Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Znamy wyniki losowania piątej rundy Pucharu Anglii. Los był łaskawy dla kilku faworytów

Znamy wyniki losowania piątej rundy Pucharu Anglii. Los był łaskawy dla kilku faworytów
Znamy wyniki losowania piątej rundy Pucharu Anglii. Los był łaskawy dla kilku faworytówAFP
Mimo że czwarta runda Pucharu Anglii jeszcze nie dobiegła końca, znamy już wyniki losowania kolejnego etapu zmagań. Obrońcy tytułu - ekipa Manchesteru City - zagrają u siebie z Luton Town.

W czwartej rundzie obejrzeliśmy już 15 na 16 spotkań, choć pięć z nich zostanie powtórzonych przez remisy, co powoduje spore zawirowania w drabince. Z tego względu na ten moment jesteśmy pewni tylko dwóch par - oprócz wspominanej Manchesteru City z Luton, Wolves są pewni pojedynku z Brighton na własnym obiekcie. 

Maidstone United, który jest najniżej sklasyfikowanym zespołem na tym etapie rywalizacji i na co dzień gra na szóstym poziomie rozgrywkowym, zagra na wyjeździe z Sheffield Wednesday lub Coventry City

Prowadzący w tabeli Premier League Liverpool zmierzy się z kolei na Anfield z Watfordem lub Southampton. Manchester United ugości za to na Old Trafford Bristol City lub Nottingham. 

Piąta runda zostanie rozegrana 28 lutego, a wcześniej dojdzie do rewanżów w starciach, które zakończyły się remisami. Dzisiaj za to Blackburn zagra z Wrexham w ostatnim meczu czwartej rundy, w którym jedna z drużyn może bezpośrednio awansować dalej.