Koszykówka »Świat » Klubowe towarzyskie » 2017

Klubowe towarzyskie
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷ŚWIAT: Klubowe towarzyskie¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Świat¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/swiat/klubowe-towarzyskie/¬ZX÷03Świat 005......0070000000169000Klubowe towa019zyskie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Świat¬~AA÷4IUl4pZE¬AD÷1505847600¬ADE÷1505847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Murcia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Murcia (Esp)¬WU÷murcia¬AG÷69¬BA÷22¬BC÷32¬BE÷15¬WN÷GUA¬AF÷Guaros de Lara (Ven)¬WV÷guaros-de-lara¬AH÷44¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷9¬AN÷n¬~AA÷lpsoSpNj¬AD÷1505840400¬ADE÷1505840400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Le Havre (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Le Havre (Fra)¬WU÷le-havre¬AZ÷0¬AG÷82¬AT÷74¬BI÷8¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷12¬WN÷ORL¬AF÷Orleans (Fra)¬WV÷orleans¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷83¬AU÷74¬BJ÷9¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷25¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷Q1rTL90H¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AEK Athens (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Unics Kazań (Rus)¬WV÷unics-kazan¬AH÷85¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷18¬WM÷ATH¬AE÷AEK Athens (Gre)¬WU÷aek-athens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷22¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷E3AkwBVi¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alba Fehervar (Hun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Fehervar (Hun)¬WU÷alba-fehervar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷28¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷KTE¬AF÷KTE-Duna (Hun)¬WV÷kte-duna¬AH÷74¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷24¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷zJhOe1dP¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cholet (Fra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Galatasaray (Tur)¬WV÷galatasaray¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷22¬BH÷12¬WM÷CHO¬AE÷Cholet (Fra)¬WU÷cholet¬AG÷65¬BA÷9¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷Wv5fxVpb¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lavrio (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Lavrio (Gre)¬WU÷lavrio¬AG÷71¬BA÷13¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskwa (Rus)¬WV÷cska-moscow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷93¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷28¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷AV3byk04¬AD÷1505838600¬ADE÷1505838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rehovot (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rehovot (Isr)¬WU÷maccabi-rehovot¬AG÷78¬BA÷23¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷21¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Ramat Gan (Isr)¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷16¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷23mh34lL¬AD÷1505833200¬ADE÷1505833200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Samara SGEU (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAM¬AE÷Samara SGEU (Rus)¬WU÷samara-sgeu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷8¬WN÷IRK¬AF÷Irkutsk (Rus)¬WV÷irkutsk¬AH÷59¬BB÷14¬BD÷11¬BF÷13¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷pC6zSVyS¬AD÷1505750400¬ADE÷1505750400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cluj Napoca (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷Cluj Napoca (Rou)¬WU÷csu-cluj-napoca¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷17¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷BMT¬AF÷Mures (Rou)¬WV÷mures¬AH÷79¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷6L7WSBML¬AD÷1505728800¬ADE÷1505728800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rodniki Izhevsk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROD¬AE÷Rodniki Izhevsk (Rus)¬WU÷rodniki-izhevsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷20¬BC÷10¬BE÷20¬BG÷28¬WN÷RYA¬AF÷Ryazan (Rus)¬WV÷ryazan¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷16¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷2qHYSAf2¬AD÷1505692800¬ADE÷1505692800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo (Bra)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flamengo (Bra)¬WU÷flamengo¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷28¬BG÷13¬WN÷EST¬AF÷Weber Bahia (Arg)¬WV÷weber-bahia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷16¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷MBQwvy33¬AD÷1505669400¬ADE÷1505669400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gran Canaria (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Gran Canaria (Esp)¬WU÷gran-canaria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷87¬BA÷17¬BC÷21¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷GUA¬AF÷Guaros de Lara (Ven)¬WV÷guaros-de-lara¬AH÷73¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷19¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷rLRZvHmc¬AD÷1505667600¬ADE÷1505667600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clavijo (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clavijo (Esp)¬WU÷clavijo¬AG÷72¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷14¬WN÷PAL¬AF÷Palencia (Esp)¬WV÷palencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷16¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷4EIxBxZG¬AD÷1505664000¬ADE÷1505664000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cantu (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Cantu (Ita)¬WU÷cantu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷83¬BA÷24¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷10¬WN÷CAP¬AF÷Capo d'Orlando (Ita)¬WV÷capo-dorlando¬AH÷62¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷byItAdlN¬AD÷1505664000¬ADE÷1505664000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Raanana (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Raanana (Isr)¬WU÷maccabi-raanana¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷17¬BG÷18¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Kiryat Gat (Isr)¬WV÷maccabi-kiryat-gat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷31¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷ABLp9G3T¬AD÷1505664000¬ADE÷1505664000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panathinaikos (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panathinaikos (Gre)¬WU÷panathinaikos¬AG÷60¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskwa (Rus)¬WV÷cska-moscow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷12¬BH÷11¬AN÷n¬~AA÷tGmiGXAd¬AD÷1505660400¬ADE÷1505660400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apoel (Cyp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APO¬AE÷Apoel (Cyp)¬WU÷apoel¬AG÷69¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷15¬BG÷18¬WN÷ETH¬AF÷Etha Encomi (Cyp)¬WV÷etha-encomi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷70¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷18¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷8nPTCb44¬AD÷1505660400¬ADE÷1505660400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gipuzkoa (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Gipuzkoa (Esp)¬WU÷gipuzkoa-basket¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷92¬AT÷80¬BI÷12¬BA÷15¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷20¬WN÷MUR¬AF÷Murcia (Esp)¬WV÷murcia¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷80¬BJ÷6¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷15¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷UeQPDvkb¬AD÷1505658600¬ADE÷1505658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levice (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEN¬AF÷Geneva Lions (Sui)¬WV÷geneva-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷11¬BF÷20¬BH÷26¬WM÷LEV¬AE÷Levice (Svk)¬WU÷levice¬AG÷57¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷7¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷SCqmHDej¬AD÷1505653200¬ADE÷1505653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosa Radom (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosa Radom (Pol)¬WU÷rosa-radom¬AG÷83¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷11¬BG÷36¬WN÷LUB¬AF÷Lublin (Pol)¬WV÷start-lublin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷99¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷35¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷zZQLEKZi¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lietuvos Rytas (Ltu)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Lietuvos Rytas (Ltu)¬WU÷lietuvos-rytas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷30¬BC÷17¬BE÷27¬BG÷20¬WN÷NEP¬AF÷Neptunas (Ltu)¬WV÷neptunas¬AH÷82¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷YkpqIgtp¬AD÷1505649600¬ADE÷1505649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prievidza (Svk)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prievidza (Svk)¬WU÷prievidza¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷OPA¬AF÷Opawa (Cze)¬WV÷opava¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷21¬BD÷18¬BF÷24¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷z36QmxDo¬AD÷1505646900¬ADE÷1505646900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuenlabrada (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUE¬AE÷Fuenlabrada (Esp)¬WU÷fuenlabrada¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷14¬BC÷31¬BE÷26¬BG÷13¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes (Esp)¬WV÷estudiantes¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷YcSsPhzo¬AD÷1505646000¬ADE÷1505646000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tofas (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOF¬AE÷Tofas (Tur)¬WU÷tofas¬AG÷66¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷9¬BG÷20¬WN÷EFE¬AF÷Anadolu Efes (Tur)¬WV÷anadolu-efes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷20¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷869y5A6Q¬AD÷1505644200¬ADE÷1505644200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barcelona (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barcelona (Esp)¬WU÷barcelona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷22¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷16¬WN÷TEN¬AF÷Tenerife (Esp)¬WV÷tenerife¬AH÷62¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷14¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷MVMHF0Ko¬AD÷1505644200¬ADE÷1505644200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia (Pol)¬WU÷sk-legia-warszawa¬AG÷82¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷TRE¬AF÷Trefl Sopot (Pol)¬WV÷trefl-sopot¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷16¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷KQrZjHso¬AD÷1505642400¬ADE÷1505642400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Tartu Ulikool (Est)¬WV÷tartu-ulikool¬AH÷59¬BB÷13¬BD÷11¬BF÷16¬BH÷19¬WM÷ENI¬AE÷Enisey (Rus)¬WU÷enisey¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷15¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷r1L58qDI¬AD÷1505642400¬ADE÷1505642400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nymburk (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬AE÷Nymburk (Cze)¬WU÷nymburk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷18¬BG÷23¬WN÷STE¬AF÷BC Steaua Bucuresti (Rou)¬WV÷steaua-turabo¬AH÷84¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷WltGTYRT¬AD÷1505638800¬ADE÷1505638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baskonia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Baskonia (Esp)¬WU÷saski-baskonia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷23¬BC÷15¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem (Isr)¬WV÷hapoel-jerusalem¬AH÷77¬BB÷23¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷pS030UEs¬AD÷1505638800¬ADE÷1505638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jindrichuv Hradec (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIN¬AE÷Jindrichuv Hradec (Cze)¬WU÷jindrichuv-hradec¬AG÷88¬BA÷9¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷UST¬AF÷Usti n. Labem (Cze)¬WV÷usti-nad-labem¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷30¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷2FyCUECN¬AD÷1505631600¬ADE÷1505631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing (Chn)¬WU÷beijing¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷16¬BC÷19¬BE÷22¬BG÷23¬WN÷SPL¬AF÷Split (Cro)¬WV÷split¬AH÷73¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷UuO1XCYs¬AD÷1505613600¬ADE÷1505613600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weber Bahia (Arg)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Weber Bahia (Arg)¬WU÷weber-bahia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷24¬WN÷REA¬AF÷Real Club (Per)¬WV÷real-club¬AH÷38¬BB÷8¬BD÷10¬BF÷5¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷OboZygQQ¬AD÷1505606400¬ADE÷1505606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regatas Lima (Per)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regatas Lima (Per)¬WU÷regatas-lima¬AG÷44¬BA÷15¬BC÷11¬BE÷6¬BG÷12¬WN÷FLA¬AF÷Flamengo (Bra)¬WV÷flamengo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷27¬BH÷12¬AN÷n¬~
3
1505879711
378
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ŚWIAT: Klubowe towarzyskie¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Świat¬ZC÷Gfwr45sE¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/koszykowka/swiat/klubowe-towarzyskie/¬ZX÷03Świat 005......0070000000169000Klubowe towa019zyskie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Świat¬~AA÷A9tsWcH6¬AD÷1506992400¬ADE÷1506992400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings (Aus)¬WV÷sydney-kings¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷4WuoVHWC¬AD÷1507165200¬ADE÷1507165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz (Usa)¬WU÷utah-jazz¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷rNvkUynJ¬AD÷1507489200¬ADE÷1507489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬WV÷melbourne-united¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷KvOXhLOJ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns (Usa)¬WU÷phoenix-suns¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets (Aus)¬WV÷brisbane-bullets¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~AA÷bVMyhuvQ¬AD÷1507946400¬ADE÷1507946400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬WV÷maccabi-haifa¬AM÷NBA Global Games.¬AN÷n¬~
3
1505879711
5
POMOC: Jesteś na stronie Klubowe towarzyskie 2017 wyniki w sekcji Koszykówka/Świat. Klubowe towarzyskie 2017 livescore, wyniki częściowe i końcowe, Klubowe towarzyskie 2017 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony Klubowe towarzyskie wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 150 rozgrywek z ponad 30 krajów na świecie dla dyscypliny Koszykówka – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki (ligę , turniej, puchar krajowy). Klubowe towarzyskie 2017 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.