Koszykówka »USA » WNBA » 2016

results
3
1462566927
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MXo56yDa¬ZD÷p¬ZE÷2ZgEEx19¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/wnba/¬ZX÷03USA.........003......01000000125000WNBA........004......000¬~AA÷bPDNyhQC¬AD÷1463263200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷CSHRzCuJ¬AD÷1463266800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬WU÷washington-mystics¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty K¬WV÷new-york-liberty¬AN÷n¬~AA÷C6KZr9Xu¬AD÷1463268600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷KWNssm2h¬AD÷1463270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷jcJwrTnn¬AD÷1463270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Silver Stars K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Silver Stars K¬WU÷san-antonio-silver-stars¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷tnCjuRW4¬AD÷1463346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬AN÷n¬~AA÷bNMot7Hb¬AD÷1463346000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷hMFfvonB¬AD÷1463589000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷nqFbw51H¬AD÷1463612400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷QZD2xPGN¬AD÷1463612400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬WU÷washington-mystics¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷rB87yqWT¬AD÷1463673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Silver Stars K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Silver Stars K¬WU÷san-antonio-silver-stars¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷pKfZW2vo¬AD÷1463785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷bNrHenHo¬AD÷1463785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬WU÷washington-mystics¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬WV÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷CQnLf6Wi¬AD÷1463796000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬AN÷n¬~
3
1462566927
204
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie WNBA 2016 wyniki w sekcji Koszykówka/USA. WNBA 2016 livescore, wyniki częściowe i końcowe, WNBA 2016 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony WNBA wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). WNBA 2016 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.