Ciro Immobile z rodziną ofiarami ataków wściekłych kibiców

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Ciro Immobile z rodziną ofiarami ataków wściekłych kibiców

Liga włoska - Immobile zaatakowany przez kibiców
Liga włoska - Immobile zaatakowany przez kibicówPAP
Gwiazda Lazio Rzym Ciro Immobile został w piątek zaatakowany przez kibiców, niezadowolonych z wyników stołecznego zespołu. Prawnicy piłkarza oskarżyli media o odpowiedzialność za tę agresję.

"Ciro Immobile, jego żona Jessica i czteroletni syn Mattia zostali zaatakowani werbalnie i fizycznie przez grupę osób przed przedszkolem ich syna" – napisali w oświadczeniu prawnicy Immobile, nie precyzując, czy piłkarz i jego najbliżsi odnieśli obrażenia.

We włoskiej prasie pojawiły się informacje, że w środę napastnik Lazio został potrącony w drodze do przedszkola, a w czwartek jego żonę znieważono na jednej z ulic Rzymu.

"Wszystko to niestety następuje po nakręceniu spirali nienawiści przez część prasy i dziennikarzy za pośrednictwem swoich portali społecznościowych, w których podawane były nieprawdziwe informacje" - zaznaczono w oświadczeniu, odnosząc się do artykułów, w których pojawiły się sugestie o odpowiedzialności Immobile za rezygnację w środę trenera Maurizio Sarriego.

10 lutego w wygranym 3:1 meczu z Cagliari 34-letni Immobile osiągnął granicę 200 bramek we włoskiej ekstraklasie jako ósmy piłkarz w historii. 168 z nich zdobył w błękitnej koszulce Lazio, którego zawodnikiem jest od 2016 roku.

W ostatnich meczach Immobile jednak zawodzi, podobnie jak cała drużyna. Lazio zostało wyeliminowane z Ligi Mistrzów po porażce z Bayernem Monachium 0:3, a w tabeli Serie A po trzech przegranych spadło na dziewiąte miejsce.

Ostatnio porażka idzie za porażką, wypychając Lazio poza czołówkę Serie A
Ostatnio porażka idzie za porażką, wypychając Lazio poza czołówkę Serie AFlashscore