Piłka nożna »Brazylia » Copa do Brasil » 2017

results
1
1484928188
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BRAZYLIA: Copa do Brasil¬ZEE÷zFsJPnr6¬ZB÷39¬ZY÷Brazylia¬ZC÷t2z4BRa0¬ZD÷p¬ZE÷Ea6Docwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_zFsJPnr6¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/brazylia/copa-do-brasil/¬ZX÷00Brazylia 008azylia0220000000153000Copa do Bras014Brasil000¬ZCC÷0¬~AA÷Ag8QRStg¬AD÷1486580400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gurupi¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUR¬AE÷Gurupi¬WU÷gurupi¬WN÷LON¬AF÷Londrina¬WV÷londrina¬AN÷n¬~AA÷6eWwN4eO¬AD÷1486580400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Murici AL¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MUR¬AE÷Murici AL¬WU÷murici-al¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬WV÷esporte-clube-juventude¬AN÷n¬~AA÷zBAitSen¬AD÷1486580400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIN¬AE÷Sinop¬WU÷sinop¬WN÷SAL¬AF÷Salgueiro¬WV÷salgueiro¬AN÷n¬~AA÷pAeVsuXj¬AD÷1486588500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vitoria da Conquista¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vitoria da Conquista¬WU÷vitoria-da-conquista¬WN÷COR¬AF÷Coritiba¬WV÷coritiba¬AN÷n¬~AA÷ATOZh5uh¬AD÷1486589400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Campinense¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Campinense¬WU÷campinense¬WN÷PON¬AF÷Ponte Preta¬WV÷ponte-preta¬AN÷n¬~AA÷W6iRrLHp¬AD÷1486589400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luziania¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luziania¬WU÷luziania¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria¬WV÷vitoria¬AN÷n¬~AA÷6y81pYhk¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Audax¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AME¬AF÷America-RN¬WV÷america-rn¬WM÷AUD¬AE÷Audax¬WU÷audax¬AN÷n¬~AA÷bDqD6O9i¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviaria¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferroviaria¬WU÷ferroviaria¬WN÷ASA¬AF÷ASA¬WV÷asa¬AN÷n¬~AA÷ShyU2t9G¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana S.T.C.¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAR¬AE÷Parana S.T.C.¬WU÷parana-s-t-c¬WN÷YPI¬AF÷Ypiranga FC¬WV÷ypiranga-fc¬AN÷n¬~AA÷x4rH5rPc¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bento¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAR¬AF÷Parana¬WV÷parana¬WM÷SBT¬AE÷Sao Bento¬WU÷sao-bento¬AN÷n¬~AA÷bFv89oRO¬AD÷1486596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷7 de Setembro¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷7DS¬AE÷7 de Setembro¬WU÷7-de-setembro¬WN÷RIV¬AF÷River-PI¬WV÷river-pi¬AN÷n¬~AA÷pS65qh8e¬AD÷1486596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AE Altos¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AEA¬AE÷AE Altos¬WU÷ae-altos¬WN÷CRB¬AF÷CRB¬WV÷crb¬AN÷n¬~AA÷4jOwhPfb¬AD÷1486596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CA Rondoniense¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷CA Rondoniense¬WU÷ca-rondoniense¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Esporte¬WV÷cuiaba¬AN÷n¬~AA÷vZasOptI¬AD÷1486596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Francisco¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo PB¬WV÷botafogo-pb¬WM÷SAF¬AE÷Sao Francisco¬WU÷sao-francisco¬AN÷n¬~AA÷IgSsiqA4¬AD÷1486596600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Raimundo RR¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAO¬AE÷Sao Raimundo RR¬WU÷sao-raimundo-rr¬WN÷BOA¬AF÷Boa¬WV÷boa¬AN÷n¬~AA÷bkeHzOPN¬AD÷1486597500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caldense¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Caldense¬WU÷caldense¬WN÷COR¬AF÷Corinthians¬WV÷corinthians¬AN÷n¬~AA÷nuy4ARBI¬AD÷1486600200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSA¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sport Recife¬WV÷sport-recife¬WM÷CSA¬AE÷CSA¬WU÷csa¬AN÷n¬~AA÷pnVsMOAU¬AD÷1486603800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acreano¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JES¬AE÷Acreano¬WU÷acreano¬WN÷AME¬AF÷America MG¬WV÷america-mineiro¬AN÷n¬~AA÷4j28xpeB¬AD÷1486674900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EC Sao Jose¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EC¬AE÷EC Sao Jose¬WU÷ec-sao-jose¬WN÷SAM¬AF÷Sampaio Correa¬WV÷sampaio-correa¬AN÷n¬~AA÷v9GjkNvH¬AD÷1486681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos AP¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos AP¬WU÷santos-ap¬WN÷VAS¬AF÷Vasco¬WV÷vasco¬AN÷n¬~AA÷YVyQ3MgA¬AD÷1486683000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moto Club¬ER÷1/128-finału¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Moto Club¬WU÷moto-club¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo¬WV÷sao-paulo¬AN÷n¬~
1
1484928188
40
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie Copa do Brasil wyniki w sekcji Piłka nożna/Brazylia. Copa do Brasil wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Copa do Brasil na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Copa do Brasil wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Copa do Brasil wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.