NFL - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Futbol amerykański USA

NFL
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2u39mAWq¬AD÷1576200000¬ADE÷1576200000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1576210961¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷fqT698HC¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷13¬BC÷8¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷YZRA8SWI¬WV÷new-york-jets¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0WGshjOS¬AD÷1575940500¬ADE÷1575940500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575952782¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷lnQbBUn0¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷17¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷0MT2Al26¬WV÷new-york-giants¬AZ÷0¬AH÷17¬AU÷17¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷I7RxgW8M¬AD÷1575854400¬ADE÷1575854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575865408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷SWyjDjIm¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷6NzfCAXg¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷12¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷WjPQeYO3¬AD÷1575840300¬ADE÷1575840300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575850312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷8S4PdVX6¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷nJ3TekmD¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷44NYgCgG¬AD÷1575840300¬ADE÷1575840300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575852101¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷dloKICfQ¬WU÷new-england-patriots¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷3¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷bcXoEW2s¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷AsOUfhvA¬AD÷1575840300¬ADE÷1575840300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575850957¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷EPeFJhuK¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷14¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷0MiBKYPD¬WU÷oakland-raiders¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷4UhUdE9c¬AD÷1575839100¬ADE÷1575839100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575849764¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷2FZObi3f¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷t6YScBI0¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷45¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷14¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷CzUjqeub¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839670¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷phS80hHp¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷17¬BG÷10¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷OrRCaCWj¬WV÷carolina-panthers¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷bX1vzi2p¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839626¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷SzGzLsKd¬WU÷buffalo-bills¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷8¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷6REvK1Z2¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷Cz6rZAHj¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839814¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷z1JrJLl9¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷3¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷EiInIu4F¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷19¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷QwfQcffi¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575838878¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷8hzLaXml¬WV÷washington-redskins¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷6¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷fkWG0DYs¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷hjPBvXgT¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839379¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷CSojDV0j¬WU÷houston-texans¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷O2kfCkGd¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷EaQ7uDvN¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839357¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷Gd0KIiwT¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷I5nnEBop¬WV÷detroit-lions¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷pQL3tgPG¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575840349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷KU6BKD8G¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷46¬BA÷13¬BC÷14¬BE÷6¬BG÷13¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷bL5FJXNM¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷6ZMasZ9A¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839387¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷C433MZw4¬WU÷new-york-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷16¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷Q777LggA¬WV÷miami-dolphins¬AH÷21¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷OAXfrFf4¬AD÷1575828000¬ADE÷1575828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575839945¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷jkFfOe9i¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷UuEbNFOc¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷35¬BB÷10¬BD÷17¬BF÷8¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷IDUnpyQi¬AD÷1575595200¬ADE÷1575595200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575606774¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷Q7ox6EgN¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷vBkt5Y8T¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷vNVroHAo¬AD÷1575335700¬ADE÷1575335700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575347336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷hfmU7zPA¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷17¬BG÷10¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷WpnY6fvH¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷30¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷13¬AW÷1¬~
274
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷WE7DnUoj¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷AiBgXB9J¬WU÷carolina-panthers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷lrAcWVOP¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷C85tj3hr¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷z3ABwmWh¬WV÷new-england-patriots¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷dCB7vTGn¬WU÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ja4pkN7l¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷UP9Fx7oa¬WU÷detroit-lions¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷SASIyR05¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pM3llsNf¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷AZHNzoGB¬WU÷green-bay-packers¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷lQGRZ4VH¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dbnC7VNF¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷xSUzpkgP¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷vyH2u91t¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷I7m88B89¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷ALxkMo1I¬WU÷new-york-giants¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷OOtgL5GO¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CAp0AXwc¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2kjYPT1g¬WU÷tennessee-titans¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷ttkxPmHa¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷A56Hol1d¬AD÷1576432800¬ADE÷1576432800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷6NdPRkXt¬WU÷washington-redskins¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷KQ0TQ9nm¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tlccnLi7¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷MDotgSVu¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷zHkphnon¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Qyqm9raK¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷Mg3cmOaH¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷YVVQVeUq¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bP7hm1x1¬AD÷1576443900¬ADE÷1576443900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷IaLVYOpO¬WU÷oakland-raiders¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷djKZXr0U¬WV÷jacksonville-jaguars¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nopqAOqE¬AD÷1576445100¬ADE÷1576445100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷lt5kkpV4¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷SW3gl4pB¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Kvd1ou7D¬AD÷1576445100¬ADE÷1576445100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷Uwkli60h¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷8UmhjQFb¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Opl49ig3¬AD÷1576459200¬ADE÷1576459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷SdmpNRoC¬WV÷buffalo-bills¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷l6ltO7W5¬WU÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷80Yi82EQ¬AD÷1576545300¬ADE÷1576545300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷GfLVUFqj¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷foKZTZbd¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷y¬~
48
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
POMOC: Jesteś na stronie NFL wyniki w sekcji Futbol amerykański/USA. NFL livescore, wyniki częściowe i końcowe, NFL na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony NFL wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 5000 rozgrywek z 30 dyscyplin na świecie – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij dyscyplinę sportu u góry menu lub nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki. NFL wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!