Wellinger Andreas wiadomości, relacje z zawodów, skróty, wyniki i rankingi

Wellinger Andreas
W sezonie 2024/25 zaplanowano 37 konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich

Raw Air: Nowe zasady w norweskim turnieju. Będzie eliminacja skoczków po konkursach

Aleksander Zniszczoł na podium w Lahti, doczekaliśmy się!

Katastrofa Krafta, triumf Lovro Kosa, wysoka klasa Zniszczoła

Komplet Polaków w piątkowym konkursie, Zniszczoł najlepszym z biało-czerwonych

40. zwycięstwo Krafta w karierze. Peter Prevc ponownie na podium. Stoch jedenasty

Dominacja Słoweńców, Timi Zajc przed Peterem Prevcem w Oberstdorfie. Stoch dwunasty

Polska przez większość konkursu była na podium, ale skończyła piąta. Dominacja Słowenii

Czterech Polaków wystartuje na mamuciej skoczni w Oberstdorfie

Ryoyu Kobayashi liderem listy płac w Pucharze Świata. Polacy poza "dwudziestką"

Kubacki ósmy w Sapporo. Kraft ze zwycięstwem w Japonii

Kraft wygrał w Lake Placid. Żyła na czwartym miejscu, Zniszczoł ponownie w dziesiątce

Austriacy minimalnie przed Niemcami w konkursie duetów. Polska dopiero na siódmym miejscu

Pierwsze zwycięstwo Lovro Kosa. Zniszczoł zaliczył ogromny awans i zajął szóste miejsce

Lovro Kos najlepszy w kwalifikacjach w Lake Placid. Polacy z niewielką stratą do podium

Kobayashi umocnił się na pozycji lidera listy płac w PŚ w skokach narciarskich

Zniszczoł nie utrzymał zwycięstwa, Willingen dla Wellingera

Trzech Polaków wystąpi w niedzielę w Willingen, Stoch najlepszy

Rekord Murańki w Willingen wyrównany, czterech Polaków w konkursie

Słowenia zdobyła mistrzostwo świata w lotach. Dyskwalifikacja Zniszczoła zabiła marzenia

Stefan Kraft został mistrzem świata w lotach. Piotr Żyła na szóstym miejscu

Zajc liderem na półmetku walki o tytuł mistrza świata w lotach. Żyła blisko podium

Świetne skoki Zniszczoła i Wąska, ale polska drużyna utknęła na szóstym miejscu

Ośmiu Polaków skoczy w Zakopanem, Kubacki dobija do czołówki

Lanisek najlepszy w serii próbnej przed konkursem w Szczyrku. Żyła na trzecim miejscu