Baseball »Japonia » NPB » 2018

results
6
1519444309
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPONIA: NPB - Przedsezonowy¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷pppHCJ3a¬ZD÷t¬ZE÷vegFu3pp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷15¬ZL÷/baseball/japonia/npb/¬ZX÷06Japonia 007aponia0010000000137000NPB - Przeds019zonowy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷UZYqN1ho¬AD÷1519444800¬ADE÷1519444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chunichi Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chunichi Dragons¬JA÷nsrplWZn¬WU÷chunichi-dragons¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷QXtlmjkg¬WV÷nippon-ham-fighters¬AN÷n¬~AA÷hABGvUNI¬AD÷1519444800¬ADE÷1519444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬JA÷WGxFghCP¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷hKrtkCKt¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷rwNRooVo¬AD÷1519444800¬ADE÷1519444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷MazcoUJ5¬WV÷hanshin-tigers¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷r9ygnA4a¬WU÷yakult-swallows¬AN÷n¬~AA÷dtRVp5ph¬AD÷1519444800¬ADE÷1519444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷GMZ0plZB¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷UPw5q8lI¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷QLErr3UA¬AD÷1519529400¬ADE÷1519529400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬JA÷2JiS09Jh¬WU÷yakult-swallows¬WN÷NIP¬AF÷Nippon Ham Fighters¬JB÷GMeWaTYb¬WV÷nippon-ham-fighters¬AN÷n¬~AA÷IeFvqqF4¬AD÷1519531200¬ADE÷1519531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chunichi Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷Kf2N1k4n¬WV÷hanshin-tigers¬WM÷CHU¬AE÷Chunichi Dragons¬JA÷t43J2Vlt¬WU÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷v5GzpPab¬AD÷1519531200¬ADE÷1519531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama Baystars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama Baystars¬JA÷ClT9rS3O¬WU÷yokohama-baystars¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷juSDsnJU¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷4CDnsNqH¬AD÷1519531200¬ADE÷1519531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷Aqezaml5¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Carp¬JB÷lzfvb73B¬WV÷hiroshima-carp¬AN÷n¬~AA÷IJgNzLMp¬AD÷1520047800¬ADE÷1520047800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chunichi Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chunichi Dragons¬JA÷h6u1nVLd¬WU÷chunichi-dragons¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷Wdv5oky3¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷UcZJz3xi¬AD÷1520049600¬ADE÷1520049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷MoXHrmLL¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷zkyMs7zS¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷dAhRZvxi¬AD÷1520049600¬ADE÷1520049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬JA÷0Wr9p9j9¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷vNsDqT5F¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷8lYNZMic¬AD÷1520049600¬ADE÷1520049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷hUNmwRrq¬WU÷seibu-lions¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Carp¬JB÷WKMixobk¬WV÷hiroshima-carp¬AN÷n¬~AA÷ny3itsaN¬AD÷1520053200¬ADE÷1520053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬JA÷6BlqcRIH¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷ryCCuamp¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷0v7eu1ET¬AD÷1520053200¬ADE÷1520053200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷xbBGvJ2j¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷YAK¬AF÷Yakult Swallows¬JB÷lYEKwwId¬WV÷yakult-swallows¬AN÷n¬~AA÷hfV9QIEq¬AD÷1520134200¬ADE÷1520134200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seibu Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seibu Lions¬JA÷pbHVmrc1¬WU÷seibu-lions¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Carp¬JB÷OlGZn2C7¬WV÷hiroshima-carp¬AN÷n¬~AA÷joqrVb6S¬AD÷1520136000¬ADE÷1520136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬JB÷jyIRlOse¬WV÷hanshin-tigers¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬JA÷v1ENk4Sl¬WU÷fukuoka-s-hawks¬AN÷n¬~AA÷2BXRYt73¬AD÷1520136000¬ADE÷1520136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬JA÷bsgly5De¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬JB÷xYihzPS1¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷MBvvWviM¬AD÷1520136000¬ADE÷1520136000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬JA÷fTxieQ4R¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬JB÷dxPIjpDr¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷rLuzXKyG¬AD÷1520139600¬ADE÷1520139600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chunichi Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chunichi Dragons¬JA÷n3ZrcnzF¬WU÷chunichi-dragons¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬JB÷QgYnd6kL¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷0djVX0M9¬AD÷1520139600¬ADE÷1520139600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬JA÷jytza852¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷YAK¬AF÷Yakult Swallows¬JB÷4vpvbSK8¬WV÷yakult-swallows¬AN÷n¬~~
6
1519444309
962
POMOC: Jesteś na stronie NPB 2018 wyniki w sekcji Baseball/Japonia. NPB 2018 livescore, wyniki częściowe i końcowe, NPB 2018 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NPB 2018 wyniki możesz znaleźć tutaj ponad 5000 rozgrywek z 30 dyscyplin na świecie – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij dyscyplinę sportu u góry menu lub nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki. NPB 2018 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.