Hokej »USA » AHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷02USA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷pjc6ymDE¬AD÷1487541900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Senators¬WV÷binghamton-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷6ab2xTc8¬AD÷1487541600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷vg6GEP51¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷Iq5KDqL7¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Milwaukee Admirals¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬WU÷milwaukee-admirals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷dUGBF5je¬AD÷1487534700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4Mb4HRLr¬AD÷1487534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷bqb8Goyk¬AD÷1487534400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷2DCxM7DR¬AD÷1487532600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷pxIXMmbL¬AD÷1487475000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬WV÷bakersfield-condors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6oJTNTrF¬AD÷1487473200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷4¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷COJPO9T8¬AD÷1487469600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷dGyw16y2¬AD÷1487466000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬WU÷rockford-icehogs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷bLFLPkE2¬AD÷1487466000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷x8MhMG7A¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷jBQdLzNG¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷W8vR38iq¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷IPxZ1nMe¬AD÷1487462700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷roNlNdh4¬AD÷1487462400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷4fOpOxwb¬AD÷1487458800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nJTuPINi¬AD÷1487448000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷AawV2S6k¬AD÷1487440800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albany Devils¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8SUyQb8o¬AD÷1487388600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷KWkS5eNT¬AD÷1487386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬WV÷san-diego-gulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷fPtf1FVp¬AD÷1487386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷x80N6y8N¬AD÷1487381400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Texas Stars¬AX÷1¬AV÷1487405083|¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷UscF8cwB¬AD÷1487379600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Admirals¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬WU÷milwaukee-admirals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bH1J7HhH¬AD÷1487379600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rockford IceHogs¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬WU÷rockford-icehogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷025bCuvn¬AD÷1487376300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷fP42Bagh¬AD÷1487376300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8S86AJ8b¬AD÷1487376300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷jibB9wO4¬AD÷1487376300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷YaahgIwO¬AD÷1487376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albany Devils¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷CjbdhxgU¬AD÷1487376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷MB6fDLOu¬AD÷1487376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~
4
1487620823
763
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/usa/ahl/¬ZX÷02USA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷SEnBz7SK¬AD÷1487613600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Albany Devils¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1487619900¬BX÷6¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tIjFZQsR¬AD÷1487620800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬WU÷toronto-marlies¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Senators¬WV÷binghamton-senators¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bcwsVpjr¬AD÷1487631600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xlxoU45l¬AD÷1487638800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷IagrTOKf¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷djhnSrz1¬AD÷1487779200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬WU÷toronto-marlies¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷jDijR2k7¬AD÷1487782800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷4GefQM4D¬AD÷1487808300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷6LZxk6sE¬AD÷1487811600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷pCYtlQdK¬AD÷1487818800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷EowompCQ¬AD÷1487818800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷GfPCr4Ks¬AD÷1487977200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AN÷n¬~AA÷bJEHsOZm¬AD÷1487980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷AgILtrkf¬AD÷1487980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷n¬~AA÷4GHPu240¬AD÷1487981100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷r7GTvMJ6¬AD÷1487981100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷0rBYwtZC¬AD÷1487981100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬WU÷rochester-americans¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷vZ9xw0lJ¬AD÷1487981100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷hxbK1qRJ¬AD÷1487981700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷6u2O03tQ¬AD÷1487981700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷CMvidNls¬AD÷1487988300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷jDwees4m¬AD÷1487991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷plhbf1Jg¬AD÷1487991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~~
4
1487620823
353
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie AHL 2016/2017 wyniki w sekcji Hokej/USA. AHL 2016/2017 livescore, wyniki częściowe i końcowe, AHL 2016/2017 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony AHL 2016/2017 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 100 rozgrywek z ponad 15 krajów na świecie dla dyscypliny Hokej – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę, turniej, puchar). AHL 2016/2017 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.