Seattle Kraken przegrali trzeci mecz z rzędu

Seattle Kraken zostali rozbici przez New York Rangers
Seattle Kraken zostali rozbici przez New York RangersAFP
Hokeiści Seattle Kraken ulegli na wyjeździe New York Rangers 3:6 i zanotowali trzecią porażkę z rzędu. Gospodarze wygrali natomiast czwarty kolejny pojedynek.

Spotkanie od początku stało pod dyktando New York Rangers. Już w pierwszej tercji zanotowali trzy trafienia i nie dali rywalom żadnych szans na odpowiedź.

Druga odsłona rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy na samym początku zdobyli trafienie na 4:0. Seattle odpowiedzieli minutę później i był to koniec goli w drugiej tercji.

Trzecia przyniosła po dwa trafienia z obu stron i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3. Seattle zanotowało trzecią porażkę z rzędu, natomiast Rangers wygrali czwarte kolejne spotkanie. Kraken zajmują piąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, a Rangers szóste w Konferencji Wschodniej.