Runjaić skomentował transfer Kuna. "Jego charakter wpisuje się w naszą politykę"

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Runjaić skomentował transfer Kuna. "Jego charakter wpisuje się w naszą politykę"

Runjaić skomentował transfer Kuna do Legii
Runjaić skomentował transfer Kuna do LegiiProfimedia
Kosta Runjaić podczas konferencji prasowej przed meczem Legii Warszawa z Wisłą Płock skomentował transfer Patryka Kuna, który zasili szeregi "Wojskowych" po zakończeniu bieżącej kampanii.

Patryk Kun przeniesie się do Legii Warszawa z Rakowa Częstochowa po zakończeniu bieżącego sezonu. Kosta Runjaić nie ukrywał radości z powodu sprowadzenia do siebie 28-letniego zawodnika.

"Jestem bardzo zadowolony, że Patryk Kun do nas dołączył. To znakomity zawodnik, który ma dużą jakość. Naszą ambicją jest powrót do gry na wielu frontach. Musimy mieć dobrą nie tylko pierwszą jedenastkę, ale także szeroką kadrę. Obserwowaliśmy Patryka, który dojrzewał w Rakowie jako człowiek i piłkarz. Dobrze radzi sobie w ustawieniu, w którym my gramy. Na pewno wniesie dużo jakości do naszej drużyny" - powiedział Runjaić.

W dalszej fazie swojej wypowiedzi trener Legii dodał, że charakter Patryka Kuna idealnie wkomponuje się w stołeczną drużynę.

"To reprezentant Polski, który jest w świetnym dla piłkarza wieku. Bardzo się cieszę, że transfer zamknęliśmy jeszcze przed początkiem okienka. Jeżeli Filip Mladenović zostanie w Legii, to na pewno czeka nas ciekawa rywalizacja. Patryk ma świetny charakter, który wpisuje się w naszą politykę. Jakość, osobowość, charakter – wszystko jest w najlepszym porządku" - zaznaczył Kosta Runjaić.

Patryk Kun w bieżącym sezonie w barwach Rakowa Częstochowa rozegrał 33 spotkania, w których zdobył dwa gole i zanotował trzy asysty.