Koszykówka »USA » WNBA » 2016

results
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MXo56yDa¬ZD÷p¬ZE÷2ZgEEx19¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/wnba/¬ZX÷03USA.........003......0100000000125000WNBA........004......000¬~AA÷fXrfcahj¬AD÷1464559200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬AH÷77¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷C8gkbuwp¬AD÷1464553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Wings K¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷28¬BD÷28¬BF÷13¬BH÷23¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬WU÷dallas-wings¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷16¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷Aa7N2LUS¬AD÷1464548400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Dream K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬WU÷atlanta-dream¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷25¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AH÷76¬BB÷12¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷tQ2J31FM¬AD÷1464487200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷28¬BC÷11¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬AH÷81¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷2Z3F4s0G¬AD÷1464395400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Wings K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings K¬WU÷dallas-wings¬AG÷93¬BA÷25¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷31¬BD÷17¬BF÷26¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷KAEA5NpA¬AD÷1464393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AH÷71¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷26¬BH÷18¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷19¬BG÷5¬AN÷n¬~AA÷8zB663V3¬AD÷1464393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Stars K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars K¬WU÷san-antonio-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷14¬BC÷19¬BE÷18¬BG÷28¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷EDB27qGc¬AD÷1464314400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷1¬AV÷1464339632|CN:d¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷71¬BI÷11¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷84¬AU÷71¬BJ÷13¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷zNCb8P0i¬AD÷1464303600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connecticut Sun K¬AX÷1¬AV÷1464339611|CN:d¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬WU÷connecticut-sun¬AG÷72¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷13¬BG÷16¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬WV÷los-angeles-sparks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷14¬BD÷27¬BF÷19¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷b5TFqtOj¬AD÷1464228000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷1¬AV÷1464256325|CN:d¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷16¬BH÷21¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬AG÷78¬BA÷14¬BC÷24¬BE÷14¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷KEUBpM8p¬AD÷1464130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷1¬AV÷1464156802|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷24¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬WV÷los-angeles-sparks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷93¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷2Zspk20T¬AD÷1464102000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Liberty K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬AZ÷0¬AG÷79¬AT÷77¬BI÷2¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷85¬AU÷77¬BJ÷8¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷lWwtjroN¬AD÷1463958000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬AG÷71¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷10¬BG÷20¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷8¬BH÷24¬AN÷n¬~
3
1464570074
31
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: WNBA¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MXo56yDa¬ZD÷p¬ZE÷2ZgEEx19¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/usa/wnba/¬ZX÷03USA.........003......0100000000125000WNBA........004......000¬~AA÷8zmbdJ7d¬AD÷1464739200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx K¬WV÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷MwytL2pc¬AD÷1464746400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury K¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun K¬WV÷connecticut-sun¬AN÷n¬~AA÷0UZqKMa3¬AD÷1464822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever K¬WU÷indiana-fever¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm K¬WV÷seattle-storm¬AN÷n¬~AA÷ttisJtF9¬AD÷1464822000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics K¬WU÷washington-mystics¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky K¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷KWkoI0UF¬AD÷1464921000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars K¬WV÷san-antonio-stars¬AN÷n¬~AA÷EgkkHKqM¬AD÷1464994800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬WU÷connecticut-sun¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream K¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷SdggGvaS¬AD÷1464996600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Liberty K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty K¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷YwWLBb7q¬AD÷1465000200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky K¬WU÷chicago-sky¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬AN÷n¬~AA÷CUUPAIMk¬AD÷1465005600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷KfYX8di2¬AD÷1465084800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings K¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷t4ZT9xxd¬AD÷1465084800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Stars K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Stars K¬WU÷san-antonio-stars¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks K¬WV÷los-angeles-sparks¬AN÷n¬~AA÷MaCGXuU2¬AD÷1465153200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Dream K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream K¬WU÷atlanta-dream¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics K¬WV÷washington-mystics¬AN÷n¬~AA÷KpVJWaq9¬AD÷1465153200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun K¬WU÷connecticut-sun¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever K¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷E7UNVJbF¬AD÷1465167600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm K¬WU÷seattle-storm¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty K¬WV÷new-york-liberty¬AN÷n¬~AA÷jXiiEiTs¬AD÷1465344000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx K¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury K¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷88ndDBrl¬AD÷1465351200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks K¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks K¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty K¬WV÷new-york-liberty¬AN÷n¬~
3
1464570074
173
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie WNBA 2016 wyniki w sekcji Koszykówka/USA. WNBA 2016 livescore, wyniki częściowe i końcowe, WNBA 2016 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony WNBA wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). WNBA 2016 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.