara się sprowadzić starego znajomego z czasów pracy w Czerwonych Diabłach.

Szwed Victor Lindelöf zaliczył w tym sezonie zaledwie 19 występów w Premier League i nie wydaje się być częścią idealnego składu Erika ten Haga. Co więcej, kontrakt środkowego obrońcy wygasa latem 2025 roku, więc jeśli Manchester United chce zarobić na nim trochę pieniędzy, powinno to nastąpić teraz.

Według dziennikarza Sky Germany Floriana Plettenberga, Fenerbahce jest bardzo zainteresowane pozyskaniem piłkarza. Czy do tego dojdzie? Tego dowiemy się już niebawem.