Napoli bezbramkowo remisuje z Lazio, a Hellas Verona dzieli się punktami z Frosinone

Napoli bezbramkowo remisuje z Lazio Rzym, a Hellas Verona dzieli się punktami z FrosinoneProfimedia
W 22. kolejce Serie A po słabym meczu w wykonaniu obu drużyn Napoli podzieliło się punktami z Lazio. W poprzednich spotkaniach Hellas Verona zremisował z Frosinone, a Genoa wygrała z Lecce.

Hellas objął prowadzenie dopiero wtedy, gdy Suslov bez wahania wykorzystał swoją próbę z jedenastki. Po przerwie Kaio Jorge doprowadził do remisu. Dzięki bramce Suslova, Verona również wydostała się ze strefy spadkowej i po weekendzie zajmuje 16. miejsce w tabeli. Suslov zdobył bramkę dla Verony w swoim 17. meczu w tym sezonie, który rozpoczął w holenderskim Groningen.

FC Genoa pokonała US Lecce 2:1 na własnym boisku, przedłużając swoją passę bez przegranej w Serie A do siedmiu meczów. Drużyna zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli. Lecce przegrało po raz trzeci z rzędu, nie pomógł nawet gol Nikoli Krstovicia.

Panujący mistrz SSC Napoli, ze Piotrem Zielińskim w składzie, sprawił, że czteromeczowa zwycięska passa Lazio dobiegła końca, remisując 0:0 z rzymską drużyną na ich obiekcie. Zespół spod Wezuwiusza zajmuje 9. miejsce w tabeli, Lazio jest szóste.

W innym spotkaniu Monza wygrała z Sassuolo 1:0. Zwycięski gol padł w 31. minucie, a jego autorem był Andrea Colpani. W wieczornym hicie Fiorentina zmierzy się z liderem tabeli, Interem.