Oficjalnie: Rafa Marín kolejnym nowym zawodnikiem Napoli

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Oficjalnie: Rafa Marín kolejnym nowym zawodnikiem Napoli

Rafa Marín, nowy zawodnik Napoli
Rafa Marín, nowy zawodnik NapoliNapoli
Napoli oficjalnie podpisało w środę kontrakt z hiszpańskim środkowym obrońcą Rafą Marínem. Antonio Conte ma już wsparcie w obronie, a Real Madryt otrzyma za 22-letniego zawodnika około 12 milionów euro.

Dobry sezon w Deportivo Alaves sprawił, że rozdzwoniły się telefony z Europy, a Napoli szybko zaczęło działać. Rafa Marin to kolejna nowa twarz w talii szykowanej na Serie A przez Antonio Conte.

Celem Napoli jest powrót do Europy po ogromnym rozczarowaniu w roli obrońców tytułu. Sezon poszedł na straty. Po zdobyciu trzeciego Scudetto w sezonie 2022/2023, Partenopei zakończyli sezon na 10. miejscu i poza europejskimi rozgrywkami. Marin ma być częścią budowy optymalnej kadry na kolejne rozgrywki. 

Real Madryt pożegnał się z zawodnikiem

"Real Madryt C.F. i SSC Napoli osiągnęły porozumienie w sprawie transferu naszego zawodnika Rafy Marína. Rafa Marín przybył do Realu Madryt w 2016 roku, w wieku 14 lat. Od tego czasu grał we wszystkich kategoriach naszej akademii młodzieżowej, aż do rozegrania dwóch sezonów w Castilli. W ostatnim sezonie, 2023/24, był wypożyczony do Deportivo Alavés. Real Madryt życzy jemu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego na tym nowym etapie życia" - ogłosił hiszpański klub.

Rafa Marin - ostatnie występy w liczbach
Rafa Marin - ostatnie występy w liczbachFlashscore