San Antonio Spurs przegrali z Phoenix Suns po dogrywce. Znakomity mecz Sochana

Jeremy Sochan w meczu przeciwko Phoenix Suns po raz pierwszy w karierze zdobył 30 punktówAFP
San Antonio Spiurs przegrali po dogrywce z Phoenix Suns 118:128. Była to już piąta porażka z rzędu drużyny Jeremiego Sochana, który zagrał kapitalny mecz i zdobył aż 30 punktów.

Pierwsza połowa przebiegała po myśli gości. Phoenix do przerwy prowadzili 55:46 i nic nie wskazywało na inne rozstrzygnięcie w tym starciu.

Przed decydującą kwartą Phoenix prowadzili 87:76 i wydawało się, że mają pewny triumf w kieszeni. Spurs jednak idealnie rozegrali ostatnią kwartę i doszło do remisu. Dogrywkę lepiej rozegrali Suns i ostatecznie wygrali 128:118.

Świetny mecz rozegrał Jeremy Sochan, który spędził na parkiecie blisko 40 minut, zdobył aż 30 punktów, zanotował 8 zbiórek i miał 5 asyst. Był to najlepszy mecz Polaka w NBA, jaki rozegrał do tej pory.

San Antonio Spurs zanotowało piątą porażkę z rzędu. Phoenix wygrało natomiast 4 z 5 ostatnich spotkań.