Ancelotti: Wygrywanie w końcówce nie jest dla nas niczym nowym

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Ancelotti: Wygrywanie w końcówce nie jest dla nas niczym nowym

Ancelotti podczas meczu Real Madryt-Atleti
Ancelotti podczas meczu Real Madryt-AtletiReal Madrid CF
Carlo Ancelotti był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników w meczu z Atletico w Superpucharze Hiszpanii. "To był mecz walki. Obie drużyny grały bardzo dobrze. To było prawdziwe widowisko piłkarskie. Dzisiejszy dzień to nauka dla nowych zawodników. Ta drużyna nigdy się nie poddaje".

Carlo Ancelotti, który zrównał się z Zinedine Zidane jako drugi trener z największą liczbą meczów na ławce trenerskiej Realu, podkreślił świetną grę Carvajala. "Ma świetny charakter. Bardzo pomaga nam w ataku. Strzelił gola, asystował, ale jest bardzo ważnym zawodnikiem, podobnie jak Mendy. Bardzo nam pomagają. Jego gra była bardzo dobra".

Jeśli chodzi o gwizdy na Kroosa, Ancelotti przyznaje, że ich nie rozumie. "Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego i rozmawiałem z nim o tym. Nie trenował dobrze przez ostatnich kilka dni z powodu problemów zdrowotnych. Nieobecność Kroosa i Modricia to bardzo skomplikowana sprawa".

Wkład zmienników

Na koniec Ancelotti postanowił docenić pracę całego składu. "Jest dużo pewności siebie w zespole. Wszyscy są w grze i to jest dla nas dobre. To jedyny sposób na zdobywanie tytułów".