Vegas Golden Knights wracają na zwycięską ścieżkę, rozgromili Minnesotę Wild

Vegas Golden Knights wracają na zwycięską ścieżkę i przesuwają się na pozycję wicelidera Konferencji ZachodniejAFP
Vegas Golden Knights po serii czterech porażek zanotowali drugie z rzędu zwycięstwo. Złoci Rycerze pokonali Minnesotę Wild aż 5:1 i przesunęli się na drugie miejsce w Konferencji Zachodniej.

Spotkanie Minnesoty Wild z Vegas Golden Knights rozpoczęło się bardzo dobrze dla tych drugich. Po siedmiu minutach gry krążek do bramki skierował Nicolas Roy. Na początku drugiej tercji prowadzenie na 2:0 podwyższył Alex Pietrangelo. Chwilę później trafienie kontaktowe zanotował Kirill Kaprizov.

Było to jednak wszystko, co tego dnia zdołali zrobić gospodarze. Złoci Rycerze koncertowo rozegrali końcówkę drugiej tercji, w której zdobyli aż trzy trafienia. Krążek w siatce umieścili Paul Cotter, Reilly Smith, Jack Eichel

Ostatnia odsłona nie przyniosła zmiany wyniku i Vegas Golden Knights wygrali 5:1. Było to drugie zwycięstwo z rzędu, co pozwoliło im, przesunąć się na pozycję wicelidera w Konferencji Zachodniej.