Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

ATP ogłosiło nieobecność Andy'ego Murraya na Wimbledonie, ale Szkot wciąż ma wątpliwości

Andy Murray może jeszcze wyzdrowieć na Wimbledon
Andy Murray może jeszcze wyzdrowieć na WimbledonAFP
Światowe stowarzyszenie tenisowe opublikowało wiadomość na swoim profilu w mediach społecznościowych, ale zespół Szkota interweniował później, aby zaprzeczyć tej wiadomości.

Andy Murray mimo wszystko nie opuści Wimbledonu. Udział 37-letniego Szkota w turnieju All England jest dla brytyjskiego tenisa powodem do narodowej dumy. Murray, który kilkakrotnie był bliski przejścia na emeryturę z powodu problemów fizycznych, wycofał się z Queen's i wczoraj przeszedł operację małej torbieli na kręgosłupie.

ATP, stowarzyszenie profesjonalnych tenisistów, ogłosiło jego wycofanie się w tweecie. Później jednak usunięto wiadomość za radą zespołu Murraya, który zaprzeczył, że ostateczna decyzja została podjęta.

"Po operacji torbieli na kręgosłupie, Andy Murray niestety opuści Wimbledon. Odpoczywaj i wracaj do zdrowia Andy, będziemy tęsknić za tym, że cię tam nie zobaczymy" - napisano w komunikacie ATP.

Ale agencja zarządzająca karierą Szkota bardzo szybko sprostowała: żadna decyzja nie została podjęta, wybór zostanie dokonany pod koniec tygodnia. Oficjalny tweet zniknął, a przyszłość ostatniego wielkiego brytyjskiego tenisisty pozostaje niepewna.