Pulisic ponownie strzela gola, a AC Milan gromi Torino. Roma przegrywa w WeronieAFP
Napastnik AC Milan, Christian Pulisic, znów zdobył bramkę w meczu ligowym, a drużyna Stefano Pioliego rozgromiła Torino 4:1 w sobotnim meczu Serie A, podczas gdy Hellas Verona wygrał z AS Romą 2:1.

Po tym, jak w 33. minucie dał Milanowi prowadzenie, strzelając z bliskiej odległości swojego drugiego gola w dwóch meczach, Pulisic stał się nowym idolem na San Siro.

Obrońca Torino, Perr Schuurs, wyrównał trzy minuty później, ale Olivier Giroud przywrócił Milanowi prowadzenie dzięki rzutowi karnemu. Następnie bramkarza Vanję Milinkovicia-Savicia pokonał Theo Hernandez, zanim Giroud wykorzystał kolejny rzut karny w drugiej połowie.

Pomeczowe oceny zawodników
Pomeczowe oceny zawodnikówFlashscore

AS Roma prowadzona przez Jose Mourinho przegrała z Hellasem Verona, który zdobył bramkę w czwartej minucie za sprawą Ondreja Dudy. Napastnik Cyril Ngonge podwoił swoje prowadzenie drużyny w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Algierski pomocnik Houssem Aouar strzelił gola dla Romy po przerwie, ale goście nie byli w stanie uratować remisu, mimo że Verona kończyła w 10-osobowym składzie po czerwonej kartce dla Isaka Hiena w 84. minucie za faul na Andrei Belottim.