BFA 2019 najświeższe wyniki, BFA 2019 wyniki z aktualnego sezonu

Futbol amerykański Brazylia

BFA
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷BRAZYLIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazylia¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/brazylia/bfa/¬ZX÷07Brazylia 008azylia0270000000183000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazylia¬~AA÷URINvsHj¬AD÷1565542800¬ADE÷1565542800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷xdQLaeJi¬WU÷recife-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Pirates¬JB÷6VUPbFYc¬WV÷santa-cruz-pirates¬AH÷7¬~AA÷ADdGY8kg¬AD÷1565476200¬ADE÷1565476200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷Qym3r967¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷20¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷vuyo7hq8¬WV÷minas-locomotiva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬~AA÷dAhCZlzm¬AD÷1565460000¬ADE÷1565460000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Challengers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Challengers¬JA÷U9gfpVye¬WU÷botafogo-challengers¬AG÷7¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷CYraqki1¬WV÷galo-futebol-americano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬~AA÷QmFVQKiF¬AD÷1565456400¬ADE÷1565456400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷tOejSyaC¬WU÷leoes-de-juda¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷OnoeReEI¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷46¬AU÷46¬~AA÷jyKJuN1p¬AD÷1564945200¬ADE÷1564945200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷d0mZyhRp¬WU÷ufersa-petroleiros¬AG÷10¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷b5RH0y4o¬WV÷ceara-cacadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷51¬~AA÷KhTmoqvN¬AD÷1564941600¬ADE÷1564941600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷6Ft2qzZA¬WU÷natal-scorpions¬AG÷3¬WN÷BUŁ¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷nRcarflH¬WV÷bulls-potiguares¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬~AA÷8j7Ol3ec¬AD÷1564939800¬ADE÷1564939800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷EgwnmhgS¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷7¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷6oVDrC1q¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬~AA÷Ua8Kkqti¬AD÷1564938000¬ADE÷1564938000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷hvkwkEOF¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷41¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷z3vrlYwM¬WV÷parana-hp¬AH÷10¬~AA÷bqSip3gT¬AD÷1564862400¬ADE÷1564862400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷QHd3sE3N¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷0¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷Kvd7tYIT¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬~AA÷tpFxRa3j¬AD÷1564853400¬ADE÷1564853400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷pEoVjzf3¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷vyoZkf99¬WV÷jaragua-breakers¬AH÷0¬~AA÷2mg8zVKt¬AD÷1564851600¬ADE÷1564851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷rgenni7r¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷MAC¬AF÷Macae Oilers¬JB÷jJfjoBMl¬WV÷macae-oilers¬AH÷23¬~AA÷U1ZW5JFk¬AD÷1564333200¬ADE÷1564333200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷YqD9FbF6¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷RON¬AF÷Rondonopolis Hawks¬JB÷2JHDEIUC¬WV÷rondonopolis-hawks¬AH÷32¬~AA÷zom2H7KI¬AD÷1564318800¬ADE÷1564318800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Challengers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Challengers¬JA÷YJoNoNe2¬WU÷botafogo-challengers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷C4H3fFa2¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷15¬~AA÷xSxu4cp2¬AD÷1564257600¬ADE÷1564257600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Sinop Coyotes¬JA÷t0D3ytxQ¬WU÷sinop-coyotes¬AG÷20¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷bu0VWaps¬WV÷sorriso-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬~AA÷0v7tuBCP¬AD÷1564246800¬ADE÷1564246800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷bLJFiDqL¬WU÷flamengo-imperadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷tp9KjXbR¬WV÷minas-locomotiva¬AH÷22¬~AA÷Eyn6GRZO¬AD÷1564232400¬ADE÷1564232400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷jeG7gZE8¬WU÷portuguesa-fa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷pIFBhgUE¬WV÷corinthians-steamrollers¬AH÷20¬~AA÷WWzylof4¬AD÷1563732000¬ADE÷1563732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUŁ¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷CfYZu1SI¬WU÷bulls-potiguares¬AG÷21¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷bqjslbKu¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬~AA÷2gGYRulp¬AD÷1563730200¬ADE÷1563730200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷6NnRiGvc¬WV÷timbo-rex¬AH÷6¬WM÷BLA¬AE÷Black Hawks¬JA÷6VtjTW1d¬WU÷black-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬~AA÷bRK2X1QM¬AD÷1563730200¬ADE÷1563730200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷EX1BzF9M¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷6¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷ddiGZYOS¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷dCw6WLuT¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷YHrrVhXq¬WU÷coritiba-crocodiles¬AG÷13¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷SvrnUCnj¬WV÷parana-hp¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷tOmbIm5C¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Macae Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macae Oilers¬JA÷06mFmqRk¬WU÷macae-oilers¬AG÷25¬WN÷VAS¬AF÷Vasco Almirantes¬JB÷fTnJn3td¬WV÷vasco-almirantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬~AA÷htxXlRvb¬AD÷1563728400¬ADE÷1563728400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Pirates¬JA÷jupRsNc6¬WU÷santa-cruz-pirates¬AG÷14¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Y3ZVtsDC¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬~AA÷OOYz5wVe¬AD÷1563642000¬ADE÷1563642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷tAGHDxpJ¬WU÷leoes-de-juda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷53¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷rFf0xMMJ¬WV÷brasilia-templarios¬AH÷0¬~AA÷jBzT6a0q¬AD÷1563642000¬ADE÷1563642000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷fgE5Gv00¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷0¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷CUO0HKpf¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬~AA÷xUwqnPOG¬AD÷1563130800¬ADE÷1563130800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷Y1rfod4b¬WU÷ufersa-petroleiros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷SOsbpGJ4¬WV÷natal-scorpions¬AH÷7¬~AA÷SKqfJTk6¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷8YVt6isH¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷lWqBlPBq¬WV÷tritoes¬AH÷6¬~AA÷WYRCqW2I¬AD÷1562439600¬ADE÷1562439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷lbIfqFHD¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷hWryh7LD¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷10¬~AA÷x4fhD1NF¬AD÷1562434200¬ADE÷1562434200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷8xrOxVG2¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷fZgtEov2¬WU÷brasilia-templarios¬AG÷0¬~AA÷AHh0BuhS¬AD÷1562432400¬ADE÷1562432400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rondonopolis Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RON¬AE÷Rondonopolis Hawks¬JA÷44LhJtGs¬WU÷rondonopolis-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬WN÷SIN¬AF÷Sinop Coyotes¬JB÷bRKdI0Vm¬WV÷sinop-coyotes¬AH÷33¬~AA÷z5sSk7Pi¬AD÷1561917600¬ADE÷1561917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUŁ¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷bXRJqqTg¬WU÷bulls-potiguares¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷hfRNr3r0¬WV÷natal-scorpions¬AH÷6¬~AA÷rBftS3Xp¬AD÷1561917600¬ADE÷1561917600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷6ZnuiRzK¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷58¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Pirates¬JB÷0dnqjojQ¬WV÷santa-cruz-pirates¬AH÷13¬~AA÷vJykEs89¬AD÷1561842000¬ADE÷1561842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷b70XF79k¬WU÷sorriso-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷tWkxFROe¬WV÷cuiaba-arsenal¬AH÷3¬~AA÷dErOjmAo¬AD÷1561838400¬ADE÷1561838400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷25YAo5bs¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷0¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷KtTFpPDm¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬~AA÷WQgdCLxM¬AD÷1561829400¬ADE÷1561829400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷nTtSykW8¬WU÷campo-grande-predadores¬AG÷7¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷SvbPz9oF¬WV÷leoes-de-juda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬~AA÷hxnLXS4a¬AD÷1561813200¬ADE÷1561813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷z7Ug5WDK¬WV÷flamengo-imperadores¬AH÷13¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷IVZl6CbE¬WU÷portuguesa-fa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬~
157
35
Ustawienia
Pomoc: BFA 2019 - najświeższe wyniki. Śledź program całego turnieju oraz wyniki BFA 2019. Dzisiejsze mecze, jutrzejsze mecze i zestaw par całego turnieju oraz wyniki. Na FlashScore.pl znajdziesz rezultaty dla turnieju BFA 2019 program spotkań, wyniki na żywo i wyniki końcowe, statystyki bezpośrednich spotkań, BFA 2019 tabele i porównania kursów. Na FlashScore możesz śledzić rezultaty dla ponad 5000 rozgrywek i spotkań z z ponad 30 dyscyplin sportu z całego świata.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!