Piłka nożna »Anglia » Puchar FA Trophy » 2017/2018

results
1
1503120810
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: Puchar FA Trophy - Kwalifikacje¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷dt5kKlCH¬ZD÷p¬ZE÷OzL13DUt¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/pilka-nozna/anglia/puchar-fa-trophy/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0180000000148000Puchar FA Tr031ikacje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷4bIXBy5M¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Rushden¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Rushden¬WU÷afc-rushden-diamonds¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove Athletic¬WV÷kidsgrove-athletic¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷Q9AdXrXa¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford Town¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford Town¬WU÷ashford-town¬WN÷UXB¬AF÷Uxbridge¬WV÷uxbridge¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷MatzKYdq¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford U.¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford U.¬WU÷ashford-united¬WN÷SIT¬AF÷Sittingbourne¬WV÷sittingbourne¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷bN84VM1C¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury FC¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury FC¬WU÷aylesbury-fc¬WN÷MOL¬AF÷Molesey¬WV÷molesey¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷llmz3tMi¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bamber Bridge¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAM¬AE÷Bamber Bridge¬WU÷bamber-bridge¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town¬WV÷brighouse-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷nN7xBeKS¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Basford¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Basford¬WU÷basford-utd¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Sports¬WV÷peterborough-sports¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷I5b85Zsj¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belper Town¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belper Town¬WU÷belper-town¬WN÷ALV¬AF÷Alvechurch¬WV÷alvechurch¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷rosNm4Ht¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bishops¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIS¬AE÷Bishops¬WU÷bishops-cleeve¬WN÷LAR¬AF÷Larkhall¬WV÷larkhall¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷beYpxYIR¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bowers & Pitsea¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOW¬AE÷Bowers & Pitsea¬WU÷bowers-pitsea¬WN÷DER¬AF÷Dereham¬WV÷dereham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷jiIqzoms¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬WU÷brentwood¬WN÷SOU¬AF÷South Park¬WV÷south-park¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷jRYh1Not¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol MF¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol MF¬WU÷bristol-manor-farm¬WN÷CIN¬AF÷Cinderford¬WV÷cinderford-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷hOETCHkG¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chasetown¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chasetown¬WU÷chasetown¬WN÷MAR¬AF÷Market Drayton¬WV÷market-drayton¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷4dHTT9Q7¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheshunt¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshunt¬WU÷cheshunt¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬WV÷herne-bay¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷IuFHWBtk¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chipstead¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chipstead¬WU÷chipstead¬WN÷BAR¬AF÷Barking¬WV÷barking¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷rBnv20yb¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleethorpes¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleethorpes¬WU÷cleethorpes¬WN÷HYD¬AF÷Hyde¬WV÷hyde¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷OrNCGaji¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clitheroe¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLI¬AE÷Clitheroe¬WU÷clitheroe¬WN÷COL¬AF÷Colne¬WV÷colne¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷jgDPUkB1¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthian-Casuals¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dunstable¬WV÷afc-dunstable¬WM÷COR¬AE÷Corinthian-Casuals¬WU÷corinthian-casuals¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷04KCXiRr¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cray¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Cray¬WU÷cray¬WN÷HOR¬AF÷Horsham FC¬WV÷horsham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷dWDLVVee¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Grinstead¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Grinstead¬WU÷east-grinstead-town¬WN÷LEW¬AF÷Lewes¬WV÷lewes¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷z3pvJhCk¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Egham¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EGH¬AE÷Egham¬WU÷egham-town¬WN÷SHO¬AF÷Shoreham¬WV÷shoreham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷YZZZp21a¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evesham¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIR¬AF÷Cirencester¬WV÷cirencester¬WM÷EVE¬AE÷Evesham¬WU÷evesham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷40VVorng¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleet Town¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleet Town¬WU÷fleet-town¬WN÷YAT¬AF÷Yate Town¬WV÷yate¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷KW90W2n6¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grays¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grays¬WU÷grays¬WN÷NOR¬AF÷Norwich Utd¬WV÷norwich-utd¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷6Rv3RG49¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenwich Borough¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬WV÷hanwell-town¬WM÷GRE¬AE÷Greenwich Borough¬WU÷greenwich-borough¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷ddcC4gcd¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gresley¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gresley¬WU÷gresley¬WN÷BED¬AF÷Bedworth¬WV÷bedworth-utd¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷4YYtwE3L¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haringey Borough¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Haringey Borough¬WU÷haringey-borough¬WN÷WHY¬AF÷Whyteleafe¬WV÷whyteleafe¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷phfGiDIE¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hayes & Yeading¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barton¬WV÷barton¬WM÷HAY¬AE÷Hayes & Yeading¬WU÷hayes-yeading¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷pIw7QzKF¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heybridge¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEY¬AE÷Heybridge¬WU÷heybridge¬WN÷CAR¬AF÷Carshalton¬WV÷carshalton¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷QTf4PfZL¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kempston¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEM¬AE÷Kempston¬WU÷kempston¬WN÷HYT¬AF÷Hythe Town¬WV÷hythe-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷vwtm0v6A¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kendal¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kendal¬WU÷kendal¬WN÷RAD¬AF÷Radcliffe Borough¬WV÷radcliffe-borough¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷UHXd0s1n¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kidlington¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KID¬AE÷Kidlington¬WU÷kidlington¬WN÷WIN¬AF÷Winchester¬WV÷winchester-city¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷b1yeTxzc¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leek¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leek¬WU÷leek-town¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Utd.¬WV÷lincoln-utd¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷8hjehp9P¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬WU÷mangotsfield¬WN÷THM¬AF÷Thame¬WV÷thame-united¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷Gb39UtHI¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marlow¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marlow¬WU÷marlow¬WN÷AVE¬AF÷Aveley¬WV÷aveley¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷fkOrqtWB¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneyfields¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneyfields¬WU÷moneyfields¬WN÷BID¬AF÷Bideford¬WV÷bideford¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷dEjr1Kj4¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mossley¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Mossley¬WU÷mossley¬WN÷SKE¬AF÷Skelmersdale¬WV÷skelmersdale¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷b1FPDczA¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Town¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Town¬WU÷newcastle-town¬WN÷SOH¬AF÷Soham¬WV÷soham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷IRZrICRe¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwood¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwood¬WU÷northwood¬WN÷MAL¬AF÷Maldon & Tiptree¬WV÷maldon-tiptree¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷CQYwpMG5¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Leigh¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Leigh¬WU÷north-leigh¬WN÷WIM¬AF÷Wimborne¬WV÷wimborne¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷dxVQhdbp¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ossett¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett¬WU÷ossett¬WN÷GOO¬AF÷Goole¬WV÷goole¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷Yu5muwUp¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ossett Albion¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett Albion¬WU÷ossett-albion¬WN÷DRO¬AF÷Droylsden¬WV÷droylsden¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷C66hYOHg¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬WU÷phoenix-sports¬WN÷CHA¬AF÷Chalfont St Peter¬WV÷chalfont-st-peter¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷4Kg8OElS¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potters¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIL¬AF÷Tilbury¬WV÷tilbury¬WM÷POT¬AE÷Potters¬WU÷potters¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷AuZUiGDj¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prescot¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRA¬AF÷Trafford¬WV÷trafford¬WM÷PRE¬AE÷Prescot¬WU÷prescot-cables¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷AclW3M6o¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramsbottom¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramsbottom¬WU÷ramsbottom-utd¬WN÷COL¬AF÷Colwyn Bay¬WV÷colwyn-bay¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷61eChg38¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramsgate¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramsgate¬WU÷ramsgate¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬WV÷bury-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷OOQYvzZ8¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Romford¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROM¬AE÷Romford¬WU÷romford¬WN÷HAS¬AF÷Hastings¬WV÷hastings¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷KAGLEwL3¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Romulus¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROM¬AE÷Romulus¬WU÷romulus¬WN÷COR¬AF÷Corby¬WV÷corby¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷2FRjsK0O¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salisbury¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salisbury¬WU÷salisbury¬WN÷PAU¬AF÷Paulton Rovers¬WV÷paulton-rovers¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷C4gfbIzN¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scarborough Athletic¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Shields¬WV÷south-shields¬WM÷SCA¬AE÷Scarborough Athletic¬WU÷scarborough-athletic¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷2ZLGFJ5c¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬WU÷sheffield¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬WV÷frickley¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷Q9WRnOWn¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shortwood¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shortwood¬WU÷shortwood¬WN÷DID¬AF÷Didcot¬WV÷didcot¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷t6QftvGU¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slimbridge¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Slimbridge¬WU÷slimbridge¬WN÷HAR¬AF÷Hartley Wintney¬WV÷hartley-wintney¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷lWg46FSq¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stamford¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stamford¬WU÷stamford¬WN÷LGH¬AF÷Loughborough Dyn.¬WV÷loughborough-dynamo¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷ITviabLG¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stocksbridge¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stocksbridge¬WU÷stocksbridge¬WN÷ATH¬AF÷Atherton¬WV÷atherton-collieries¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷dIYnHWt2¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury¬WU÷sudbury¬WN÷AYL¬AF÷Aylesbury Utd¬WV÷aylesbury-united¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷8hSnr0oI¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swindon Supermarine¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barnstaple¬WV÷barnstaple-town¬WM÷SWI¬AE÷Swindon Supermarine¬WU÷swindon-supermarine¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷jehbcxjT¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tadcaster¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAD¬AE÷Tadcaster¬WU÷tadcaster-albion¬WN÷GLO¬AF÷Glossop¬WV÷glossop-north-end¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷fk2DT0WO¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taunton¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAU¬AE÷Taunton¬WU÷taunton-town¬WN÷AFC¬AF÷AFC Totton¬WV÷afc-totton¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷C4uaSdk3¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thamesmead¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thamesmead¬WU÷thamesmead¬WN÷HOR¬AF÷Hornchurch¬WV÷hornchurch¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷6mGwvflF¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬WU÷vcd-athletic¬WN÷BED¬AF÷Bedford¬WV÷bedford¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷pYRUuGJ2¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waltham Abbey¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Waltham Abbey¬WU÷waltham-abbey¬WN÷FAV¬AF÷Faversham¬WV÷faversham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷UsHmZ42m¬AD÷1507384800¬ADE÷1507384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Walton Casuals¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAL¬AE÷Walton Casuals¬WU÷walton-casuals¬WN÷CAN¬AF÷Canvey Island¬WV÷canvey-island¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷xrczE0Vo¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barwell¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barwell¬WU÷barwell¬WN÷CRT¬AF÷Carlton Town¬WV÷carlton-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷KOLXPGic¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biggleswade Town¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIG¬AE÷Biggleswade Town¬WU÷biggleswade-town¬WN÷WIN¬AF÷Wingate & Finchley¬WV÷wingate-finchley¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷C0kmBbF4¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Billericay¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Billericay¬WU÷billericay¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬WV÷tooting-mitcham¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷hxKuOfM9¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dorchester¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOR¬AE÷Dorchester¬WU÷dorchester¬WN÷BAS¬AF÷Basingstoke¬WV÷basingstoke¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷Y9jqCv0b¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dorking¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Ware¬WV÷ware¬WM÷DOR¬AE÷Dorking¬WU÷dorking-wanderers¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷SWTHeJFH¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grantham¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grantham¬WU÷grantham-town¬WN÷HAL¬AF÷Halesowen¬WV÷halesowen¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷lnIQgcpU¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hednesford¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HED¬AE÷Hednesford¬WU÷hednesford¬WN÷MIC¬AF÷Mickleover¬WV÷mickleover¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷2kr08daN¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hendon¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Hendon¬WU÷hendon¬WN÷KIN¬AF÷Kings Langley¬WV÷kings-langley¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷ADEpNEyG¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hereford¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hereford¬WU÷hereford¬WN÷WEY¬AF÷Weymouth¬WV÷weymouth¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷EoLyPz73¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingstonian¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingstonian¬WU÷kingstonian¬WN÷THU¬AF÷Thurrock¬WV÷thurrock¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷KQhe9xpH¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kings Lynn¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Mildenhall¬WV÷mildenhall¬WM÷KIN¬AE÷Kings Lynn¬WU÷kings-lynn¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷6LHTQdxi¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leiston FC¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leiston FC¬WU÷leiston-fc¬WN÷FOL¬AF÷Folkestone¬WV÷folkestone¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷6NliAIUA¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Needham Market¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEE¬AE÷Needham Market¬WU÷needham-market¬WN÷ARL¬AF÷Arlesey¬WV÷arlesey¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷GYevDKph¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redditch¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Redditch¬WU÷redditch¬WN÷COA¬AF÷Coalville¬WV÷coalville-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷jFSZ1fxi¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royston¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royston¬WU÷royston-town¬WN÷ENF¬AF÷Enfield Town¬WV÷enfield-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷6NSLfwVN¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rushall¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUS¬AE÷Rushall¬WU÷rushall¬WN÷NAN¬AF÷Nantwich¬WV÷nantwich¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷Ov9hkHho¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stafford¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stafford¬WU÷stafford¬WN÷IVE¬AF÷St Ives¬WV÷st-ives-town¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷COTV2zNp¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Staines Town¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Staines Town¬WU÷staines-town¬WN÷MAR¬AF÷Margate¬WV÷margate¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷nwxE5n6r¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tiverton¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIV¬AE÷Tiverton¬WU÷tiverton¬WN÷BAN¬AF÷Banbury¬WV÷banbury¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷K6Q9cuo5¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitby¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitby¬WU÷whitby¬WN÷MAR¬AF÷Marine¬WV÷marine¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷bcPDda0B¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Workington¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Workington¬WU÷workington¬WN÷WIT¬AF÷Witton¬WV÷witton-albion¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~AA÷tts47GET¬AD÷1509199200¬ADE÷1509199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worthing¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worthing¬WU÷worthing-f-c¬WN÷LOW¬AF÷Lowestoft¬WV÷lowestoft¬AM÷1 runda. Powtórka w przypadku remisu.¬AN÷n¬~
1
1503120810
85
POMOC: Jesteś na stronie Puchar FA Trophy 2017/2018 wyniki w sekcji Piłka nożna/Anglia. Puchar FA Trophy 2017/2018 wyniki - livescore, wyniki częściowe i końcowe. Puchar FA Trophy 2017/2018 na żywo, tabele i statystyki meczowe. Oprócz strony Puchar FA Trophy 2017/2018 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl. ponad 1000 rozgrywek piłkarskich z ponad 90 krajów na świecie. Po prostu kliknij nazwę kraju po lewej i wybierz (ligę , turniej, puchar krajowy lub inne rozgrywki). Puchar FA Trophy 2017/2018 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.