Co dalej z Leonardo Bonuccim? Stoper chce zostać w Juventusie, klub na niego nie liczy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co dalej z Leonardo Bonuccim? Stoper chce zostać w Juventusie, klub na niego nie liczy
Gdzie trafi doświadczony filar obrony Juventusu?
Gdzie trafi doświadczony filar obrony Juventusu?
Profimedia
Alessandro Lucci, agent Leonardo Bonucciego (36 l.), potwierdził, że jego klient chce zostać w Juventusie. Przyznał jednak również, że wspólnie rozważą oferty, które będą godne jego poziomu.

Włoski obrońca został poinformowany, że klub ze stolicy Piemontu nie uważa go już za część projektu. Dotarło do niego również, że trener Massimiliano Allegri nie uwzględnił go w składzie na przedsezonowe tournée po Stanach Zjednoczonych.

Bonucciemu pozostał już tylko rok kontraktu z Juventusem. Problemem może być jego pensja - jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników w drużynie. Dlatego klub prawdopodobnie chce się go jak najszybciej pozbyć, ponieważ "Stara Dama" ciężko pracuje nad obniżeniem kosztów wynagrodzeń.

W wywiadzie dla ANSA Lucci przekazał aktualne informacje i potwierdził, że oferty zostaną wkrótce rozpatrzone. "Słyszę wiele fantazyjnych plotek na temat Bonucciego, ale jego głównym pragnieniem jest pozostanie w Juventusie. Kilka miesięcy temu był kapitanem, chce walczyć o swoje miejsce w drużynie".

Leonardo Bonucci rozegrał 26 meczów dla Juventusu w poprzednim sezonie
Flashscore

"Jest światowej klasy piłkarzem, kapitanem i liderem zespołu. Gdyby pojawiła się sytuacja na rynku, rozważylibyśmy tylko oferty godne jego poziomu, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich" - mówi przedstawiciel zawodnika.

W ostatnich tygodniach kilka włoskich klubów było łączonych z przybyciem Bonucciego. Wśród nich pojawiło się również Lazio, ale jak dotąd nie poczyniono żadnych konkretnych postępów.