Piłka nożna »Kenia » Premier League » 2017

results
1
1487639876
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KENIA: Premier League¬ZEE÷Y7QCbf53¬ZB÷103¬ZY÷Kenia¬ZC÷2Lf9345P¬ZD÷p¬ZE÷lvMYxHxt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷103_Y7QCbf53¬ZJ÷2¬ZL÷/pilka-nozna/kenia/premier-league/¬ZX÷00Kenia 005......0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kenia¬~AA÷SKw2FpM0¬AD÷1487502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Posta Rangers¬ER÷Kolejka 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POS¬AE÷Posta Rangers¬WU÷posta-rangers¬WN÷BAN¬AF÷Bandari¬WV÷bandari¬AN÷n¬~AA÷Msw6E4y7¬AD÷1487505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sony Sugar¬ER÷Kolejka 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Sony Sugar¬WU÷sony-sugar¬WN÷KAK¬AF÷Kakamega Homeboyz FC¬WV÷kakamega-homeboyz-fc¬AN÷n¬~AA÷zosADOjD¬AD÷1487505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Thika Utd.¬ER÷Kolejka 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷THI¬AE÷Thika Utd.¬WU÷thika¬WN÷SOF¬AF÷Sofapaka¬WV÷sofapaka¬AN÷n¬~AA÷xjLhx8TD¬AD÷1487510100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gor Mahia¬ER÷Kolejka 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOR¬AE÷Gor Mahia¬WU÷mahia¬WN÷CHEM¬AF÷Chemelil¬WV÷chemelil¬AN÷n¬~AA÷2Bcwl5SP¬AD÷1488024000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nzoia United¬ER÷Kolejka 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NZO¬AE÷Nzoia United¬WU÷nzoia-united¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬WV÷mathare-united¬AN÷n¬~AA÷8veXUPLm¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandari¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bandari¬WU÷bandari¬WN÷MUH¬AF÷Muhoroni¬WV÷muhoroni¬AN÷n¬~AA÷MsayUqyf¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemelil¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHEM¬AE÷Chemelil¬WU÷chemelil¬WN÷THI¬AF÷Thika Utd.¬WV÷thika¬AN÷n¬~AA÷G4buT3j0¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakamega Homeboyz FC¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAK¬AE÷Kakamega Homeboyz FC¬WU÷kakamega-homeboyz-fc¬WN÷ULI¬AF÷Ulinzi Stars¬WV÷ulinzi-stars¬AN÷n¬~AA÷QF5SV56s¬AD÷1488628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬WU÷leopards¬WN÷SON¬AF÷Sony Sugar¬WV÷sony-sugar¬AN÷n¬~AA÷fecqSN56¬AD÷1488711600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mathare Utd.¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POS¬AF÷Posta Rangers¬WV÷posta-rangers¬WM÷MAT¬AE÷Mathare Utd.¬WU÷mathare-united¬AN÷n¬~AA÷CWilRsLC¬AD÷1488715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tusker¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUS¬AE÷Tusker¬WU÷tusker¬WN÷NZO¬AF÷Nzoia United¬WV÷nzoia-united¬AN÷n¬~AA÷jNjhQ1zJ¬AD÷1488715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Stima¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Stima¬WU÷western-stima¬WN÷GOR¬AF÷Gor Mahia¬WV÷mahia¬AN÷n¬~AA÷4QvzkoDJ¬AD÷1488719700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sofapaka¬ER÷Kolejka 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks¬WV÷kariobangi-sharks¬WM÷SOF¬AE÷Sofapaka¬WU÷sofapaka¬AN÷n¬~AA÷GtKdySrK¬AD÷1488974400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Kariobangi Sharks¬ER÷Kolejka 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TUS¬AF÷Tusker¬WV÷tusker¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks¬WU÷kariobangi-sharks¬AN÷n¬~AA÷O6J0znbQ¬AD÷1488974400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Ulinzi Stars¬ER÷Kolejka 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬WV÷mathare-united¬AN÷n¬~
1
1487639876
230
Ściągnij naszą aplikację za darmo!
 
POMOC: Jesteś na stronie Kenijska Premier League wyniki w sekcji Piłka nożna/Kenia. Kenijska Premier League wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Kenijska Premier League na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Kenijska Premier League wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Kenijska Premier League wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.